Search results

+
  1. A

    Co nieco o sprzęcie

    Się trochę zainspirowałem Twoim zakupem i wymieniłem poczciwego 550ti na 1060 ^_^ Coś niesamowitego jak w końcu można odpalić grę w fullHD bez obawy o pokaz slajdów :)
  2. A

    Co nieco o sprzęcie

    A bardzo możliwe. Wybacz @Extreme96PL że tak Cię nastraszyłem. Sprawdź ten monitor - najlepiej podłączając do niego inną kartę, albo integrę o ile masz. Tak czy inaczej powinno to jeszcze działać, nawet jeśli to wina karty. :)
  3. A

    Co nieco o sprzęcie

    Extreme96PL Najprawdopodobniej karta kończy żywot. Mi się pojawiały zielone kropki ;D Po pół roku czasu nie widziałem już nic
  4. A

    Chcemy Wiedźmina 4?[ankieta]

    Jeśli mówimy o kontynuacji, to jest to jedyna postać która zapewni ciągłość fabularną, więc nie wiem gdzie tu ta fantazja ;) Nie da się kontynuować tej przygody z byle kim, bo przecież nie trzymało by się to kupy. Już nie wspominając jak ciężko stworzyć postać tak charyzmatyczną jak Geralt. Jak...
  5. A

    Wiedźmin 3: Krew i wino - recenzje, wrażenia [SPOILERY]

    Właśnie zauważyłem, że podczas bójki z krasnoludami, po turnieju gwinta, w tle gra ta sama muzyka co w momencie niszczenia laboratorium Avallacha. Coś wspaniałego! Jeden z lepszych kawałków w grze :D https://youtu.be/vTqBu7Wzp5A?t=20m33s https://www.youtube.com/watch?v=PCh_8RZy9cQ
  6. A

    Co to za kocur?

    Bardzo fajna teoria. Według mnie tylko 2 koty by pasowały - ten obserwujący przedstawienie i ten w Oxenfurcie, w zadaniu o rodzinie Barona. Reszta bardzo naciągana. Powiem szczerze, że jak grałem pierwszy raz to byłem pewny, że ten kot to Ciri. Może aż tak bardzo się nie pomyliłem :)
  7. A

    Krew i wino - restart komputera podczas gry

    Zmiana pasty na procesorze oczywiście wskazana. Podeślij później info o temperaturach (najlepiej OCCT, żeby mieć porównanie) + Dalej piję do tego: Ważne jest żebyś w gruntowny sposób sprawdził kartę. Wina najprawdopodobniej nie tkwi w temperaturze, ale mogę się mylić, więc dobrze by było...
  8. A

    Krew i wino - restart komputera podczas gry

    U mnie program inaczej pokazuje taktowania więc się lekko zdziwiłem ;)
  9. A

    Wiedźmin 3: Krew i wino - recenzje, wrażenia [SPOILERY]

    A ja się dałem zwieść całej tej otoczce rycerstwa.. Dotrzymałem danego słowa i padło na jajko :( Kolejny powód by zacząć grać od nowa ;D
  10. A

    Krew i wino - restart komputera podczas gry

    Wszystko jest ok. Spróbuj zmniejszyć taktowanie o te 10 MHz i przy okazji sprawdź jak wygląda sprawa z temperaturami w grze.
  11. A

    Krew i wino - restart komputera podczas gry

    Ewidentnie program coś źle pokazuje. Zmień motyw w ustawieniach na bardziej przejrzysty (ostatnia zakładka) i podeślij screena.
  12. A

    Krew i wino - restart komputera podczas gry

    Coś tu jest nie tak. Powinno być równe 1085 MHz jeśli to Asus. W układzie referencyjnym 980 MHz. Możesz podesłać screena?
  13. A

    Krew i wino - restart komputera podczas gry

    Uruchamiasz i gdzieś tam powinien być przycisk kierujący do ustawień. W ustawieniach przechodzisz do zakładki "monitoring" i naciskasz na interesujące Cię elementy z listy i jednocześnie ustawiasz "pokaż na OSD" - zaznaczasz ptaszka. Co do zmniejszenia taktowania to nie powinno być żadnych...
  14. A

    Krew i wino - restart komputera podczas gry

    Tak (chociaż ja zawsze sobie rozprowadzam patyczkiem po całym procesorze). Pamiętaj też o tym co pisałem wcześniej. Dalej czekam na rezultaty zmniejszenia taktowania karty. Oraz spróbuj sprawdzić temperatury karty podczas gry jak pisał @Duckingman . Może się okazać że podczas gry karta osiąga...
  15. A

    Wiedźmin 3: Krew i wino - recenzje, wrażenia [BEZ SPOILERÓW]

    Gra po prostu sugeruje Ci podprogowo kogo powinieneś był wybrać :D
  16. A

    Krew i wino - restart komputera podczas gry

    Skoro wywaliło mu przy teście, kiedy karta była obciążona, to znaczy że coś jest nie tak z kartą. Wina nie koniecznie musi leżeć po stronie temperatury. Możliwe że karta już umiera i coś się w niej psuje. Jeśli ponowna instalacja sterownika nie pomoże to zalecam zmniejszenie taktowania. A jak i...
  17. A

    Krew i wino - restart komputera podczas gry

    Zainstaluj program MSIAfterburner i zmniejsz trochę taktowanie karty oraz jej "Voltage". W programie będziesz musiał wejść w opcje i zaznaczyć opcję kontrolowania napięcia. Edit: Ale zanim to zrobisz, to przeinstaluj sterowniki i wykonaj test ponownie. Może nie będzie koniczne zmniejszanie...
  18. A

    Krew i wino - restart komputera podczas gry

    Wątpię że to pomoże (szczególnie, że weryfikowałeś pliki), ale cóż, może jestem w błędzie. Czekam na raport :)
  19. A

    Krew i wino - restart komputera podczas gry

    Spoko. Daj znać. Będziemy kombinować dalej. Możesz też podesłać zapis gry to spróbuję przejść ten fragment i oddać Ci nowy zapis zaraz po tej scenie. Do weekendu będziesz mógł sobie pograć, ale problem trzeba i tak rozwiązać, bo szkoda katować komputer :)
  20. A

    Krew i wino - restart komputera podczas gry

    A przy grze się nie boisz? Nie wiem czy to jest problemem, jeśli wszystko będzie dobrze to nie przekroczy 75 st. Obciążenie mu nie zaszkodzi. Temperatura przekraczająca 90 st. już może. Program sam się wyłączy jeśli coś będzie nie tak, a jeśli tego nie zrobi to po przekroczeniu 85 stopni sam go...
Top Bottom