Search results

+
  1. ZdzichsiuPL

    Wszystkie przygody w jednym miejscu

    Wszystkie przygody w jednym miejscu Podobnie jak i w przypadku pierwszego Wiedźmina, tak i przy dwójce zebrałem chyba wszystkie możliwe dodatkowe przygody, które wyszły do tej pory. Jako że na forum nie ma żadnego spisu, to ten wątek można również w ten sposób potraktować. Całość zajmuje ponad...
  2. ZdzichsiuPL

    Linki do dodatkowych przygód

    Linki do dodatkowych przygód Cześć! Ostatni raz lista wszystkich przygód do pierwszego Wiedźmina była aktualizowana bagatela w 2014 roku. Od tamtego czasu sporo linków przestało działać, przez co nie ma dostępu do wielu modyfikacji. Trochę szkoda by było, gdyby ta część historii wiedźmińskiego...
  3. ZdzichsiuPL

    Problem z modem Long Tucked Hair

    Problem z modem Long Tucked Hair Wróciłem jakiś czas temu do Wiedźmina i okazało się, że w związku z którymś z patchy nie działają mi mody, a konkretnie: http://www.nexusmods.com/witcher3/mods/1376/? Prawdopodobnie związane jest to z aktualizacją 1.31. Ktoś wie, jak sprawić, by owy mod zechciał...
  4. ZdzichsiuPL

    [BUG]Berengar's Blade/Ostrze Berengara

    [BUG]Berengar's Blade/Ostrze Berengara Witam, istnieje problem z tym zadaniem. Powinno aktywować się po znalezieniu notatek Berengara w Kaer Morhen. Później powinniśmy porozmawiać z Vesemirem. Niestety tak się nie dzieje, a Vesemir nie ma żadnego dialogu z tym związanego.
Top Bottom