Recent content by BartGib

+
  1. BartGib

    Karty do balansowania w gwintfinity wasze pomysły

    Przecież NG nie istnieje, nie wiem po co ludzie grają dalej tą frakcją i to ciągle tą samą talią... Ogólnie jak dla mnie nie ma sensu już bardziej osłabiać Czarnych skoro już są najgorszą frakcją... Moje typy:
  2. BartGib

    Gwent Nostalgia Edition

    Jeżeli chodzi Ci o tzw. chińską betę to chyba u Walkera ktoś tam grał... Możesz zapytać ;) https://discord.gg/FuHJDxxp
  3. BartGib

    Ostatni turniej GWENT World Masters odbędzie się w ten weekend!

    Adzikov i Tailbot na emeryturze już od dość dawna, Koelomoen się wycofał po wygraniu Mastersów, Freddy wrócił na chwilę ale też emerytura, Kams cały czas grał, ale nie zakwalifikował się do tych ostatnich Mastersów i też odpuścił... Prawda jest taka że Gwint po tych Mastersach umiera jako...
  4. BartGib

    [FAQ] Gwint: błędy, pytania, porady - "gracze pytają, Lexor odpowiada"

    Potwierdzam rewers działa tylko nalicza się po restarcie Gwinta...
  5. BartGib

    Gothic

    Czekam na tę grę z niecierpliwością... Oby było warto...
  6. BartGib

    [FAQ] Gwint: błędy, pytania, porady - "gracze pytają, Lexor odpowiada"

    Był był, w sumie nie wiadomo co zrobił...
  7. BartGib

    Gry - bundle, promocje, okazje

    Poszło PW ;)
  8. BartGib

    Ujawniamy karty z zestawu Wzbierającyh wód!

    Aż tak to nie ;) Na Ofirskim discordzie tak uściślając... https://discord.gg/Fazr92Hv
  9. BartGib

    [FAQ] Gwint: błędy, pytania, porady - "gracze pytają, Lexor odpowiada"

    No właśnie nie ma... Ale naprawili cykl letni... przynajmniej u mnie...
  10. BartGib

    Aktualizacja 11.7 — lista zmian

    No i z boku w opisie masz już URUCHOMIENIE... Cyrk :giveup:
  11. BartGib

    Ujawniamy karty z zestawu Wzbierającyh wód!

    Były wrzucane na bieżąco i do tego z tłumaczeniem, tylko nie na oficjalnym Discordzie ;)
  12. BartGib

    Problem z aplikacją "Gwinta" na Androidzie

    Odpowiem Ci tak jak na Facebooku ;) Problem jest ale udało mi się go obejść. Z poziomu sklepu play nie da się zainstalować, przynajmniej u mnie. Ja wszedłem przez swój profil w aplikacje niezainstalowane i stamtąd pobrałem... Zadziałało na telefonie jak i na tablecie :) (Sklep Play --> Zarządzaj...
  13. BartGib

    Rozpoczął się Sezon Czerwcowy!

    są te same co na łatwym i normalnym, tylko trzeba się więcej napocić np. zagrać 60 kart z któregoś dodatku...
  14. BartGib

    Aktualizacja 11.6 — lista zmian

    Normalne się odblokowują na poziomie 5 a trudne na 15... Ale u mnie też te łatwe się nie odblokowały, dopiero jak wykupiłem się pojawiły i w sumie działają...
  15. BartGib

    JK Rowling - o Potterze i nie tylko

    No fair nie jest ale tak jest z każdą ekskluzywną czy to zawartością czy w ogóle grami na daną platformę...
Top Bottom