Recent content by bonssaaay

+
  1. B

    Wiedźmin 1: Powrót Białego Wilka - Community Project - wątek roboczy

    I to jest olbrzymi błąd, jaki popełniają modderzy. Największą korzyścią z pracą nad darmowym modem kierowanym do bardzo konkretnej grupy ludzi (hardcore'owych fanó gry) jeśli możliwość wypuszczenia wcześniej moda, zebranie opinii i poprawienie go. Raz, że daje to równie dużo doświadczenie, co...
  2. B

    Studenci z wizytą w CD Projekt RED

    Wybaczcie, ale nie przypominam sobie żadnej modderki w Redzie Ten achievement wciąż czeka na odblokowanie :} A z Flashem doszliśmy do studia mniej więcej w tym samym czasie - na beta testy pecetowego W2. Modderów, którzy przeskoczyli "wyżej" można by pewnie wymieniać przez parę godzin DotA...
  3. B

    [przygoda] W potrzasku

    Quo vadis, Fantasta? Nadal robisz coś związanego z grami? ;)
  4. B

    Paczka 20 fanowskich przygód+linki do 4 kolejnych

    Przygody i mody Ifritu w obecnej wersji zostały wydane na liberalnej licencji Creative Commons. Każdy może więc kopiować i udostępniać dalej te kilka modów. Problem w tym, że... nie ma większej potrzeby. Każdy mod i przygoda mają swoje profile na Mod DB, Nexusie i nie ma problemu z dostępnością...
  5. B

    Szansa na pracę w CDP RED

    Przypominam nasz wpis na blogu, który właśnie to opisuje :) http://cdpred.com/the-devil-is-in-the-details/
  6. B

    Szansa na pracę w CDP RED

    @kotowy Praca story writera nie kończy się na opracowaniu pomysłu na papierze. To dopiero początek długiej drogi ;)
  7. B

    Szansa na pracę w CDP RED

    Wyślij wszystko w polskiej wersji. W zupełności wystarczy :)
  8. B

    Szansa na pracę w CDP RED

    Odnosiłem się tu do posta kuzyna ;) Nie wnikam, co Mistyczny doda do swojego CV. Oby tylko było to interesujące :)
  9. B

    Szansa na pracę w CDP RED

    Pisarzy mamy pełno, ale szukamy przynajmniej jeszcze jednego ;] "Story designer" u nas to fuzja pisarza i projektanta gier. Ma za zadanie konstruować historię, postaci, społeczności i światy, które da się przedstawić w grze. W ambitnej grze RPG. Jako pisarz redagujesz dialogi, ale jako...
  10. B

    Szansa na pracę w CDP RED

    To nieco bardziej skomplikowane ;) Polecam wpis http://cdpred.com/the-devil-is-in-the-details/ To bardzo proste: jeśli nie wyślesz, wtedy na pewno nie dostaniesz pracy ;] Z twojego posta można jedynie wnieść, że na forum niechlujnie posługujesz się małą i wielką literą w zdaniu. A także lubisz...
  11. B

    Wiki Cyberpunku

    Zobaczę co da się zrobić z polską wersją. Przyznam, że nie myślałem wcześniej o wersjach innych niż angielska ;) A faktycznie nie ma sensu, by dzielić wiki na kilka domen ;] EDIT Chłopaki z Curse założą polską wersję :)
  12. B

    Wiki Cyberpunku

    Wiki Cyberpunku Jak każda duża gra, Cyberpunk 2077 potrzebuje swojej wiki. Zwłaszcza, że gra opiera się na już bogatym świecie. Dobrzy ludzie z Curse.com postawili wiki pod adresem Cyberpunkwiki.net. Ułożyłem podstawową strukturę stronę i napisałem zalążki paru artykułów. Ale... to tylko moja...
  13. B

    Cyberpunk Wiki

    Unfortunately Wikia.com is loosing its spirit. Now they care mostly about casual wikis like Burger Wikia or Tequilla Wikia. When I founded Cyberpunk wiki on Wikia, I had to convince them that writing articles about modding is right thing on gaming wiki... They was trying to forbid this. Creating...
  14. B

    Cyberpunk Wiki

    Cyberpunk Wiki Like every big game, Cyberpunk 2077 needs a wiki. Especially that its setting is already reach :) Team of Curse.com created wiki at [ https://cyberpunk.fandom.com/wiki/Cyberpunk_Wiki ] I done basic structure and stubs for important topic. But this only my personal initiative...
  15. B

    Fan Music!

    I like this tune. Although Cyberpunk Radio is 10x better - vibrant, even "colourfull", you feel life in it. Consider me as the first RED dev fan ;)
Top Bottom