Search results

+
  1. W

    Co nieco o sprzęcie

    Czy warto zainwestować w procesor z odblokowanym mnożnikiem, lepszą płytę główną i dodatkowe chłodzenie procesora kosztem 250gb dysku SSD? Mam tutaj na myśli komputer głównie pod wieśka/lola :)
  2. W

    Co nieco o sprzęcie

    GosuPL Jeśli tak stawiasz sprawę :D W związku tym jakiego GTXa 970 mógłbyś polecić?
  3. W

    Co nieco o sprzęcie

    GosuPL Co jest nie tak z tym radeonem? Nie pytam z pogardą, czy złością tylko z ciekawości, żeby chociaż trochę wejść w ten świat :D Podobno ma być 30% efektywniejszy po wyjściu Direct 12
  4. W

    Co nieco o sprzęcie

    I_w_a_N Nie wyglada źle. A co sądzisz o takim zestawie? Kolega składał. http://www.morele.net/inventory/info/kLrLtM/
  5. W

    Co nieco o sprzęcie

    I_w_a_N Nie, cena 4800 jest przeznaczona jedynie na pudło.
  6. W

    Co nieco o sprzęcie

    Cześć! Już kiedyś pisałem tutaj podobny post, lecz ze względu na prawie 8 miesięczne opóźnienie w zakupie sprzętu pod wieśka, jestem zmuszony prosić was raz jeszcze o pomoc. Czy molibyście zaproponować jakiś ładny zestaw pod wieśka na ultra/uber? Może być z ssd. Cena tak do 4800/900 z windowsem...
  7. W

    Forumowicze pomagają

    Cześć! Przepraszam, że tak w sumie z dupy to wrzucam, ale pilnie potrzebna jest pomoc! Otóż mój ukochany, w tym momencie 65 letni dziadziu leży w szpitalu z glejakiem mózgu IV stopnia, co oznacza 2% szansy na przeżycie 5 lat. Choć to niewiele to każda kolejna chwila jaką będę mógł z nim spędzić...
  8. W

    Co nieco o sprzęcie

    Okazja nie do odrzucenia, tylko brać :P
  9. W

    Co nieco o sprzęcie

    Hmm, to może lepiej będzie jak poczeka do kwietnia/maja z tym zakupem. Cylonka Kama Mind-reader :o Co sądzisz o takim zestawie? Droga może i daleka, ale do zrealizowania w tym sezonie ^^
  10. W

    Co nieco o sprzęcie

    Ktoś na LCS pojechać musi :p Jesteśmy obecnie platyną w LoLu i idziemy po challengera. Myszka 219, słuchawki ~350 i klawiatura ~500. Zestaw od Razera >.<
  11. W

    Co nieco o sprzęcie

    Hej, Doradziliście mi ostatnio jakiego PC'ta złożyć i przyznać muszę, iż śmiga świetnie, ale nie o tym chciałem pisać. Otóż przyjaciel widząc osiągi takiego zestawu, zaczął się zastanawiać nad wymianą swojego sprzętu. Interesuje go niemal identyczna konfiguracja, jaką posiadam ja, lecz ma on...
  12. W

    Co nieco o sprzęcie

    Karesh Może i racja, ale sprzęt już zamówiony :P Może przy zamawianiu jakichś innych części zastosuję się do Twojej rady ^^
  13. W

    Co nieco o sprzęcie

    No to jeżeli umiem liczyć to jest 2 razy tyle ile przychodzi zapłacić za 16Gb DDR3 :P Karesh Ileż by oni spuścili z tej ceny? Może 50 złotych, więc 4922 - 50 = 4872. Na morelkach zamówiłem za 4659 z dostawą kurierem, płatność gotówką za pobraniem ^^ Jeżeli już tu piszę to może jakiś zacny...
  14. W

    Co nieco o sprzęcie

    zuber1906 I tutaj sobie musisz odpowiedzieć na pytanie czy chcesz wydawać te 200zł więcej czy nie. To już zależy od Ciebie, ale taką kwotę możesz śmiało przeznaczyć na lepsze chłodzenie lub zasilacz, jeśli myślisz o podkręcaniu.
  15. W

    Co nieco o sprzęcie

    Zotac podobno jest najwydajniejszy z 970, więc mógłbyś w niego zainwestować, lecz szczerze mówiąc ja wybrałbym Palita, którego polecano mi wcześniej. Na testach wypadał lepiej niż MSI, a przy tym kosztuje zaledwie 1480zł
  16. W

    Co nieco o sprzęcie

    Zanim zamówiłem zestawy na morelkach to napisałem do kilku serwisów komputerowych w okolicy pytając się o cenę takiego zestawu: Procesor: Intel Core i5 4690K Karta graficzna: Palit GeForce GTX970 JetStream Płyta główna: Gigabyte GA-Z97-HD3, Z97, DualDDR3-1600 Zasilacz: Antec EDGE GOLD 650W...
  17. W

    Co nieco o sprzęcie

    Moim zdaniem nie jest źle :P
  18. W

    Co nieco o sprzęcie

    Mengaard Wroobelek No skoro uważacie, że narazie podkręcanie nie ma sensu to może i lepiej, bo stresu mi z tym OC oszczędzicie :D
  19. W

    Co nieco o sprzęcie

    A bo do maja jeszcze daleka droga i ta "nowość" odejdzie :P
Top Bottom