Search results

+
  1. J

    Rozwój w złą stronę.

    Panowie w filmie mają dużo racji, coraz mniej kombinowania a coraz więcej bezmyślnego spamu małych jednostek albo bufowania dużych jednostek bez możliwości ich kontrowania, bo karty kontrolne co trochę dostają nerfa (Villen, Pavetta, trzęsienie ziemi)
  2. J

    Aktualizacja 0.8.33 - problemy

    Po aktualizacji wczoraj wszystko było w porządku. Dziś każdy mecz kończy się niekończącym się ekranem ładowania nagród i doświadczenia. Po wciśnięciu "Wyjdź" ekran znika ale żadne nagrody nie są przyznawane tak jak to miało miejsce wcześniej przy pomijaniu tych ekranów.
  3. J

    "Utracono połączenie"

    Powinny być zdecydowanie dłuższe timeouty w przypadku utraty połączenia.
  4. J

    Bug ze skalowanie potworów

    Bug ze skalowanie potworów W dodatku Krew i Wino powtarza się błąd skalownia poziomu trudności przeciwników. Dotyczy to zarówno potworów spotkanych w lesie jak i niestety przeciwników w misjach. Któraś misja oczyszczania piwnic lvl questu był 36 czy 38 a w podziemiach spotkałem 6 pająków lvl 1...
  5. J

    Gra zaczęła lagować/zacinać się

    Gra zaczęła lagować/zacinać się Witam Przeszedłem W3 dwa razy bez problemów, Serce z kamienia też (patch 1.11) Teraz przed dodatkiem Krew i Wino chciałem przejść grę znowu od początku - automatycznie wgrał się patch 1.12.1 i gra stała się niegrywalna... Po wejściu do menu - przedmioty, alchemia...
  6. J

    Dyskusja o artykułach i mediach dot. Wiedźmina 3

    Czy można liczyć, że do dodatku Krew i Wino będą dodane dwie brakujące talie do Gwinta? :)
  7. J

    [Spoilery] Wiedźmin 3 - Serca z Kamienia

    Świetny dodatek! Po wielu trudach gra w końcu jest dopracowana i po prostu genialna! Tak Trzymać! Kiedy kolejny dodatek ? :)
  8. J

    Aktualizacja 1.07 już niebawem na wszystkich platformach!

    No dobra a jakaś przybliżona data kiedy możemy się spodziewać patcha 1.07?
  9. J

    Najlepsza rozgrywka gwinta :D

    Gruba rozgrywka :D
  10. J

    Zadania w 1.05 a exp

    Mi zależało na lvl tylko dlatego, żeby móc nosić mistrzowskie miecze i zbroje z setów, co to za radocha jak pobiegasz w nich tylko na kilka ostatnich misji wątku głównego. Pytanie do graczy którzy przechodzą po raz kolejny grę.
  11. J

    Zadania w 1.05 a exp

    Fakt , po wzięciu się za główny wątek lvl wskakiwały tak szybko, że nie wiedziałem co z punktami zrobić ;)
  12. J

    Zadania w 1.05 a exp

    No u mnie to wyszło coś do dupy... Mam 25 lvl i praktycznie wszystkie misje ukończone (został mi główny wątek i kilka szarych pobocznych misji). Niestety ale większość misji przewidzianych na lvl 25-35 zrobiłem mając poniżej 20 lvl i teraz przed obroną Kaer Morhen chciałem założyć mistrzowski...
  13. J

    Zadania w 1.05 a exp

    Będę wiedział przy następnym przechodzeniu... Dzięki. Ale generalnie to głupie jest, rozumiem że za questy poniżej poziomu jest mniej expa lub wcale ale za zabijanie high lvl potworów i robienie trudnych questów powinna być wręcz jakaś nagroda a nie kara.
  14. J

    Zadania w 1.05 a exp

    Serio za zadania czerwone nie dostaje się expa? W sumie nie zwróciłem na to uwagi ale na 24 lvl machnąłem już wszystkie zadania jakie miałem oprócz wątku głównego (poszukiwania pancerzy, zlecenia wiedźmińskie itp przewidziane na lvl 30+).
  15. J

    Porozmawiajmy o gwincie

    Gwint <3
  16. J

    Gra się nie włącza od czasu instalacji nowych DLC

    A bez gog galaxy? Bo jak mam teraz zainstalowanego Wiedzmina w wersji 1.02 to działa, boje się, że znowu przy instalacji 1.03 i 1.04 z klienta tgalaxy doinstaluje coś po czym przestanie gra znowu działać... a musze się podnieść do wersji 1.04 bo inaczej sava'e nie wczytam :/
  17. J

    Gra się nie włącza od czasu instalacji nowych DLC

    Da się jakoś ściagnąć i zainstalować samemu patch 1.03 i 1.04?
  18. J

    Gra się nie włącza od czasu instalacji nowych DLC

    Serio? Zepsuliście grę przed samym weekendem i zamiast to odkręcić to zostawiliście to tak. Jest zawiedziony strasznie, rok przekładaliście premierę żeby dopracować grę a teraz patchujecie grę w pośpiechu i macie w dupie to, że przez wasze partactwo nie da się korzystać z produktu za który...
  19. J

    Gra się nie włącza od czasu instalacji nowych DLC

    Próbowałem wszystkie konfiguracje i dupa. Usunąłem wszystkie wymienione pliki usuwałem tylko część i w żadnej konfiguracji gra nie działa. Klient odpala Wiedźmina (na1,5 sekundy Wiedźmin pojawia się w procesach) po czym robi się ekran czarny na ułamek sekundy i Wiedźmin z procesów znika. Super...
  20. J

    Gra się nie włącza od czasu instalacji nowych DLC

    mi niestety usuniecie tych dlc nie pomogło....
Top Bottom