Search results

+
  1. J

    [PC] Gra w wersji 1.22 - błędy, propozycje zmian, sugestie

    Nie ma co tu zgadywać, bo dokładnie to napisałem :P Błąd może nie utrudnia gry, ale jest irytujący i psujący imersję.
  2. J

    [PC] Gra w wersji 1.22 - błędy, propozycje zmian, sugestie

    Czy ktokolwiek ma jakieś rozwiązanie na ciągłe znikanie grzywy u Płotki? Ciągle, to znaczy po każdym przywołaniu jej, potem muszę zmienić siodło i wtedy włosy wracają na miejsce, do następnego przywołania :okay:
  3. J

    Bohater Narodowy[KiW]

    To nie jedyny bug do naprawienia :P Notorycznie znikająca grzywa płotki(za każdym razem gdy przywołam konia) czy inne, nieco mniejsze błędy nieco uprzykrzają rozgrywkę.
  4. J

    Bohater Narodowy[KiW]

    Niestety, nic to nie dało :(
  5. J

    Bohater Narodowy[KiW]

    Dodatek i podstawkę zaktualizowałem od razu jak tylko było to możliwe(patch 1.21), potem Krew i Wino i aktualizacja 1.22. Weryfikacja plików nic nie pomogła. Wazon stoi cały czas :P Może jakiś hot-fix czy inny patch to naprawi. Przynajmniej mam taką nadzieję :D
  6. J

    Bohater Narodowy[KiW]

    Posiadłość rozbudowana maksymalnie, ale waza stoi jak stała :P
  7. J

    Bohater Narodowy[KiW]

    Hmm, a widzisz. nie jest rozbudowana maksymalnie. Czyli miejsce akurat tej figurki jest na zewnątrz?
  8. J

    Bohater Narodowy[KiW]

    Właśnie, przed wejściem do piwnicy na cokoliku stoi dzban. Jak pisze Urgassal, nie można z nim wejść w interakcję. Zobaczę jak pójdzie z weryfikacją plików, chociaż niestety wątpię aby to pomogło :( Wedle przypuszczeń, weryfikacja nic nie pomogła :/
  9. J

    Bohater Narodowy[KiW]

    Bohater Narodowy[KiW] Czołem! Przeszukałem trochę internetu, ale nie znalazłem nigdzie odpowiedzi. Otóż w zadaniu "Bohater Narodowy"(oczywiście z dodatku) po odzyskaniu jaj otrzymujemy posążek Reginalda. Na moje, to powinienem móc go usytuować gdzieś w Corvo Bianco, jednak gdy podchodzę do...
  10. J

    [PC] Gra w wersji 1.22 - błędy, propozycje zmian, sugestie

    Tak właśnie myślałem, że prędzej czy później będę musiał ulec temu programowi :D. Dzięki za radę, faktycznie zadziałało ;)
  11. J

    [PC] Gra w wersji 1.22 - błędy, propozycje zmian, sugestie

    Pobrałem pliki do aktualizacji 1.22 już jakiś czas temu, zainstalowałem i wszystko było ok(przynajmniej tak myślałem). Dopiero teraz, okazało się, że gra działa na wersji 1.21 i nie sposób jej zainstalować. Instalator się włączył, zainstalował i wyświetlił komunikat "gra jest już zaktualizowana...
  12. J

    Resetujące się ustawienie gry

    Trafiony zatopiony. Dzięki! ;)
  13. J

    Resetujące się ustawienie gry

    Resetujące się ustawienie gry Czołem! Mam dość irytujący problem, tak jak w tytule, co każde włączenie gry muszę ustawiać ustawienia(masło maślane) związane z grafiką i konfiguracją interfejsu(muszę go zmniejszać). Niby nic poważnego, ale jednak jest to nieco uciążliwe :P Tym bardziej że...
  14. J

    [DEBUG] Areondight

    Przechodzę gre drugi raz w trybie NG+ i któryś raz spotykam się z mieczem DEBUG. Wcześniej nigdy czegoś takiego nie miałem :D Miło, że nie jestem sam. Nie tylko ten miecz od Sukuba ma taki dopisek, ale całkiem pokaźna ilość mieczy.
  15. J

    Mody - czyli dlaczego Wiedźmin 3 potrzebuje ich od samego początku

    Okłamali albo nie- nie możesz tego wiedzieć. Jakoś nie chce mi się zbytnio wierzyć, żeby nie robili REDKita "bo tak". Sam fakt że ta sprawa jest bez żadnej konkretnej odpowiedzi może o czymś świadczyć. Mało osób to zauważa, albo mało osób to w ogóle wie. Jakby się tak zastanowić, to CDPRED jest...
  16. J

    Wiedźmin 3: edycja kolekcjonerska

    Jeśli kupiłeś kod poprzez stronę cdp.pl możesz się zwrócić do nich o pomoc. Zwrócisz im kody, oni ci je dezaktywują i oddadzą pieniądze albo zamienią na edycję pudełkową dodatku. Więc nie jest tak źle, nikt nie został ukarany choć na pierwszy rzut oka, tak to może wyglądać.
  17. J

    Wiedźmin 3 - grafika

    Hmm, jak walczysz z większą grupą przeciwników to nawet na to nie zwrócisz uwagi :P Ale fakt, trochę to dziwne jednak przez całą grę nie zwróciłem na to uwagi. Aktualnie ogrywam Inkwizycję i tutaj krew "trzyma się" dopóki nie użyjesz szybkiej podróży i w sumie, wygląda to całkiem ciekawie..
  18. J

    Wiedźmin 3 - grafika

    Oczywiście i do tego nic nie mam. Skoro powiedzieli, to powinni zrobić. Moja wypowiedź może była zbyt ogólnikowa bo, przyznaje się, nie wiedziałem że to było obiecane. SMiki55 Ojj, faktycznie szkoda ;)
  19. J

    Wiedźmin 3 - grafika

    A co mają do tego poprzednie gry? Jak wspomniałem, Redzi nie mają obowiązku tego wydawać, tak samo jak każda inna firma ma prawo chociażby do braku wsparcia modów. eineingarp Obiecywanie swoją drogą, ale często ludzie są oburzeni "ale jak to nie ma?! Przecież chcę!"
  20. J

    Wiedźmin 3 - grafika

    Ciekawa jest Twoja kwestia o "gównie". Producent nie ma obowiązku dawać dostępu do swoich plików postronnym użytkownikom. To, że gra jest przyjazna modyfikacjom a twórcy owe mody wspierają to tylko i wyłącznie dobra wola. Więc wszelkie lamenty tego typu że "zła firma XYZ bo ich gra jest ciężka...
Top Bottom