Search results

+
  1. djan_2404

    Rozpocznij przygodę z The Witcher 3 REDkit

    Dzień dobry, mam pytanie, czy dałoby się dostać dostęp do kodu źródłowego efektów takich jak finalColorBalance, paintEffect, ssao, itd? Tak jak już ma to miejsce dla shaderów w "C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\The Witcher 3 REDkit\bin\shaders\include"? PS: Ten edytor jest...
  2. djan_2404

    Pracujemy nad edytorem modów do gry Wiedźmin 3: Dziki Gon!

    Dzień dobry, jakieś nowości odnośnie tego edytora?
  3. djan_2404

    Pracujemy nad edytorem modów do gry Wiedźmin 3: Dziki Gon!

    A tak mnie zastanawia chociaz chyba i tak nie dostane odpowiedzi ale czy ten edytor bedzie kompatybilny tylko z next-genem z old-genem tez?
  4. djan_2404

    Wiedźmin 1 w RedKit

    Link nie działa. Ale też mam pytanie. CD Project ogłosiło redkita do wiedźmina 3, czy projekt zostanie przeniesiony?
  5. djan_2404

    We're working on an editor for The Witcher 3: Wild Hunt!

    MONEY and GLORY!!!
  6. djan_2404

    Pracujemy nad edytorem modów do gry Wiedźmin 3: Dziki Gon!

    Odtworzenie opowiadania "Trochę poświęcenia" albo "Ziarno prawdy".
  7. djan_2404

    Pracujemy nad edytorem modów do gry Wiedźmin 3: Dziki Gon!

    RedKit dla wiedźmina 3, w końcu!!!
  8. djan_2404

    Aktualizacja 4.03 – lista zmian

    A co z modkitem? Było chyba coś że będzie aktualizacja ale nigdzie nie widzę. PS: Czy będzie kiedyś możliwość modyfikowania shaderów (.w2mg) do wiedźmina 3. Chociażby w hlsl, bo dało się z wiedźminem 2 ale miał redkita. Nawet cyberpunk ma exporter do blendera i można modyfikować materiały.
  9. djan_2404

    Wiedźmin 2 na silniku Unity.

    Problem w tym że tu nie ma normal mapy, poświata się ukazuję po dodaniu outputa Skin w shaderze nawet kiedy nic nie jest do niego podłączone. Ale mimo wszystko dzięki bo nie miałęm pojęcia o tym z height mapami w wiedźminie 1 a to też ciekawe.
  10. djan_2404

    Wiedźmin 2 na silniku Unity.

    Dobra, parę miesięcy milczałem bo też dużo nie robiłem ale i tak miałem ochotę się pochwalić. Zabawy z shaderami: Zamieniłem model odbić blinn phong na phong, usunąłem efekt (anisotropy) przez zabawy z przestrzeniami kolorów (gamma i linear) oraz ogólnie zoptymalizowałem Outputy. Nowości...
  11. djan_2404

    Aktualizacja 4.01 – lista zmian

    Ta aktualizacja poprawia ssr tylko na dx12 i nawet jeżeli wszystkie ustawienie da się na niskię gra ma miedzy 20 a 30 fps co jest dziwne bo na dx11 mam 45 do 60 fps na wysokich bez hairworks.
  12. djan_2404

    Mods and The Witcher 3 next-gen update

    [...] But where can I find those scripts?
  13. djan_2404

    Mods and The Witcher 3 next-gen update

    Does anybody know where is the new modkit?
  14. djan_2404

    Mods and The Witcher 3 next-gen update

    And what with the w2mg files?
  15. djan_2404

    Kolejny Hotfix na wersję PC jest już dostępny!

    Kiedy modkit do next gena i czy bedzie sie dało modyfikować shadery?
  16. djan_2404

    Mods and The Witcher 3 next-gen update

    So there will be no Redkit for the witcher 3 next gen?
  17. djan_2404

    Wiedźmin 3: Dziki Gon otrzyma darmową aktualizację do nowej generacji 14 grudnia!

    To by było już "Pożegnanie czerwonego silnika" i genialna niespodzianka dla moderów.
  18. djan_2404

    TW2/TW3/Redkit][tool] 3D models converter

    Most of the meshes with bones are deformed and 00_naked_body and 00_tortured_body are crashing the program. Can you do something with it?
  19. djan_2404

    Wiedźmin: Pożegnanie Białego Wilka

    Tak zrobię, dziękuję jeszcze raz za poświęcony czas.
  20. djan_2404

    [Tool] TW2/TW3 Models converter

    Most of the meshes with bones are deformed and 00_naked_body and 00_tortured_body are crashing the program.
Top Bottom