Search results

+
  1. Angel_of_Lives

    Dziennik questow - niezakonczone zadania

    Chodzi o to, że nic nie zostało pominięte. Sam miałem problem z jednym z zadań Cyberpsycholi. Wyskoczyła mi informacja, że zadanie zakończone i poszło do "zakończonych". Problem pojawił się jak spadłem piętro niżej i odpaliła się kwestia dialogowa związana z tym zadaniem, wróciło ono zaś do...
  2. Angel_of_Lives

    Ukończone 100%

    Jedyne osiągnięcia jakich mi brakuje to te za zakończenia. Wiem, głupio to brzmi ale po ukończeniu gry z zakończeniem "Gwiazda", moim następnym było które zniszczyło mnie emocjonalnie. Na ten moment nie mam na tyle sił by zrobić pozostałe zakończenia.
  3. Angel_of_Lives

    Smętarz Night City [SPOILERY]

    A to przypadkiem nie jest imię osoby, która przyjęła kulkę za Johnnego?
  4. Angel_of_Lives

    Czy jest szansa na większą liczbę klatek?

    Rozdzielczość cieni kaskadowych - średnie bądź niskie. Anizotropia - Zmniejsz na x4
  5. Angel_of_Lives

    What’s your current favorite weapon in the game?

    I'm surprised noone mentioned O'Five. That's a beast.
  6. Angel_of_Lives

    Mods that Cheat, Publicly. I mean. C'MON people!!

    I mean.... SamPicker exist for like... What? 6 years?
  7. Angel_of_Lives

    Katana Black Unicorn - nie można wytworzyć - bug?

    Satori to najlepsza katana w grze dzięki "+500% obrażeń krytycznych".
  8. Angel_of_Lives

    [BŁAD KRYTYCZNY] Cyberpunk uszkadza zapisy gry - nie da się załadować save

    O wiele prościej i szybciej jest skorzystać z Wemod.
  9. Angel_of_Lives

    Kontynuacja opowieści po zakończeniu głównego wątku [Możliwe spoilery].

    Niestety na obecną chwilę nie ma opcji "powtórz misję".
  10. Angel_of_Lives

    Kontynuacja opowieści po zakończeniu głównego wątku [Możliwe spoilery].

    Nie potrzeba żadnych 70%. 1609662773 Nie dadzą takiego zakończenia by można było kontynuować z jednego prostego powodu. Wszystkie misję obecnie w grze mają zaprogramowanego Johnego w roli komentującego więc on MUSI siedzieć u Nas w głowie. Stąd wnioskuję, że DLC będą rozgrywały się poza...
  11. Angel_of_Lives

    Problem ze stopniem trudności gry przez pancerz

    Zmiana poziomu trudności gry niweluje pancerz jaki posiadamy. Możesz mieć i 50 tysięcy, po zmianie trudności i tak padniesz na 2 strzały.
  12. Angel_of_Lives

    Update your NVIDIA drivers!

    CD Red Project? Never heard of them.
  13. Angel_of_Lives

    Pochwal się swoim V

    Sama Judy nocą też powala ;)
  14. Angel_of_Lives

    Pochwal się swoim V

    Moja V, która jedzie walczyć o Judy.
  15. Angel_of_Lives

    Best mission in game.. GO..

    Of course Pyramid Song with Fem V :sleep:
  16. Angel_of_Lives

    CYBERPUNK 2077 - Aktorzy dubbingowi, głosy i postacie

    Grałem po polsku, mimo dobrej znajomości języka angielskiego. Uważam, że polski dubbing w cyberpunku nie odstaje od angielskiego, ba mam nawet wrażenie, że w niektórych sytuacjach, język polski ma lepiej zgrane emocję do sytuacji niż język angielski. Zdecydowanie każdemu polecam przejść Cybera...
  17. Angel_of_Lives

    Znaczniki na mapie

    Owszem, jest informacja po tym jak najedziesz kursorem na ikonkę, co się tam kryję. Nie zmienia to faktu, że to wciąż wykorzystuję tę samą ikonkę co kontrakty/Gigs. Kontrakty/Gigs w dzienniku, pojawiają się dopiero, kiedy zbliżysz się na ~50 metrów do nich.
  18. Angel_of_Lives

    🎉The Welcome Thread

    Sorry, my bad 😔 🙁
  19. Angel_of_Lives

    🎉The Welcome Thread

    Hello there! First of all I wanted to wish Every body a happy holidays with family or close ones, especially to the dev team. I also wanted to ask, since in the clouds, we learn the real name of our V is there any chance to add texts/message from our romance options to discus it? Or extra...
Top Bottom