Wiedźmin 3 - Krew i Wino [spekulacje, domysły]

+
Status
Not open for further replies.
Iorveth - pomimo zaawansowanych prac wyleciał. A i REDzi potwierdzili, że go nie będzie. 0%
Swoją drogą, trolling pierwsza klasa. W grze nie ma - trudno, może być w komiksie o Saskii. W komiksie o Saskii dowiadujemy się, że Lis Puszczy, wiewiórczy watażka strzelił focha, bo Saskia wolała krasnoludy - trudno, uznajemy komiks za pomyłkę i czekamy na Krew i Wino.

A tu nagle zapowiedź, że w Krwi i Winie Iorwetha nie ma :3
 
Dobra, wiem że to może podpaść pod komentowanie wycieku, ale zaryzykuję - bo sam wolałbym to wiedzieć. Ponoć nadchodzący trailer do KiW (czyżby na GDC za tydzień - zgaduję?) ma spoilować fabułę, więc lepiej go nie oglądać. Nie wiem co ma spoilować, tylko że ma spoilować. Może to zmyłka, ale lepiej uważać zawczasu.
 
Zależy czy to będzie teaser, czy faktycznie trailer, w przypadku serc z kamienia trailer zdradził aż za dużo, ale i tak jeśli zostanie opublikowany raczej go zobaczę, bo nie wiadomo praktycznie nic, ciekawe zjawisko człowiek chce zobaczyć co będzie dodatek oferował, a z drugiej strony spoilery strasznie bolą, jak żyć ? :(
 
@maritimus - A pierwsze zapowiedzi W3 nie spoilowały fabuły? Też wiedzieliśmy, że historia skupi się na poszukiwaniu Yennefer i Ciri, a później na walce z Dzikim Gonem, a gdzieś w tle będzie wojna Północy z Nilfgaardem. Bez przesady, coś w trailerze pokazać muszą, ale raczej nie dowiemy się kto jest głównym złym czy coś w tym stylu.
 
Dobra, wiem że to może podpaść pod komentowanie wycieku, ale zaryzykuję - bo sam wolałbym to wiedzieć. Ponoć nadchodzący trailer do KiW (czyżby na GDC za tydzień - zgaduję?) ma spoilować fabułę, więc lepiej go nie oglądać. Nie wiem co ma spoilować, tylko że ma spoilować. Może to zmyłka, ale lepiej uważać zawczasu.
O, to czekam. Drugi trailer SzK był mistrzowski i do tej pory go oglądam.
 
Coś wątpię aby to miał być kwiecień - zbyt szybko.

Osobiście obstawiam maj (tak ładnie, rok po premierze) czy nawet czerwiec (tak ładnie, po E3).
 
Ogólnie cały "event" o ile można to tak nazwać zaczyna się bodajże 10 Marca i trwa do 14. Więc w tych dniach spodziewałbym się nowości
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom