Search results

+
  1. Y

    Forumowa filmówka

    Z cyklu "nadrabianie zaległości" - Antman nareszcie obejrzany. Film, który przywrócił moją wiarę w MCU.
  2. Y

    Seriale

    Jest tak wierna jak Yennefer w "Okruchu lodu". :P W zasadzie to nawet nie tyle adaptacja, co serial luźno oparty na niektórych motywach z książki. Samą książkę osobiście radziłbym spróbować, ale Dick jest bardzo specyficznym pisarzem, więc nie potrafię stwierdzić czy go znienawidzisz, czy wręcz...
  3. Y

    Ciemna strona mocy - uniwersum Star Wars

    Czy tylko mnie ona tak bardzo wkurza? Marudna osóbka, która przespała się z Lucasem, którego potem nie znosiła, żeby dostać rolę w filmie, na który narzekała przez resztę życia, a jak teraz nagle okazuje się, że jeszcze można zarobić, pierwsza biegnie przed kamerę i pieprzy marketingowe głupoty...
  4. Y

    Forumowa filmówka

    The Martian akurat przyznaję, że bez rewelacji, ale ogółem całkiem poprawnie nakręcony. To jest letni blockbuster, nawet jeżeli miał premierę w październiku, i nie ma trzymać w napięciu tylko bawić. Oczywiście do książki się nie umywa, tam jest i więcej napięcia, i humoru, ale i tak lekki...
  5. Y

    [Mod] The epic storms mod

    Sorry for the silence, I was a bit busy in the last few days. The boat physics is still messy and tricky to fix, but I am going to give it all the attention it deserves this coming week, and I hope I will have some more interesting news for you soon.
  6. Y

    Seriale

    robert70r Daniel Abatemarco Dzięki, właśnie zabieram się za pierwszy odcinek. W sumie to historię znam, bo czytałem książkę, ale jako że uważam Dicka za pisarza niemożliwego do zekranizowania, to w sumie cieszę się, że serial jest tylko "na motywach". Najważniejsze, żeby był dobry. Mr. Robot...
  7. Y

    Ciemna strona mocy - uniwersum Star Wars

    No i Rustine miał prawie rację. :D
  8. Y

    Forumowa filmówka

    Pozwolę sobie poprawić to zdanie: Kiedy zależy to od kaprysu reżysera, konflikt nie jest wiarygodny. (Pisząc "kto kogo powinien okładać" miałem na myśli "kto powinien być od kogo silniejszy", nie "kto z kim powinien walczyć"). Ale nawet jeśli chodzi o to drugie znaczenie - pamiętasz walkę Thora...
  9. Y

    Forumowa filmówka

    Fakt, więc jednak, mimo wątpliwości, ciekaw jestem co im z tego wyjdzie. Nope, chociaż sam komiksowy konflikt znam tylko z Wikipedii i skrawków informacji, które jakoś pojawiły się na moim radarze, to i tak mam silne przeczucie, że będę #teamtony :P Btw, to prawda, że w komiksach Stark...
  10. Y

    Uniwersum "Pieśni Lodu i Ognia" ("A Song of Ice and Fire") / "Game of Thrones" [HBO]

    Szincza Z wieloma zmianami na pewno było tak, jak mówisz, ale (o ile dobrze pamiętam docierające skądśtam do mnie przekazy) zapowiadano też, że w pewnym stopniu fabuła serialu i książek będą rozwijać się inaczej, i toczyć inną ścieżką. Rzeczy typu zmieniony całkowicie wątek Sansy, czy Stannis...
  11. Y

    Ciemna strona mocy - uniwersum Star Wars

    HuntMocy Skąd ten gif?
  12. Y

    Seriale

    A Człowieka z Wysokiego Zamku już ktoś widział? Jakieś komentarze, opinie?
  13. Y

    Uniwersum "Pieśni Lodu i Ognia" ("A Song of Ice and Fire") / "Game of Thrones" [HBO]

    I też mu się rozlazło, a że niekoniecznie doszedł tam, gdzie chciał, to chyba nawet nie trzeba wspominać. Ja od serialu GoT odpadłem gdzieś w połowie sezonu czwartego, a już wtedy zaczynało się robić nudnawo. Z piątego widziałem może ze dwa odcinki i nie zachęciły mnie one do powrotu. O...
  14. Y

    Nowe Forum - opinie, sugestie, spostrzeżenia

    Po premierze gry przybyło użytkowników to i dyscyplinę trzeba było zaostrzyć. :P Ja za to byłbym wdzięczny za wyjaśnienie czym różnią się Redpointy od Dzięki!-pointów.
  15. Y

    Forumowa filmówka

    Trailer wygląda całkiem fajnie, ale pamiętajmy, że trailery do Age of Ultron też tak wyglądały. ---------- Zaktualizowano 09:03 ---------- I niech ktoś wytłumaczy braciom Russo, że Scarlett Johansson nie wygląda dobrze w tej fryzurze.
  16. Y

    Uniwersum "Pieśni Lodu i Ognia" ("A Song of Ice and Fire") / "Game of Thrones" [HBO]

    Dopiero teraz? :P A to co zrobili ze Stannisem w serialu, zwaszcza w ostatnim sezonie, to jawny gwałt na postaci.
  17. Y

    [Mod] The epic storms mod

    Just to let you know: I have taken over creating this mod from thibaudv and am currently experimenting with it. Like he said, the most difficult part is boat physics, but I think I have an idea how to address that. I will try to post some videos later, for a moment here is a screenshot...
  18. Y

    Wiedźmin 3 - grafika

    Mod na ciemne noce już jest. Inna sprawa, że pewnie będzie niekompatybilny z STLM.
  19. Y

    Kompletny poradnik modowania Wiedźmina 3

    Próbowałem kiedyś tego moda, jedyne czego nie rozumiem to po co autor zostawił za grafiką skrzyni tło sklepu, skoro można się tego pozbyć dosłownie jedną linią kodu. I drag&drop dziwnie działa, lepiej przenosić produkty klikając na nie.
  20. Y

    Wiedźmin 3 - rozwój postaci (levelowanie głównego bohatera)

    Ok, ja to widzę tak, że mamy dwie opcje. Albo skupiamy się całkowicie na historii, olewając aspekt rozwoju bohatera - co wtedy dostajemy - grę, gdzie po pierwszych kilku walkach właściwie nie ma miejsca na jakąkolwiek różnorodność, ergo bardzo szybko, za szybko, robi się łatwo i nudno. Można...
Top Bottom