Search results

+
  1. V

    Najlepsze (i najgorsze) beczki

    Domyślam się że beczka za samouczek u każdego była jakaś lepsza. Czy to tylko dla mnie Sklep był łaskawy: A tak poza tym to na jakieś 65 beczek wypadło mi 5 złotych, 12 srebrnych i 11 animowanych brązów. Chciałem coś dobrego do potworów i ST, niestety dostałem głównie karty pod Nilfgard i...
  2. V

    Publiczna Beta GWINTA już dostępna!

    Co do dodatkowych beczek to był bug który przyznał nam (a przynajmniej dla mnie) mniej beczek niż powinniśmy dostać za osiągnięcia w becie. Po naprawieniu buga gracze dostali beczki których wcześniej im nie naliczyło.
  3. V

    Zamknięta beta GWINTA — Nowe Informacje

    Na pasywke potworów jest około 20 kontr więc nie wydaje mi się żeby była jakaś OP. Jeżeli ktoś nie bierze do swojej talii żadnej kontry na potwory to jest wyłącznie jego problem a nie brak balansu. Z resztą to samo można by powiedzieć o wszystkim co ma adrenalinę, jak ktoś zbufuje jedną...
  4. V

    Start z dobrej pozycji — nowa aktualizacja do gwinta już dostępna!

    Ja Trackera nigdy nie używałem i nie używam, więc na pewno nie to jest problemem. Sądzę że jest to stary problem z połączeniem przez Wi-Fi który nie wiedzieć dlaczego ostatnio/dziś się nasilił, choć wczoraj miałem ze 3 DC przez godzinę gry.
  5. V

    Start z dobrej pozycji — nowa aktualizacja do gwinta już dostępna!

    Nie wiem jak u innych ale u mnie dziś działanie gry można określić jednym słowem "tragedia". Disconect w 4 na 5 gier, tak źle to jeszcze nie było. Przy takich problemach nie tylko nie da się grać rankedów ale nawet grania potyczek się odechciewa :(
  6. V

    Stream: Omówienie Nadchodzącej Aktualizacji już 15 Marca!

    Patrząc na to jak ostatnio zmienił się zabetonowany TOP10 i próg wejścia do TOP1000 to sądzę że bug jest już poznany i eksploatowany przez mase ludzi. Ciekawe czy za coś takiego REDzi będą nagradzać banami czy dodatkowymi nagrodami za miejsce w TOP które ugrało się na bugach.
  7. V

    Start z dobrej pozycji — nowa aktualizacja do gwinta już dostępna!

    Ankalime Prawdę mówiąc to cały czas byłem przekonany że blokada w cmentarzu będzie przekładała się na całą grę, bo wprowadzanie takiego systemu dla trzech kart wydawało mi się mało sensowne. Jeśli chodzi o harcowników to na nich blokada też nie działa bo po wskrzeszeniu najpierw zdejmuje im...
  8. V

    Start z dobrej pozycji — nowa aktualizacja do gwinta już dostępna!

    Nie rozumiem po co jest to całe blokowanie kart w cmentarzu jak po ich wskrzeszeniu tracą blokadę. Zablokowanie trzech straży królowej nic nie daje bo jeden medyk wskrzesza wszystkie 3 i zdejmuje blokade. Cały ten system blokowania cmentarza został wprowadzony chyba tylko po to żeby Olgierd i...
  9. V

    Pytania do twórców

    Poważnie dostaje się dodatkowe nagrody za miejsce w rankingu? jakoś umknęła mi ta informacja, można prosić o jakieś info na ten temat.
  10. V

    Pytania do twórców

    Brak odpowiedzi też jest odpowiedzią, więc skoro REDzi milczą na temat nowego sezonu to zapewne już go nie będzie.
  11. V

    Pytania do twórców

    Czy planujecie jeszcze jeden sezon rankingowy przed otwartą betą? jest możliwość że wejdzie on wraz z nową aktualizacją z pozycjonowaniem?
  12. V

    Poprawa/zmiana systemu punktacji w grach rankingowych

    Ja resetuje wyszukiwanie już przy 15 sekundach a mimo to cały czas dobiera mi takich przeciwników że jak wygrywam to dostaje 25 pkt, a jak przegrywam to tracę 65 i podobno wszystko jest ok i system jest cacy.
  13. V

    Poprawa/zmiana systemu punktacji w grach rankingowych

    A co to znaczy że ktoś jest teoretycznie lepszy? Gracz z lepszymi kartami i większym doświadczeniem, który zaczął później grać rankingi i ma mniejszy mmr od nas, albo z jakiegoś powodu w nich spadł, jest on nas lepszy czy gorszy? Teraz kiedy wygrasz z kimś takim dostajesz 20pkt, a kiedy z nim...
  14. V

    Poprawa/zmiana systemu punktacji w grach rankingowych

    To że przegramy gre przez złe kraty to jedno, ale fakt że tracimy przez to 70pkt to co innego. Nawet jakbyśmy wygrali to dostaniemy jakieś 25pkt, a więc nie dość że musimy mieć szczęście do doboru kart to jeszcze trzeba mieć szczęście do losowania przeciwnika. O ile problemu z dociągiem kart nie...
  15. V

    Poprawa/zmiana systemu punktacji w grach rankingowych

    Z jednaj strony masz racje, ale z dwojga złego wolę system oparty na winratio niż na losowości w dobieraniu przeciwników którzy są silniejsi/słabsi często tylko z nazwy. W pewnym momencie wszyscy osiągają podobny poziom ogrania i posiadają równie dobre talie (są tak samo silni), więc o tym czy...
  16. V

    Poprawa/zmiana systemu punktacji w grach rankingowych

    Przykład: Gracz A winratio 49% 3600mmr Gracz B winratio 60% 3200mmr I gdzie tu jest miarodajność tego rankingu? Gracz B definitywnie jest lepszy, ale przez obecny system punktacji jest niżej w rankingu i to on jest tym gorszym graczem mimo że wygrywa dużo częściej i więcej, a jego jedynym...
  17. V

    Poprawa/zmiana systemu punktacji w grach rankingowych

    Poprawa/zmiana systemu punktacji w grach rankingowych Chciałbym poruszyć kwestie związaną ze zdobywaniem punktów rankingowych, jeżeli podobny wątek już istniej to proszę przegnieć ten post do niego. Obecnie wygląda to tak że ilość zdobytych/straconych punktów jest zależna od stosunku mmr...
  18. V

    Zastrzeżenia do kart potworów

    Więc według Ciebie nie ma sensu zabierać z cmentarza przeciwnika Cerys mającą 20 pkt i dwie strażniczki z których można łącznie wyciągnąć ponad 40pkt w dwóch kartach, bo jak nie je to może wskrzesić piratów dających łącznie 12 siły? Przetransferowania punktów ze strony przeciwnika na naszą na...
  19. V

    Etyka w Gwincie

    Sęk w tym że jesteś jedyną osobą której to przeszkadza bo widzisz problem którego nie ma i nigdy nie było. Nikt nie będzie nikogo karał za to że jedna osoba coś sobie ubzdurała. Wychodzenie z gry to jej normalna funkcja i gdyby było w niej coś niewłaściwego to na pewno została by usunięta, a...
Top Bottom