Co nieco o sprzęcie

+

Co nieco o sprzęcie

  • poniżej 25 FPS

    Votes: 9 2.1%
  • co najmniej 25 FPS

    Votes: 28 6.7%
  • co najmniej 30 FPS

    Votes: 141 33.5%
  • co najmniej 40 FPS

    Votes: 93 22.1%
  • co najmniej 60 FPS

    Votes: 98 23.3%
  • nie patrzę na framerate

    Votes: 52 12.4%

  • Total voters
    421
Swoją drogą - 1000 złotych na peryferia? To chyba mówimy o klawiaturze mechanicznej oraz słuchawkach i myszce po 250 złotych od sztuki. Na bogato :p

Ktoś na LCS pojechać musi :p Jesteśmy obecnie platyną w LoLu i idziemy po challengera. Myszka 219, słuchawki ~350 i klawiatura ~500. Zestaw od Razera >.<
 
Raczej nie ma sensu dzisiaj brać 980, z przecieków wynika że nowe radki będą lada chwila. A wtedy wiadomo, 980 potanieje ;)
 
Raczej nie ma sensu dzisiaj brać 980, z przecieków wynika że nowe radki będą lada chwila. A wtedy wiadomo, 980 potanieje ;)

Hmm, to może lepiej będzie jak poczeka do kwietnia/maja z tym zakupem.

@Cylonka Kama

Mind-reader :eek: Co sądzisz o takim zestawie?

Droga może i daleka, ale do zrealizowania w tym sezonie ^^
 
W zeszłym tygodniu nabyłem GTX 970 i muszę przyznać, że po przesiadce z 760 różnica jest znacząca. Ryse, Nba 2K15 czy Metro chodzą teraz naprawdę bez zarzutu.
 
Xbox wyszedł z łask?:p A na 760 były spadki płynności?


Już niedługo będzie rok jak przesiadłem się na PC:p. Co do płynności, to np. w Ryse grałem na low (procesor i5-3330) w około 30fps, a teraz mam stabilne 50-60 z wszystkim na maksa oprócz supersamplingu i rozmycia ruchu (te 2 całkowicie wyłączone). FC4 teraz też chodzi w 60fps ze wszystkim na ultra z wyjątkiem wodotrysków od nVidii (chyba tylko futro mam włączone, musiałbym sprawdzić). Ogólnie karta jest super (MSI), a pasywne chłodzenie sprawia, że wcale jej nie słychać. Przynajmniej na razie;)
 
@Keth
http://hexus.net/tech/reviews/mainboard/79905-asus-z97-pro-gamer/?page=10 ASUS Z97 Pro Gamer
http://hexus.net/tech/reviews/mainboard/70133-gigabyte-z97x-gaming-5/?page=9 Gigabyte Z97X-Gaming 5
Która z tych dwóch płyt będzie lepsza. Z tego co widzę. Mają podobne parametry.
Na plus dla Asusa przemawia też dla mnie wygląd płyty (wiadomo sprawa dalsza). Podoba mi się Bios i jego opcje, wizualia itp. No i Asus ma lepszy dźwięk zdaje się - SupremeFX.
A na jeśli chodzi o sekcję zasilania to w tym aspekcie jeszcze się tak nie orientuję :)
 
@Keth
http://hexus.net/tech/reviews/mainboard/79905-asus-z97-pro-gamer/?page=10 ASUS Z97 Pro Gamer
http://hexus.net/tech/reviews/mainboard/70133-gigabyte-z97x-gaming-5/?page=9 Gigabyte Z97X-Gaming 5
Która z tych dwóch płyt będzie lepsza. Z tego co widzę. Mają podobne parametry.
Na plus dla Asusa przemawia też dla mnie wygląd płyty (wiadomo sprawa dalsza). Podoba mi się Bios i jego opcje, wizualia itp. No i Asus ma lepszy dźwięk zdaje się - SupremeFX.
A na jeśli chodzi o sekcję zasilania to w tym aspekcie jeszcze się tak nie orientuję :)

