Search results

+
  1. K

    Krew i Wino -- Nowe Screenshoty

    A co z drugą częścią niespodzianki ? dlaczego dopiero w maju ?
  2. K

    Wiedźmin 3 - Krew i Wino [spekulacje, domysły]

    haha , teraz to mnie rozbawiłaś Aiglon. Widzę , że niektórym strzela do głowy od tego dobrobytu z Wiedźminem. Gorszych bzdur nie dało się wymyślić ?
  3. K

    Wiedźmin 3 - Krew i Wino [spekulacje, domysły]

    WOW! Niesamowicie to wygląda :) Prezent w 10 tke :P
  4. K

    Wiedźmin 3 - Krew i Wino [spekulacje, domysły]

    Marcin Momot , Dostaniemy jakiś prezent na Wielkanoc w postaci jakiś info lub chociaż screena z dodatku ?
  5. K

    Wiedźmin 3 - Krew i Wino [spekulacje, domysły]

    Cholera , nadal żadnych informacji o dodatku. Aż mnie już krew zalewa :P
  6. K

    Wiedźmin 3 - Krew i Wino [spekulacje, domysły]

    I po konferencji i jak zwykle żadnych konkretów.
  7. K

    Wiedźmin 3 - Krew i Wino [spekulacje, domysły]

    Nareszcie będą jakieś konkrety ! To kiedy ma być ta konferencja ???
  8. K

    Chcemy Wiedźmina 4?[ankieta]

    Wiedźmin 4 oczywiście tylko z Geraltem. Trójka pozostawiła u większości niedosyt więc W4 to dopiero byłaby bombastyczna bomba ! Trzymam kciuki za W4 z Geraltem w roli głównej :)
  9. K

    Wiedźmin 3 - Krew i Wino [spekulacje, domysły]

    Jak sądzicie kiedy będzie premiera ? już zaraz zacznie się luty a żadnych informacji nie ma , trochę długo zwlekają i tym samym denerwują.
  10. K

    Wiedźmin 3 - Krew i Wino [spekulacje, domysły]

    To może zrobimy ankietę kogo zobaczymy ? :) A w niej 10 opcji : Iorweth , Visenna , Fringilla Vigo , Gnom Schuttenbach i feldmarszałek duda , fłaszywa Ciri , Boreas Mun , Broch trzy kawki , Regis , Mozaik , Kenna Selborne
  11. K

    Wiedźmin 3 - Krew i Wino [spekulacje, domysły]

    Również się zgadzam , spotkać Brocha to byłoby coś ! :) Ja liczę także wytrwale na Regisa , liczyłem też na Iorwetha ale tu już lipa ;/ A tak poza tym chciałbym zabawić na jakiś porządnych popijawach , przy gwincie , znajomych itd ;) Oby też był jakiś romans , najlepiej oczywiście z Panią...
  12. K

    Wiedźmin 3 - Krew i Wino [spekulacje, domysły]

    Jeżeli wiemy już , że nie zobaczymy Iorwetha i Saski to niech Redzi chociaż dodadzą jakieś wzmianki na temat tych postaci , coś mającego na celu zakończenie historii tych postaci .
  13. K

    Wiedźmin 3 - Krew i Wino [spekulacje, domysły]

    To chyba jakaś kpina... Saskie mógłbym przeżyć ale brak Iorwetha ? Śmieszne było już , że wiewióra zbrakło w podstawówce , a tu takie info , że w dodatku też go nie będzie . Zajebiście. Oby chociaż Regisa dali to wybacze...
  14. K

    Data premiery Serc z Kamienia ujawniona

    No racja ,nie o taką wagę chodziło ;P Też tak sądzę , że nie będzie to dużo . Oby moje internety dały radę to pobrać , w 10 GB muszę się zmieścić :D
  15. K

    Data premiery Serc z Kamienia ujawniona

    Ile będzie ważył ten dodatek ? wiadomo coś na ten temat ?
  16. K

    Patch 1.09

    Na Twoim miejscu poczekałbym , patch powinien być na dniach , a co do samych poprawek to nic nie wiadomo ale pewnie będzie ich sporo ;)
  17. K

    Patch 1.09

    No te niedługo się już ciągnie i ciągnie ;p
  18. K

    Patch 1.09

    No dobra to kiedy ten patch ?
  19. K

    [SPOILER] Triss Merigold.

    Ja również czekam na nowe dialogi z Triss. Juz bardzo ale to bardzo długo , chciałbym przejść grę 3 raz i powstrzymują mnie tylko te dialogi , a męczyć tego samego nie chcę raz kolejny , czekam właśnie na powiew świeżości w postaci tych dialogów (poza tym uwielbiam Triss) i po ciuchu liczę na...
  20. K

    Nowe Forum - bugi, błędy, zgłoszenia

    Ja mam błąd w imporcie zapisu z W2 do W3 , gra uśmierciła mi Letho a w dwójce pozwoliłem mu odejść i tym samym 50 godzi gry poszło w błoto .
Top Bottom