Search results

+
  1. M

    Pre-ordered Cyberpunk 2077 CE - will I receive a gog.com code for download?

    Hi, I pre-ordered the Collector's Edition of Cyberpunk 2077 through the CD Projekt Red's Store on the first day of sales and was wondering if I will also be provided a download through gog.com, just as I was in the case of Witcher 3. Thanks!
  2. M

    Wisielec

    Wisielec Jadac na polnocny zachod z wioski Flovive do Karczmy "Kuroliszek, w polowie drogi wzdluz brzegu jeziora (tuz za mostem) znajduje sie znacznik "strzezonego skarbu". Po uporaniu sie z wrogami i przeczytaniu listu znalezionego przy wisielcu sprawa wydaje sie jasna. Mimo to, za kazdym...
  3. M

    1.07?

    1.07? Kiedy mozemy spodziewac sie kolejnego patcha? Pytam, bo utknalem w zadaniu Magiczny Kaganek, w ktorym to po jego zakonczeniu jeden z wczesniejszych pod-etapow otrzymuje czerwony X mimo tego, ze wczesnij zostal zaznaczony zielonym V. Tak, wiem... - jestem zalosny bo staram sie robic...
  4. M

    Dorobek Myslawa

    Dorobek Myslawa Czesc, Mam dosyc blahe pytanie dotyczace loot'owania. Otoz, w mysl zasady "loot'uj co sie da", podczas podazania za glownym zadaniem zauwazylem przez okna dwie oswietlone wiedzminskim zmyslem paczuszki wewnatrz chaty mysliwego Myslawa. Niestety, dom ten pozostaje zamkniety...
Top Bottom