Search results

+
  1. Trancix

    Aktualizacja 4.01 – lista zmian

    Miałem dokładnie to samo... Zacięła mi się muzyka z nowego questa, wyłączyłem grę i już do niej nie wróciłem... Ten update/upgrade czy jak to tan zwiecie to zwykły bubel, który będzie naprawiony za pół roku. To było oczywiste.. :) cd projekt nawet UE5 nie ogarnie i gry będą zbugowane na maksa.
  2. Trancix

    FF:06:B5

    Stan techniczny - niegrywalny. Spadaj.
  3. Trancix

    Pogoda w wersji next gen

    Tez to zauważyłem, że są bardziej statyczne... A podobało mi się, że po drzewach "było widać" że mocno wieje :)
  4. Trancix

    Kolejny Hotfix na wersję PC jest już dostępny!

    To w takim razie co oni * robili tyle czasu? Po co były szumne zapowiedzi RT skoro i tak poszli na skróty i zrobili fuszerkę... to jest jakiś dramat
  5. Trancix

    Kolejny Hotfix na wersję PC jest już dostępny!

    Naprawcie w pierwszej kolejności to, że zużycie CPU/GPU skacze... co po pół godziny trzeba restartować grę bo z 35-40FPS spada do 10FPS ... zepsuliście grę, jak zwykle...
  6. Trancix

    Cyberpunk 2077 - o darmowych dodatkach i płatnych rozszerzeniach

    Uważam, że dodatek powinien być darmowy dla osób, którzy kupili grę w preorderze i dwa tygodnie od premiery... Ja kupiłem dzień po premierze i były momenty, że nie dało się grać... Przez bugi nie dało się ukończyć wielu zadań. Tak naprawdę grę na 100% przeszedłem dopiero pół roku później... a...
  7. Trancix

    Aktualizacja 1.52

    A może naprawicie problem ze zwalnianiem gry po wejściu w mapę? Muszę restartować grę co 30minut bo potem gra już tak zwalnia, że grać się nie da... Coś jest spieprzone bo nawet bez wchodzenia w mapę gra tak czy inaczej po jakimś czasie zwalnia. Nie wiem, ale przeszedłem całą grę na wersji 1.03...
  8. Trancix

    Informacja techniczna

    to już są jakieś jaja... pobrałem aktualizację 50GB wróciłem z roboty chciałem sobie zagrać i muszę znowu czekać 20 minut bo pobiera mi się znowu jakieś 12GB ... ja ***
  9. Trancix

    Cyberpunk 2077 — Nasza Obietnica Zapewnienia Jakości

    Do 31 grudnia jeszcze daleko xD
  10. Trancix

    Wyłączające się odbicia / efekty rtx

    Dynamiczne warunki atmosferyczne.
  11. Trancix

    Co nowego w Night City? [Aktualizacja 1.2 oczami twórców]

    Policja dalej się spawnuje, tylko trochę dalej i trwa to troche wolniej :D :D spoko, przeszedłem grę na 100% na wersji 1.03 i prędko do niej nie wrócę bo po co ;)
  12. Trancix

    Cyberpunk 2077 : [SPOILER] Misja "Riders On The Storm" - bug czy zła decyzja projektowa?

    Również miałem to samo ;) gra wymusza na nas powrót do określonego punktu... Skoro krata jest otwarta, to każdy może przechodzić w taki sposób jaki mu odpowiada.
  13. Trancix

    Ważna informacja dotycząca Aktualizacji 1.2

    Byście chociaż napisali jakie mniej więcej poprawki będą, co zrobiliście i co chcecie zrobić, czy warto czekać. A ta wiadomość to coś w stylu "sorry nie damy rady, walcie się na ryj."
  14. Trancix

    Wytwarzanie, poziom 20. Ceny przedmiotów.

    Zauważyłem, że mi też niektóre perki nie działają.. a kolejny patch będzie naprawiał następne 20 zadań zamiast naprawić to co jest sercem RPG. Dramat, to jest niedopuszczalne.
  15. Trancix

    Brak wyświetlania statystyk broni

    A to jest bardzo ciekawe bo mi chyba też statystyki zaczęły się krzaczyć po ulepszeniu snajperki od Panam... Ale nie mam pewności, bo w tym samym czasie ulepszyłem Widowmakera i coś jeszcze.. (wcześniej podczas gry nic nie upgradowałem, dopiero kilka broni naraz)
  16. Trancix

    Ważny komunikat

    wyrazy współczucia
  17. Trancix

    Brak wyświetlania statystyk broni

    Ja również to zauważyłem, że dopiero po wytworzeniu broni bug zaczął się "nawarstwiać". Najpierw jedna broń, potem więcej aż przestało wyświetlać wszystkie.
  18. Trancix

    Brak wyświetlania statystyk broni

    Pewnie lutowy patch który wyjdzie będzie poprawiał miliony zadań pobocznych (przy okazji psując inne) a nie tknie się podstawy RPG czyli wyświetlania statystyk broni, dodatków itp itd (n)(n)(n) weźcie tych waszych "testerów" zagońcie do roboty albo zatrudnijcie innych bo podstawowe techniki...
  19. Trancix

    Hotfix 1.11

    Redzi, nie przejmujcie się tym, że ktoś ładuje grę tysiąc razy aby zdobyć lepszy przedmiot ;) jak ktoś chce tracić czas i wybijać z rytmu to proszę bardzo. Zajmijcie się minimapą, zacinającym dźwiękiem, błędami w ekwipunku, sensowną przebudową go, systemem kolizji, graficznymi gliczami, policją...
  20. Trancix

    Nowe sterowniki Nvidia 466.47 [18.05.2021]

    przetestowałem sobie kilka lokacji na starych sterownikach, zapisałem wyniki... przetestowałem na nowych sterownikach i różnicy nie ma w wydajności przynajmniej u mnie :) rtx 2070 super gaming x trio
Top Bottom