Recent content by 7thelf

+
  1. 7thelf

    Podróż Alzura, koniec na 70lvl?

    Wydłużyli Podróż? Jest znowu 11 dni z godzinami do zakończenia. Zostało mi 6 lvl to spokojnie sobie już zagram, a tak jak było, to musiałem ugrac 2 lvl dziennie. U Was też jest takim timer 11d?
  2. 7thelf

    Brak zadania Chwała ZŁotu! w Podróży Alzura

    Uruchomiłem Gwinta teraz na pc i to wszystko widzę, kwadraty są aktywne. Na androidzie nie działa mi to tak. Przerasta mnie ta gra yntelektualnie, czy co :)? @Lexor Wielkie dzięki, raz jeszcze .
  3. 7thelf

    Brak zadania Chwała ZŁotu! w Podróży Alzura

    Jak napisałem, że sprawdziłem i nie mam tego zadania, to tak jest :). Nie widzę tego.
  4. 7thelf

    Brak zadania Chwała ZŁotu! w Podróży Alzura

    Też tak kombinuję że dostaje się to z automatu po ukończeniu Podróży. Nie ma też zadania Hełm Jest i to byłoby po ukończeniu standard ścieżki a Chwała Złotu najpewniej po Premium. Jakkolwiek, zadań nie ma w Kontraktach a powinny być tak jak wszystkie inne w opcji do śledzenia.
  5. 7thelf

    Podróż Alzura, koniec na 70lvl?

    No właśnie, przez ten komunikat to straciłem kilka dni czekając na to czego tak naprawdę nie ma. Jak do końca Podróży mało czasu to jest to potężna dezinformacja.
  6. 7thelf

    Brak zadania Chwała ZŁotu! w Podróży Alzura

    No nie ma. Przejrzałem dokładnie co zrobiłem i co mam do zrobienia i tego zadania nie widzę w kontraktach Podróży, a jest konieczne aby dostać 30 punktów za komplet zadań. Ktoś wie co to za zadanie i gdzie jest?
  7. 7thelf

    Podróż Alzura, koniec na 70lvl?

    Za co to wsparcie bierze kasę :)? To tutaj ludziom za pomoc graczom powinni płacić. Lexor, wielkie dzięki raz jeszcze za wyjaśnienia. Teraz jasne wszystko.
  8. 7thelf

    Podróż Alzura, koniec na 70lvl?

    Dzięki wielkie za wyjaśnienia. Nieczytelna ta Podróż dla gracza. To co sie dostaje kupując ma się nijak do opisów. Jakkolwiek, mam teraz dwa tygodnie kiedy mogę pograć więcej niż w całym roku. A to zdobycie 350 koron tygodniowo na czym polega? Jest wymagana ilość wygranych rund, rozegranych meczy?
  9. 7thelf

    Podróż Alzura, koniec na 70lvl?

    Ale 12 tygodni to 66lvl. A jest komunikat, że kolejne zadania zostaną odblokowane w nowym tygdniu, a nic mi nie odblokowano. Premium podróż w ogóle bez zmian, a w tej standard to wpada po 2 korony zamiast normalnie 20 koron jak to było wcześniej. 14 dni do końca karnet zapłacony i jak tu dostać...
  10. 7thelf

    Podróż Alzura, koniec na 70lvl?

    No ładnie, to ja się pewnie nie doczekam na cokolwiek od nich. Dotarłem w Podróży Alzura do 12 tygodnia, ukończyłem i jestem na 70lvl. Jest kolejny tydzień a żadnych nowych zadań nie mam. A zostało 14 dni do końca i 30 lvl z fantami. Zostawiłem sobie na styczeń aby dokonczyć karnet, bo teraz mam...
  11. 7thelf

    Podróż Alzura, koniec na 70lvl?

    Jak w temacie, utknąłem na 70lvl a dokładnie nie odblokowało mi dodatkowych zadań, tak abym w tym czasie co pozostał mógł ukończyć Podróż. A kupiłem Premium Bundle. Napisałem dwa razy do pomocy technicznej ale nie odpowiadają, zwinęli się już na dobre czy co? Odnoszę wrażenie że tej gry to już...
  12. 7thelf

    Ilu graczy jest w Gwincie

    Wystarczy popatrzyć na wyniki oglądalności dwóch ostatnich Challengerów https://escharts.com/tournaments/gwent i staje się jasnym, w którym to momencie Gwint został zdegradowany do ligi podwórkowej. A szanse na extraklase były, tylko się im zmyły. Nie tak same oczywiście. Zagrałem 6 partii w tym...
  13. 7thelf

    SYNDICATE LEADER CHALLENGE HAS ENDED

    No way! How could this happen? It is widely known that Dijkstra is quite weak, currently the 4th most played leader. I am extremely shocked, just devastated by the news. This is the biggest Gwent surprise ever.
  14. 7thelf

    A new Leader Challenge begins!

    Is it ignorance or just making idiots out of players? Maybe both together. It is another example of practicing a policy of pretending that nothing happened. It is about time to change the logo of the scarlet cardinal to the ostrich burying its head in the sand.
  15. 7thelf

    The meme thread

    The evolution of Gwent (still up to date). Courtesy of unknown to me author.
Top Bottom