Search results

+
  1. Robin991

    Aktualizacja 1.3

    Mi ta zmiana pasuje, bo drogi zawsze w nocy stawały się z jakiegoś powodu mokre mimo, że deszcz nie padał. Teraz moim zdaniem zostało to naprawione.
  2. Robin991

    Aktualizacja 1.2

    Hmm, zawsze mnie zastanawia jak ludzie ogrywają taką dużą mapę w tak krótkim czasie (gdzieś czytałem, że ktoś przeszedł całość w 50h). To jakiś wyścig? Ja podobnie jak kolega poniżej mam 250h i jeszcze nie skończyłem pierwszego przejścia. Eksploruję, czyszczę mapę, nie korzystam z szybkiej...
  3. Robin991

    Aktualizacja 1.2

    Ja użyłem sposobu z bronią "ręczną" z linku powyżej. Trzeba rzucić ją na ring przed udaniem się do narożnika i przed samym rozpoczęciem walki podnieść. Jeżeli się to uda to w zależności od obrażeń kolo ginie prędzej czy później. Polecam broń szybką, gdyż w tym momencie Razor nie będzie się umiał...
  4. Robin991

    Aktualizacja 1.2

    Mam pytanie czy LOD został naprawiony?
  5. Robin991

    Co nowego w Night City? [Aktualizacja 1.2 oczami twórców]

    Niestety statystyki ilości aktywnych graczy to potwierdzają. Jedynie konkretne fabularne DLCki mogą uratować tą grę i mam nadzieję, że tak będzie, bo osobiście gra mi się bardzo podoba (mimo błędów).
  6. Robin991

    Co nowego w Night City? [Aktualizacja 1.2 oczami twórców]

    Fajny pomysł na przekazanie informacji nad czym pracują i co będzie poprawiane - z klimatem. Dziwią mnie trochę priorytety. Naprawdę zawiśnięcie samochodu na przeszkodzie było takie uciążliwe? Prawdę mówiąc nie udało mi się przeczytać narzekania na to na tym na forum. Ja bym tego nawet nie uznał...
  7. Robin991

    Ważna informacja dotycząca Aktualizacji 1.2

    Nie można się nie zgodzić. Ja chyba nigdy nie widziałem tak nierównej gry. I to jest chyba najgorsze, bo świadomość jakby mogło być generuje właśnie tą "złość" i zawód. A mogło tak być patrząc na poziom artystyczny gry, który w mojej opinii jest genialny. Ja mogę jeszcze zrozumieć, że po prostu...
  8. Robin991

    Hotfix 1.12

    Pytanie za 100 punktów. Czy korzystając z sugerowanego przez Ciebie kanału jest gwarancja, że odpowiedź się pojawi?
  9. Robin991

    Pancerz - wpływ na rozgrywkę.

    OK, ma ale z moich obserwacji niezbyt duży. Chyba, że trzeba mieć 4000. U mnie różnica między brakiem pancerza, a 1400 to jeden dodatkowy strzał przeciwnika o średnim poziomie. Też gram na bardzo trudnym.
  10. Robin991

    Ważny komunikat

    Modów używam tylko z nexusmod, ale wątpię żeby tam była jakaś weryfikacja moderów. Pytanie powstało w związku z niedawnym wykryciem luki przez modera. Co jak podobna luka zostanie wykryta w sprzedanym dzisiaj kodzie do gry i wykorzystana do ataku? O ile dobrze wtedy zrozumiałem to przed ostatnią...
  11. Robin991

    Ważny komunikat

    A ja poproszę kogoś kompetentnego o informację czy grając w CP2077 lub Wiedźmina i używając modów będę w jakikolwiek sposób zagrożony w przyszłości? W związku z powagą sytuacji mam szczerą nadzieję, że dostanę odpowiedź.
  12. Robin991

    Hotfix 1.12

    Podobno reset prac był 4 lata temu. 500 osób też od początku nie pracowało.
  13. Robin991

    Wytwarzanie

    Trzeba zainstalować tego moda. Odblokowuje on konsole. Komendę dodania konkretnego przedmiotu możesz znaleźć tutaj. Dla Twojej katany to: Game.AddToInventory("Items.Preset_Katana_Takemura",1) Weapon - Katana Jinchu-Maru
  14. Robin991

    [ROZWIĄZANE] WAŻNE: podatność w kodzie na PC

    A ja rozumiem, że w dzisiejszych czasach to jakaś taka... norma: że gry wydaje się w fazie beta.
  15. Robin991

    [ROZWIĄZANE] WAŻNE: podatność w kodzie na PC

    Chciałem już wejść do Night City, ale muszę odpowiedzieć, bo mój wywód chyba został źle zrozumiany. Jak można było przeczytać, nie odnosiłem się do takich ludzi, którzy żądają cudów lub wręcz symulacji życia od gry. Odnosiłem się do ludzi, którzy powtórzę nie mogą grać przez poważne błędy. A...
  16. Robin991

    Wytwarzanie

    Już to przerabiałem. Nie można sprzedawać i rozmontowywać wersji niższej, ponieważ ona właśnie potrzebna jest jako składnik do wykonania wersji wyższej.
  17. Robin991

    Hotfix 1.12

    Ja dodatkowo kupując preorder naiwnie sądziłem, że ugram na cenie (170zł). Nic bardziej mylnego, ponieważ dwa miesiące po premierze gra w promocji potrafi kosztować 120zł. Za pół roku do roku gra może będzie naprawiona to będzie kosztować poniżej stówy.
  18. Robin991

    [ROZWIĄZANE] WAŻNE: podatność w kodzie na PC

    Oczywiście, zgoda z pierwszym akapitem. Jednakże miło by było od czasu do czasu być zaszczyconym jakąkolwiek reakcją ze strony dewelopera. Nie jest to oczywiście jego obowiązkiem, ale w związku z nie oszukujmy się, nie najlepszą premierą produktu, byłby to miły gest (nie wliczam w to słynnej...
  19. Robin991

    Hotfix 1.12

    Ile to jest to trochę? 1612540588 Co to wogole za pytanie po co gramy? Jak kupujesz kartę graficzną to czekasz pół roku, żeby móc korzystać z jej pełnej mocy? Przypomnę, że od premiery minęło już 2 miesiące, a ile rzeczy jest naprawionych? W tym tempie to z rok.
  20. Robin991

    [ROZWIĄZANE] WAŻNE: podatność w kodzie na PC

    To jest bardzo dobre pytanie. Ale nie licz na odpowiedź.
Top Bottom