Search results

+
  1. Jan_Szybawski_KRK

    GWENT'S DESIGN 02: BALANCING

    Straw man detected. Even waste of time to answer for me.
  2. Jan_Szybawski_KRK

    GWENT'S DESIGN 02: BALANCING

    Gwent is a business. Business Is money. So the best way to see why any decisions in business are made, You just have to follow the money and see how that impact potential earnings. In that particular matter: if they (they=gwent devs) introduce broken cards, prople have to buy that cards to win...
  3. Jan_Szybawski_KRK

    GWENT'S DESIGN 02: BALANCING

    That article is far away from truth, and author is - in my opinion deliberately - writing about many minor, unimportant things while avoiding the real root of whole gwent balancing issues, what is way of gwent very bad monatization system that has tremendous impact on balancing. With every new...
  4. Jan_Szybawski_KRK

    Balans kart [propozycje, argumenty]

    Ale co to ma do rzeczy w ogóle?
  5. Jan_Szybawski_KRK

    Balans kart [propozycje, argumenty]

    Jeszcze w sumie cpun mi przychodzi do głowy - tez 4 prowizji a może bez problemu zrobić 20 punktów sam od siebie w dłuższej rundzie
  6. Jan_Szybawski_KRK

    Balans kart [propozycje, argumenty]

    Mogę: za 2 pieniążki wzmacnia się o 3 punkty. 3:2 = 1.5. Matematyka na poziomie pierwszej klasy szkoły podstawowej
  7. Jan_Szybawski_KRK

    Balans kart [propozycje, argumenty]

    Jak użyjesz 4 razy hieny to ma 16 punktów a nie 8; 1650340488 Mnie to na niej nie zależy w ogóle, mam ją głęboko gdzieś tbh i jak dla mnie to może jej i w ogóle nie być ani w R3, ani w R1 ani w ogóle w tej grze :)
  8. Jan_Szybawski_KRK

    Balans kart [propozycje, argumenty]

    Ładunki kaplanki też z niczego się nie biorą i też mozna dyskutowac że można by prowizję na coś innego wydać niż jej setup, ale to chyba nie w tym rzecz? Hiena jest zwrotem 1.5 za 1 a nie 1:1 żeby być dokładnym, i lepszy bezpośredni zwrot monet oferuje tylko złota filippa (2:1) , brązowy...
  9. Jan_Szybawski_KRK

    Balans kart [propozycje, argumenty]

    Czesc Łukasz, dobry wieczór; wiesz co, ja nie jestem na bieżąco z aktualnym stanem gry więc nie wiem jak hiena działa teraz stąd może niedoganie, natomiast ja pisze o tym stanie gry sprzed paru miesięcy kiedy hiena robiła 3 pkt za 2 monety i była auto-includem w prawie każdym buildzie...
  10. Jan_Szybawski_KRK

    Balans kart [propozycje, argumenty]

    Wiem Wojtku wiem, rozumiem I sie zgadzam;, po prostu jedynie się zacząłem zastanawiać czy były już jakieś takie kiedyś 4-ro prowizyjne karty krore robiły potencjalnie ponad 20 punktów czy kaplanka to pierwsza , I jedynie to mi ta hiena do głowy przyszla w sumie
  11. Jan_Szybawski_KRK

    Balans kart [propozycje, argumenty]

    Hmmm.... w sumie tez morska hiena przy odpowiednim setupie spokojnie ponad 20 punktów robi z rozmieszczenia z tych brazow za 4, choc to zupełnie inny typ karty. Choć fakt faktem jednak nieraz się zdarzało w czasach jeszcze przed KoB-em że to właśnie ona ostatnia wchodziła jako finisher i z...
  12. Jan_Szybawski_KRK

    Balans kart [propozycje, argumenty]

    Nie rozwiązuje bo dalej będzie brązem robiącym punkty na miare porządnego 8-9 pkt prowizji golda. Ty szukasz rozwiązania które nie zabije obecnego archetypu kapłanki a zarazem je trochę zbalansuje ale bez jej zmiany na złota kartę, a ja wyrazam opinie ze nie tedy droga. Prędzej gdyby zrobić z...
  13. Jan_Szybawski_KRK

    Balans kart [propozycje, argumenty]

    A ja sądzę że ta karta to kolejna w której gra obiera bardzo szkodliwy kierunek po przykładowo mglaku czy flederze kiedy brązowe karty stają się potężniejsze niż wiele zlotych i robią ogromne punkty. Mnie to się osobiście nie podoba - złote karty to powinno być cos co naprawdę robi różnicę , a...
  14. Jan_Szybawski_KRK

    Szczęśliwej Wielkanocy!

    Najlepsze życzenia wielkanocne i ode mnie dla wszystkich - Wojtek (@Iorweth15), Łukasz (@luk757 ) , Artek (@arthy27 ) I wszystkich innych szanownych czytelników niniejszego posta. Dla tych wierzących Błogosławieństwa Bożego, a dla tych nie po prostu wszystkiego dobrego- ale dla każdego szczerze...
  15. Jan_Szybawski_KRK

    Aktualizacja 10.4 — lista zmian

    Akurat jak grasz simlasem z zaczepkami to mi Cię nie szkoda wcale - niech Cię leją ile wlezie i nie mają żadnej litości :)
  16. Jan_Szybawski_KRK

    Aktualizacja 10.4 — lista zmian

    A ja jakoś wolę po imieniu, chyba za wcześnie się urodziłem żeby tak się przejmowac nadto tymi wszystkimi netykietami itp :) w każdym bądź razie dzieki i miło mi Cię poznać; I jak pisałem wyżej zgadzam się z Tobą że to dziwne ze mill nie został uwzględniony w tym metasnapie podobnie jak i rejzy...
  17. Jan_Szybawski_KRK

    Aktualizacja 10.4 — lista zmian

    Haha nie no Łukasz, dzięki za zachętę ale ten sezon odpuszczam naprawdę :) przy czym już się nie zarzekam ze nie zagram nigdy bo już z trzy razy się obrażałem na tą grę i z trzy razy wracałem wiec pewnie teraz będzie tak samo :) Ale w zeszłym sezonie zagralem z 500 gier w samym rankingu więc...
  18. Jan_Szybawski_KRK

    Aktualizacja 10.4 — lista zmian

    A pewnie i wypadnie , jak i wiele.rzeczy, przyjdzie nowy sezon I nowy powercreep. A póki co to widzę że się pojawiły jakieś wampiry nawet ze złotym nekkerem na yt wczoraj :)
  19. Jan_Szybawski_KRK

    Aktualizacja 10.4 — lista zmian

    Przecież taki Mill zawsze byl zero-jedynkowy a ludzie nawet jak był beznadziejny to i tak go grali, a teraz dzięki nekkerowi jest po prostu mocny. Jak Ty chcesz oczekiwać że nekker zniknie? Zwlaszcza jak ta karta ma promować nową grę która robią pod tym samym tytułem, Lol
  20. Jan_Szybawski_KRK

    Aktualizacja 10.4 — lista zmian

    To już tylko Twój skill przyjacielu o tym decyduje bo powercreep jest okrutny
Top Bottom