Recent content by Aciek

+
  1. A

    Niedziałająca strona wiki Redkit.

    Powróciła! Nareszcie :D
  2. A

    Wiedźmin 2 Sny Umarłych [Zapowiedź]

    Ale szybciej niż od pierwszej wersji, więc spoko ^^
  3. A

    Wiedźmin 2 Sny Umarłych [Zapowiedź]

    Kalen, wracasz do gry kiedy będziesz miał wolne, czy czekasz na R2?
  4. A

    Braterstwo Wilków

    Nie będę owijać w bawełnę. Każdy z nas poszedł w inną stronę zajmując się zupełnie czymś innym. Horn zaczął robić moda do innej gry, także powiem wprost: nie liczyłbym na tłumaczenie - bo z moim angielskim jest kiepsko więc tłumaczenie wypadłoby słabo. A jeśli już to nie teraz i nie przed W3...
  5. A

    Jak zrobić wodę, przez którą można przejść?

    Dodaj wodę jako "Mesh" a nie "Static Mesh". Jeżeli masz już ją na mapie możesz po prostu kliknąć na nią, dać zakładkę "properties" i przełączyć CL_Static na bezkolizyjny. i wygenerować. Nie mam redkita, więc nie powiem które jest to bezkolizyjne ale pewnie coś w stylu NoCollision.
  6. A

    Braterstwo Wilków

    I tak o to również przygoda trafiła na stronę REDKIta. Nareszcie. Tak. Narzekam. http://redkit.cdprojektred.com/index.php?c=mod&m=show&p=187 Grywajcie, oceniajcie i komentujcie!
  7. A

    Braterstwo Wilków

    Długo się zastanawialiśmy nad polską wersją językową, gdyż oryginalnie historia/dialogi są napisane w języku angielskim. W tej chwili przygoda jest w fazie Beta i skupiliśmy się na doszlifowaniu tego co musi zostać ukończone. Przetłumaczenie w REDKit'cie nie jest takie łatwe jak się wydaje...
  8. A

    Braterstwo Wilków

    Jest i update! Tym razem nieco większe obszary. Już niebawem skończę mapę, a potem kilkanaście dni na poprawki, bym nie sprawił nikomu nieprzyjemności związanej z wchodzeniem pod ziemię. W każdym razie jestem z mapą już bardzo blisko jej ukończenia.
  9. A

    Braterstwo Wilków

    Tego nie obiecuję, póki co staram się skończyć jak najszybciej to co najważniejsze, a potem można trochę pokombinować. Nowe zdjęcia będą wrzucane co sobotę.
  10. A

    Braterstwo Wilków

    Braterstwo Wilków [CENTER]7.02.2015 Po długim oczekiwaniu... przygoda gotowa! 16.02.1015 Link na stronie REDKIT'a: http://redkit.cdprojektred.com/index.php?c=mod&m=show&p=187 08.02.2015 Nexusmods: http://www.nexusmods.com/witcher2/mods/732/? Poprzednie zdjęcia: Planowana data...
  11. A

    Streaming, bawił się ktoś?

    Streaming, bawił się ktoś? Yo! Jako, że nie ogarniam streamingu ni cholery, a przydałoby się do przygody ktoś może już rozwiązał jak działa i mógłby się podzielić informacjami.
  12. A

    Braterstwo Wilków [Zapowiedź]

    Powracamy do gry! To tylko wiadomość odświeżająca temat. Od kilku dni mam komputer, mogę pozwolić sobie na szybszą pracę. Tak więc już za 2 tygodnie damy informację na temat przygody, kiedy planujemy ją wypuścić w świat jak zdjęcia lub film ! Na przystawkę zdjęcie (kliknij, aby powiększyć!)
  13. A

    Wiedźmin 2 Sny Umarłych [Zapowiedź]

    Zapewne łowi karpie w lidlu. Więc połowy udane! Żartuję, studia się zaczęły :D Ale jestem ciekawy progressu, Kalen! Odezwij się!
  14. A

    Braterstwo Wilków [Zapowiedź]

    Przepraszam, że nie dodawałem ostatnich zdjęć, ale głównie to były lasy. Tymczasem będę bez komputera i więcej nie pokażę. To ostatnie zdjęcie które mi się jeszcze udało uchwycić. Opuszczona farma.
Top Bottom