Search results

+
  1. S

    GWENT Homecoming — co czeka GWINTA w przyszłości

    Nie uważacie za lekko niefortunne reklamowanie tego wszystkiego jako Homecoming, podczas gdy jednym z głównych założeń jest zmiana całkowitej podstawy gwinta, czyli trzech rzędów.
  2. S

    Różne narzędzia rzemieślnicze

    Jeśli się nie mylę to służą one do tworzenia właściwych narzędzi, schemat możesz kupić u kowala bądź płatnerza.
  3. S

    [SPOILER] Triss Merigold.

    Ale Geralt nie zdradzał Yen będąc w bezpośrednim związku z nią, wiedźmin przeżywał swoje przygody w czasie rozstania z Yennefer która też w tym czasie przeżywała podobne związki(vide. Sezon Burz i wspomnienie o Yen która jest z jakimś jubilerem czy Miecz przeznaczenia, wspomnienie Belleteyn i...
  4. S

    Triss Fan Art Thread

    Don't worry Triss
  5. S

    Patch 1.09

    Yyy... Z tą twierdzą chodzi o bitwę w Kaer Morhen.
  6. S

    Triss Fan Art Thread

    Hot Triss :cool:
  7. S

    Irytujące rzeczy

    A wykonałeś zadanie Królewski gambit? Bo po jego ukończeniu powyższe questy nie są dostępne.
  8. S

    Wiedźmin 3: dodatki, rozszerzenia, DLC

    A tą edycje pudełkową będzie można kupić normalnie w jakimś sklepie czy w grę wchodzi tylko wcześniejsze zamówienie przez neta?
  9. S

    Triss Fan Art Thread

    This eyes :heart:
  10. S

    Triss Fan Art Thread

    Happy Triss:wub:
  11. S

    Wiedzmin 3 - minigry

    Trochę szkoda że twórcy nie umieścili jednak kościanego pokera, brakuje mi też tych zawodów w piciu z pierwszego wiedźmina:nice: no ale nie ma co psioczyć gwint jest kapitalny.
  12. S

    Dyskusja o artykułach i mediach dot. Wiedźmina 3

    The Fields of Ard Skellig jest genialny uwielbiam ten klimat gdy przemierzam wyspę na Płotce.
  13. S

    Wiedźmin 3: sterowanie - mysz i klawiatura / pad

    Ja początkowo byłem sceptycznie nastawiony do kierowania Geraltem za pomocą pada. Pierwszą i drugą odsłonę przechodziłem myszką i klawiaturą. Trzecią cześć kupiłem na PS4 i powiem że gra padem jest bardzo wygodna, powiem więcej lepiej mi się tak gra.
  14. S

    Niespójności z Sagą

    Mi się nie podoba spłycenie postaci Emhyra, zrobili z niego randomowego imperatora. Natomiast jak pamiętamy z sagi cesarz niejednokrotnie pokazywał ludzką twarz np. w obecności fałszywej Ciri (druga sprawa że w grze całkowicie pomineli jej wątek) czy w rozmowie z Geraltem pod koniec "Pani...
  15. S

    [BUG?] Wiszące krzesło na niebie (Oxenfurt)

    A to nie przypadkiem krzesło z okrętu Radovida?:smiling:
  16. S

    Sens życia, filozofia, polityka, gospodarka

    Pojawiają się już wyniki referendum frekwencja lekko mówiąc nie zachwyca, jak myślicie co zniechęciło polaków.
  17. S

    Wiedźmin 3 - sugestie, marzenia i pobożne życzenia

    Moim marzeniem jest gwint on-line i fizyczna talia do gry, fajnie byłoby się spróbować z prawdziwym przeciwnikiem.
  18. S

    [PS4] Błędy - propozycje zmian w nadchodzącym patchu

    W queście "Najbrzydszy człowiek na świecie" Gdy przewinę cut-scenki w których Geralt sadza Umę na koniu oraz tą w której doganiają ich Nilfgaardczycy występuje problem z niekończącym się oknem ładowania pałacu w Wyzimie.
Top Bottom