Wiesz co, to są dość podobne płyty w sumie. Sekcję zasilania ma lepszą niby Gigabyte (cyfrowa, Asus ma zdaje się analogową), ale tak po prawdzie, to w normalnym użytkowaniu różnicy nie zobaczysz. Bierz która Ci się bardziej podoba, bo cenowo widzę to samo praktycznie ;)
 

Attachments

  • Compo_10f.jpg
    Compo_10f.jpg
    129.6 KB · Views: 49
Ale też ciekawe, że wrzucili tam SupremeFX. Wydawało mi się, że do tej pory było to tylko stosowane w płytach z serii ROG i to na osobnej płytce.
 
Hmm, to może lepiej będzie jak poczeka do kwietnia/maja z tym zakupem.

@Cylonka Kama

Mind-reader :eek: Co sądzisz o takim zestawie?

Droga może i daleka, ale do zrealizowania w tym sezonie ^^

Jestem jednym z 'wyznawców' (można linczować) Razera :p DeathAddera mam już jakiś czas i bardzo sobie chwalę. Spora część profesjonalnych graczy League of Legends go używa ;p
Krakeny miałam okazję testować, bardzo fajny sprzęt. Gdyby nie to, że są dla mnie trochę za małe to bym pewnie kupiła. Do zakupu Blackwidow się przymierzam, zapewne Chroma wyląduje na moim biurku jakoś w maju :>
 
Siema Panowie, co sądzicie o czymś takim żeby W3 ruszył na średnich? :) ( Odnosząc się do wymagań, od długiego czasu śledzę forum więc wiem na jakim gruncie mniej więcej stoję)
R9 280x 3gb/ gtx 680 4gb ( Z tym gtx to za bardzo nw co i jak, jak bd mógł to będę szukał w używkach kart)
i5 4590/4460
Gigabyte Z97p HD3/ MSi Z97 MATE
8gb ram 1866/1600 mHz
I jakiś w miarę dobry i tani zasilacz. Co o tym myślicie? Bardziej jestem za zielonymi i w nich bym celował ale nie wiem jak to będzie, najlepiej nowe karty.. GTX 760 cena podobna ale jest słabsza od R9 280X, GTX 670 lepsza od GTX 760 ( ale używka.. ;/), GTX 680 4gb lepsza od R9 280x ( ale tak samo jak w przypadku gtx 670 używana ) Nvidia stery, wodotryski itd, AMD Mantle ale ze sterami to już gorzej. Chce cieszyć się grą zarówno w dobrej oprawie graficznej jak i dobrej fabule ( o to drugie się nie martwie :D :D :D ). Budżet nie określony, zbieram kasę na razie na grafikę ok 1000zł, w marcu będę miał na procek i tak się będzie ciągnąć :)
 
Mam to i mogę potwierdzić, że przez obudowę mało to widać
Ano, buda bez okna, to co się dziwować :)
Ale też ciekawe, że wrzucili tam SupremeFX. Wydawało mi się, że do tej pory było to tylko stosowane w płytach z serii ROG i to na osobnej płytce.
Bo to zdaje się jest poniekąd tak jak ROG-owa płyta, tylko nie ma oznaczeń tej serii.
W życiu bym nie brał, ale to już kwestia gustu - ja stronię od wszystkich zbędnych diod i świecidełek.
Ja też nie lubię dyskoteki, ale tutaj tego nie ma. Jest to bardziej subtelne oświetlenie, czego na tym zdjęciu nie widać. Tutaj jest bardzie ,,zbajerzone.''
Niżej to lepiej wygląda:
View attachment 10890
Mała pomyłka :) To jest - ASUS Maximus VII Hero. Ale świecidełka podobne.
 

Attachments

  • asus-lights.jpg
    asus-lights.jpg
    37.5 KB · Views: 43
Last edited:
Top Bottom