Search results

+
  1. W

    Wiedźmin 3: sterowanie - mysz i klawiatura / pad

    Witam, ostatnio wróciłem do grania w W3, gra zaktualizowała mi się do najnowszego patcha i pojawił się pewien problem. Nie mogę nigdzie zmienić czułości myszki, nie widzę takiej opcji w ustawieniach gry, a zmniejszenie w panelu sterowania nic nie daje. Jeśli ktoś byłby w stanie pomóc będę bardzo...
  2. W

    Wiedźmin 3: Dyskusja na temat wymagań sprzętowych

    Muuszyn Na uber w full hd. Hajworks OFF.
  3. W

    [TYLKO LINKI] Wiedźmin 3 w mediach

    Recenzja Angry Joe z napisami PL https://www.youtube.com/watch?v=7z-bQkaBxNE
  4. W

    Bug z Keirą? (problem)

    Chodzi o misję poboczne które możesz wykonać dla Keiry, pierwsze z nich to o ile dobrze pamiętam zadane '' Mysia wieża '' po jego wykonaniu dostaniesz następne.
  5. W

    Saskia ?

    Miejsca jest sporo, sporo części mapy są praktycznie puste. Choć zadań jest jak dla mnie wystarczająco. Osobiście chciałbym by dodatki były po zakończeniu podstawki.
  6. W

    [BUG] Wiedźmin 3 nie skaluje grafiki przy rozdzielczości innej niż natywna

    mtrusz A ustawiłeś by gra ci się otwierała w '' Pełny Ekran'' bo myślę że to przez to że otwiera ci się w oknie.
  7. W

    Wiedźmin 3: dodatki, rozszerzenia, DLC

    Ktoś się orientuje w jakiej wiosce można spotkać tego potwora? https://www.youtube.com/watch?v=I__N6foEE1E ( lekki spojler) To jest chyba to co doszło do patcha (Bydlęce siły zbrojne).
  8. W

    Patch 1.05 data premiery

    Ktoś się orientuje co dokładnie poprawia ten patch 1.5?
  9. W

    Nilfgaardzki rynsztunek i elitarne kusze (nowe DLC)

    https://www.youtube.com/watch?v=lTmMWs5SP1M Tutaj masz pokazane gdzie można kusze dostać.
  10. W

    Ulepszenie butów szkoły kota - bezowocne poszukiwania

    Tak jak na screenie pokazuje znacznik pokazuje ci gdzie mniej więcej powinieneś szukać. Jak podejdziesz do ściany to zobaczysz wiedźmiński znak i jak go zbadasz to pojawi się na minimapie obszar poszukiwania. Ja o ile dobrze pamiętam to ten schemat znalazłem w tej grocie w skrzyni ( też parę...
  11. W

    Walka na pięści - Krawiec

    Ja miałem około 15 podejść zanim go pokonałem. Więc nie poddawaj się :)
  12. W

    Problem z dźwiękiem w W3 i nie tylko.

    A zobacz może w sterownikach i ustawieniach windows dzwięku głośność mikrofonu. Spróbuj je przyciszyć na maxa, głośność odtwarzania jak i nagrywania. U mnie był taki szum i gdy wyciszyłem wszystkie opcje związane z mikrofonem to problem zniknął.
  13. W

    Gwint: nieprawidłowa liczba kart "Czyste niebo" i "Biedna Pierdolona Piechota"

    W jednym są dwie BPP ale w drugim już tylko jedna, wiec chyba dobrze widzę. Wychodzi że w sumie są 3. Tak czy inaczej takimi problemami nie powinieneś się przejmować.
  14. W

    Gra się nie włącza od czasu instalacji nowych DLC

    To wyłącz w Galaxy GoG automatyczne aktualizację i wtedy nic ci samo nie doinstaluję. http://www.gry-online.pl/S030.asp?ID=57822 Tutaj masz patch 1.4 jak coś, na tej samej stronie są też inne.
  15. W

    Gwint: nieprawidłowa liczba kart "Czyste niebo" i "Biedna Pierdolona Piechota"

    Na twoich screenach widzę że Biedna Pier***** Piechota masz 3 karty. Co do Czystego Nieba to szczerze nie wiem jak to było na początku, lecz wiem że grając z kupcami można je spokojnie wygrać lub kupić. Wątpię że to jakiś wielki błąd, a poradniki często są tak dokładne że krew mnie zalewa.
  16. W

    Wiedźmin III Dziki Gon wyłącza się przy próbie zmiany mapy

    Mnie też dziś 2 razy wywaliło po wjechaniu do Novigradu. Przeinstalowałem sterowniki karty graficznej i jak na razie od 2.5h nie wywaliło. Jednak właśnie mnie wywaliło. Kicha trochę, zbroja mi się bardzo podoba i z niej nie zrezygnuję. Do patcha jakoś będę musiał wytrzymać te wywalanie.
  17. W

    I Ulepszenie rynsztunku Kota

    A co to za problem z tymi setami. Często spotyka się kupców którzy dysponują odpowiednimi mapami dzięki którym wiemy dokładnie gdzie szukać.
  18. W

    Wiedźmin 3: dodatki, rozszerzenia, DLC

    Tak, wchodzisz w CONFIGURE i tam po pobraniu powinny ci się pojawić DLC. Po tym klikasz na wybrany DLC i się instaluje.
  19. W

    Wiedźmin 3: dodatki, rozszerzenia, DLC

    beavisx Jedna kusza jest u tego kwatermistrza, druga na skellige (na 14 lvl) ,a trzecia w novigradzie. Nie pamiętam dokładnie gdzie.
Top Bottom