Recent content by Aalaron

+
  1. A

    Forum - opinie, spostrzeżenia, propozycje i pytania.

    Ratunku, oślepłem i nie mogę znaleźć "pokaż nowe posty od ostatniej wizyty" i "pokaż nowe odpowiedzi na moje wątki".W ogóle nic nie mogę znaleźć.Dzięki z góry wszystkim dobroczyńcom, którzy mnie pokierują.
  2. A

    GameManiak - growy quiz forumowy

    Aion?
  3. A

    Wiedźmin łatanie gry ? pytaie!

    ER można instalować na wersję 1.0. Generalnie cała rzecz sprowadza się do tego, żeby patcha i pakiet językowy wsadzić do jednego folderu i zainstalować.
  4. A

    Gry komputerowe

    Ale czy nie jest tak, że ten najnowszy patch zawiera w sobie wszystkie poprzednie? Więc - teoretycznie - gdybym na mojego DA chciał zainstalować np. patch 1.01 to mógłby się buntować, bo "mam grę w najnowszej wersji".Trudno, chyba trzeba będzie zrobić reinstall.EDIT: Zainstalowałem łatkę 1.01 i...
  5. A

    Gry komputerowe

    Eee...yyy...aha.Dobra, grę mam uaktualnioną do 1.03 (czyli tej najnowszej). Da się jakoś wywalić tego patcha żeby spróbować bez niego?
  6. A

    Gry komputerowe

    Że tak nieśmiało spytam...Dlaczego, jeśli Dragon Age chodzi płynnie nawet na wysokich ustawieniach grafiki, to ma w zwyczaju czasem wyłączać się bez powodu?* Machnąłbym ręką, ale przez taki "ficzer" nie mogę pójść dalej z jednym z głównych zadań.*"Bez powodu" oznacza tu, że dialog się zacina...
  7. A

    Medical Problems - najnowszy mod jest już dostępny!

    Przetłumaczony post Corylei. Nawiasy kwadratowe to moje przypisy, gdy uznałem, ze tłumaczenie jest niejasne. Mogą zdarzyć się błędy, ale starałem się tłumaczyć to możliwie dokładnie.Corylea, it's your - translated into Polish - post. Your adventure seems to be brilliant. ;)
  8. A

    Więcej czasu na zlecenia

    Tak.
  9. A

    QLAS - co Ty wiesz o ASie?

    Jasne.
  10. A

    QLAS - co Ty wiesz o ASie?

    133 - Vedymin110 - Nightbring3r84 - Ithlinne Aegli80 - Faramir,51 Emhyr var Emreis43 - mBartek40 - Tymoteusz1635 - Isengrim23 - Vatt`ghern22 - McSloniu19 - Aalaron15 - ser-ek13 - BlackWolfff,Filo9311 - Melkor10 - eclip2, Firnomir9 - Jimp8 - domidawi, mts19966 - Heap, Rhou,, Foltest I, kpt...
  11. A

    QLAS - co Ty wiesz o ASie?

    Wilgą?
  12. A

    QLAS - co Ty wiesz o ASie?

    Jasne.
  13. A

    QLAS - co Ty wiesz o ASie?

    128 - Vedymin98 - Nightbring3r82 - Ithlinne Aegli80 - Faramir,51 Emhyr var Emreis43 - mBartek40 - Tymoteusz1635 - Isengrim22 - McSloniu, Vatt`ghern18 - Aalaron14 - ser-ek13 - BlackWolfff11 - Melkor10 - eclip2, Firnomir9 - Jimp,8 - domidawi,7 - , mts19966 - Heap, Rhou,, Foltest I5 - Ja-as...
  14. A

    QLAS - co Ty wiesz o ASie?

    To, że wiwerna najpierw zabrała się za psa?
  15. A

    GameManiak - growy quiz forumowy

    Władca Pierścieni: Bitwa o Śródziemie?
Top Bottom