Search results

+
  1. kapecie

    WitcherCon zawitał do GWINTA!

    No spoko, spoko, ale przydał by się rozkład jazdy tzn. dobrze byłoby wiedzieć ile w sumie tych kontraktów trzeba nafarmić. Pozdro.
  2. kapecie

    Recepcjonistka z Konpeki Plaza.

    Bardzo ładne kolego,
  3. kapecie

    Problemy z uruchomieniem gry

    U mnie na komórce gra się nie odpala - błąd łączenia z serwerem. No nic, trzeba czekać i zobaczyć co będzie jutro.
  4. kapecie

    Balans kart [propozycje, argumenty]

    dołączam się do pytania. Też próbuje w tym sezonie grać NG i tak szczerze, to nieszczególnie mi idzie...
  5. kapecie

    Pan Lusterko - prezentacja kart

    Ja postawiłem na łowcę wielorybów. ;)
  6. kapecie

    Pomyłki bolesne w skutkach

    Ja akurat bardziej pamiętam jakieś gryfy i zaklęcia zadajace obrażenia. Ale to już przeszłość, no przynajmniej taką mam nadzieję ;)
  7. kapecie

    Pomyłki bolesne w skutkach

    Może chciał go ubić Vincentem albo tym drugim killerem jednostek z blokada, a później postanowił ich jednak zachować na później :shrug: Z moich błędów z niewiedzy: widziałem, na filmie pijanego rycerza, jak przez przypadek gracz wyrzuca kartę ze swojej ręki prosto na cmentarz. Gdybym to widział...
  8. kapecie

    [FAQ] Gwint: błędy, pytania, porady - "gracze pytają, Lexor odpowiada"

    Czołem. Mam dwa pytania ad. mechaniki gry: 1. Gram NG, kładę na stół obrońcę a przeciwnik mi go blokuje. Obok swojego zablokowanego obrońcy kładę Letho: Królobójcę i zamieniam go w obrońcę. W kolejnej rundzie mój pierwszy zablokowany obrońca zostaje zabity przez Vanhemara. I tu pojawia się...
  9. kapecie

    Przedstawiamy piąty dodatek do GWINTA, Pan Lusterko!

    No wszystko fajnie, tylko jak rozumiem to teraz zakupione beczki PL będzie można otworzyć dopiero 30 czerwca tak? Po drugie wywala mi (na androidzie) od godziny komunikat o tym że ta wersja gry nie jest wspierana, czy ma to związek z końcem sezonu?
  10. kapecie

    Oglądajcie pierwszy turniej 2. sezonu GWENT Masters w ten weekend!

    Siema, niestety nie mogłem oglądać turnieju, ale chętnie dziś bym obejrzał jakieś ciekawe pojedynki. Nie mam zbyt dużo czasu więc niż ktoś mógłby podpowiedzieć co warto obejrzeć?
Top Bottom