Search results

+
  1. K

    Problemy z grą - grafika

    Zainstalowałem i nic dało. Kreski są na górze i to wygląda jakby obraz w siebie wchodził.
  2. K

    Problemy z grą - grafika

    Zainstalowałem i nic dało. Kreski są na górze i to wygląda jakby obraz w siebie wchodził. EDIT: Dodam że po usunięciu folderu config w Wiedźminie 2 i z dwójka był ten sam problem. Dopiero po przywróceniu folderu, gra chodzi jak należy. PS. Mam wielką nadzieję ze mi ktoś pomoże ( bardzo to...
  3. K

    Problemy z grą - grafika

    Mam problem z wiedźminem na pełnym ekranie. W każdej cut-scence i intrze pojawiają się na obrazie kreski i obraz się leciutko łamie. Problem występuje tylko kiedy mam opcje pełny ekran. W innych grach wszystko jest w porządku. Karta : Gtx 660 Ti Monitor: Samsung T22B350EW (FULL HD) Sterowniki...
  4. K

    Umiejętności Geralta

    Ja nie. Możesz powiedzieć jak ją zdobyłeś?
  5. K

    Po prostu sport

    Szkoda mi BvB :(
  6. K

    Pytania dot. działania mechanizmów gry / problemy z rozgrywką - temat zbiorczy

    EDIT: Wszystko działa na patchu 3.3 jak należy bez użycia Hotfixa :D Dzięki za Pomoc !
  7. K

    Pytania dot. działania mechanizmów gry / problemy z rozgrywką - temat zbiorczy

    Można tu było pobrać Hotfixa który działał na starszych patch'ach, teraz widzę tylko Hotfixa który będzie działał poprawnie tylko kiedy gra jest zaktualizowana do 3.4. Jeśli reinstalacja nie pomoże to będę chciał grać na patchu 3.3... niestety bez Hotfixa nie będę mógł uruchomić gry :(
  8. K

    Pytania dot. działania mechanizmów gry / problemy z rozgrywką - temat zbiorczy

    U kilku... czyli nie u każdego ? Czy można pobrać Hotfix do patcha 3.3? Ja na razie widzę tylko do 3.4 ;/
  9. K

    Pytania dot. działania mechanizmów gry / problemy z rozgrywką - temat zbiorczy

    Witam Miałem problem z uruchomieniem Wiedźmina 2 po patchu 3.4 więc postanowiłem jeszcze raz zainstalować grę. Problem dalej występował więc byłem zmuszony ściągnąć Hotfixa do patcha 3.4. Niby wszystko działa, ale zaczynając kampanie na Mrocznym coś za łatwo mi szło i praktycznie każdy schodził...
  10. K

    Ciri, Geralt i reszta ekipy

    Ta (2) Ciri to Arcydzieło! Orena dam :)
  11. K

    REDkit wkracza w fazę otwartej bety!

    Przez Hotfixa nie można zagrać w moda i muszę od nowa Wieśka instalować bo tutaj i na forum RedKita nikt nie raczył pomóc ;/
  12. K

    REDkit wkracza w fazę otwartej bety!

    Pewnie tak ;/ Mam nadzieję że ktoś pomoże nam
  13. K

    REDkit wkracza w fazę otwartej bety!

    Mam dokładnie tak samo i zaznaczam w "User Content Manager" Lykaon a jest tylko zwyczajna gra ;/ Może ma to coś wspólnego z Hotfixem(musiałem go pobrać po patchu 3.4 ;/)
  14. K

    Co nieco o sprzęcie

    Ja założyłem temat i napisałem że w Full HD, ale mi go scalili z tym tematem. Pomyliłem się i to ostro bo procesor 3,3 GHz
  15. K

    Co nieco o sprzęcie

    i5 2500k 5.0 GhZ Asus GeForce GTX 660 Ti DCII TOP 2GB DDR5 192bit 8B Ram Sprawdziłem i mam około 30 fps w miejscu gdzie się dużo dzieje więc będę grał bez uber ;/
  16. K

    Co nieco o sprzęcie

    Czy karta GTX 660 da radę Wiedźminowi 2 na ultra z uber on? Scaliłam z istniejącym tematem o sprzęcie. Proszę, przed założeniem nowego wątku, korzystać z wyszukiwarki. zi3lona
  17. K

    Chcemy Wiedźmina 4?[ankieta]

    Wiedźmina bez Geralta sobie nie wyobrażam.
  18. K

    Red engine 3

    Bardzo śmieszne...
  19. K

    Szybko znikające napisy...

    Szybko znikające napisy... Witam Dzisiaj zauważyłem że przy niektórych ludziach gdy mówią coś do mnie np. "jakiś suk*nsyn zaje*ał mi spodnie" pojawia się na ułamek sekundy napis na górze a potem znika lub wcale się nie pojawia . Gdy grałem na innym komputerze napis był cały czas dopóki nie...
Top Bottom