Search results

+
  1. maniak6767

    Seriale

    Serial na plus, wydaje mi się, że pierwszy odcinek był najlepiej zrealizowany. Grałem we wszystkie fallouty oprócz konsolowego Brotherhood i Fallout 76. Mój ranking to F1 > F3> FNV > F2 > F4 >FT. Klimat serii oddali, choć różni się on nawet znacznie pomiędzy poszczególnymi częsciami. F1 i F3 są...
  2. maniak6767

    Gry komputerowe

    Już się skusiłem 2 lata temu wg gog przeszedłem TR1 , zajęło mi to 16 godzin. A rok temu w TR2 26 godzin. Jedyny problem z tymi grami był taki, że sterowanie było bez myszki, to było swego rodzaju wyzwanie. W trójkę młóciłem jeszcze na pierwszym playstation, i jakoś mnie nie wciągnęło po raz...
  3. maniak6767

    Grand Theft Auto

    Jeśli chodzi o GTA 5 to faktycznie dialogi były dobre a miejscami bardzo dobre. Jednak fabularnie to nie wyglądało tak zbyt ciekawie. W moim odczuciu wyglądało to jak ciąg uźno ze sobą związanych pół komediowych skeczów. Pomysł na trzech bohaterów ciekawy, ale gorzej z realizacją, bo jeszcze...
  4. maniak6767

    Grand Theft Auto

    GTA 2, GTA 3, GTA San Andreas, GTA Vice City, Max Payne 3, GTA IV, RDR2, GTA V. Trzech ostatnich nie skończyłem. Najwyżej cenię San Andreas oraz Max Payne 3. RDR2 i GTA V nazwałbym takimi samograjami tzn. nie wymagają one zbyt wielkiego wysiłku od gracza, - mają bardzo proste w egzekucji...
  5. maniak6767

    Grand Theft Auto

    Pograłem sobie w GTA 5 ok. 27 godzin. Ogólnie to mam negatywne odczucia odnośnie tego produktu. Wiadomo trzeba mieć wyrozumiałość bo to gra jednak z 2014 roku i robiona jeszcze na PS3. Dlatego graficznie moim zdaniem jest okej nawet jak na dzisiaj, choć widać ząb czasu. Nie skończyłem bo miałem...
  6. maniak6767

    Forumowa filmówka

    Trailer mi się spodobał. Wygląda przynajmniej dobrze. Aktorka też powinna dać radę. W internecie widzę jakieś narzekania na cgi ( którym de facto przesycone było Fury Road) oraz fakt,iż główną postacią ma być kobieta (cóż za niewybaczalna zbrodnia). Moim zdaniem szkoda czasu na dyskusję z...
  7. maniak6767

    Cyberpunk 2077: Widmo Wolności - Nasze wrażenia

    Moje wrażenie są bardzo pozytywne, z kilkoma uwagami: - fabuła jest bogata, jest jej sporo w stosunku do nowej części otwartego świata, sporo jest jednak "korytarzowego" podejścia do prezentowania fabuły; CDPR widać lubi zamykać gracza w ciasnych pomieszczeniach, ograniczonych przestrzeniach gdy...
  8. maniak6767

    Solomon Reed

    Ta postać to jest wariacja Geralta tak jak So Mi to wariacja postaci Ciri. Bardzo upraszczam, ale takie odniosłem wrażenie po zapoznaniu się z PL.
  9. maniak6767

    Vampire: the Masquerade

    Słabo to wygląda :rolleyes:
  10. maniak6767

    Cyberpunk 2077 - Dyskusja ogólna

    W sensie to co ma robić? Jak ludzie rozmawiają to rzadko gestykuluja ramionami, bo raczej tylko to wchodzi w rachubę przy FPP.
  11. maniak6767

    Cyberpunk 2077 - Dyskusja ogólna

    Ta gra zawsze była lepsza od Wieśka narracyjnie i gameplejowo. Co do worldbuildngu to wg mnie jest pole do dyskusji bo w W3 jak i innych wiedzminach to był top branży. Narracyjnie raczej nic nie przebije efektu rozmowy z postacią w cztery oczy kiedy możesz, swobodnie obserwować swojego...
  12. maniak6767

    Cyberpunk 2077 - marzenia i spekulacje o rozwoju marki

    Life pathy są przecież okej. Lepiej, że są niż żeby ich nie było, moim zdaniem. Co do pisania o zadania h policyjnych to pisałem w kontekście Songbird będącej w plikach gry w dniu premiery. Wg mnie to nic nie znaczy,bo gra zmienia zapewne swoje oblicze nie raz w procesie produkcji,o czym m.in...
  13. maniak6767

    Cyberpunk 2077 - marzenia i spekulacje o rozwoju marki

    No nie zgadzam się. Walka jak na taki tytuł była okej od samego początku. Nowy system prowadzi gracza za rękę, ale różne cuda można było wyczyniać wcześniej, wystarczyło trochę wyobraźni i kreatywności, czego niestety często brakuje. O czym swiadczy duza popularność filmików graczy...
  14. maniak6767

    Cyberpunk 2077 - marzenia i spekulacje o rozwoju marki

    Moim zdaniem widać to po patchu 2.0. Game dev to nie są jacyś jasnowidze, tworząc nową serię gier chyba ciężko przewidzieć co tak naprawdę przypadnie do gustu graczom. Na początku będzie zawsze trochę błądzenia. Widać natomiast , że to idzie w stronę gier akcji sugerujac sie zmianami...
  15. maniak6767

    Cyberpunk 2077 - marzenia i spekulacje o rozwoju marki

    Następnego Cyberpunka będzie tworzyć kolejne pokolenie gamedevu. Jak komuś się podobała pierwsza część to powinien się oswoić z myślą, że następna część może duchem znacznie się różnić od CP2077. Wystarczy sobie przeanalizować ewolucję samego CP2077 i widać ,w którą stronę zmierza seria, po...
  16. maniak6767

    Cyberpunk 2077: Widmo Wolności - Nasze wrażenia

    Można zawalić tego questa a tym samym cały wątek fabularny dlc na samym początku
  17. maniak6767

    Cyberpunk 2077: Widmo Wolności - Nasze wrażenia

    Póki co to początek dodatku jakoś średnio się gra, wszystko strasznie korytarzowo. Taki przeskok z otwartego świata do bardzo liniowej gry, ale cały czas jestem w zadaniu z prezydent, więc pewnie się to zmieni.
  18. maniak6767

    Starfield! Spaaaaaaace...ladders.

    Sure every engine has strong, weak points, but people were complaining about loading screens, wooden animations, facial expressions long before Fallout 4, something like 10 years ago, for example when they released F4 trailer. I gave up on Bethesda while playing Fallout 4.
  19. maniak6767

    Co zmieni aktualizacja 2.0: Zreorganizowana policja

    Mówiąc szczerze wszystko to strasznie zagmatwane i skomplikowane dla gry, w której przy kilku korektach fabuły mógłbyś się wcielać się policjanta. Większość misji, gigów wpisuje się w takie coś, tak jakby pierwotnie studio o tym myślało. Większość misji fabularnych, gdzie masz pościgi, czy...
Top Bottom