Recent content by Brzytwa

+
  1. Brzytwa

    Cyberpunk 2077 REVIEWS - links & discussion

    Most helpful reviews from metacritic. I've never seen the entire wall red before. It's always an achievement ;) And this is for PC version. Probably everything is obvious.
  2. Brzytwa

    Cyberpunk 2077 User Reviews & Impressions

    5/10 or even 4/10. And including fake marketing, fraud and technical errors, it should be a round 0. In my opinion, this is just a very poor game. And a large number of players have been trickedly deceived. The creators got lost, mixing styles and genres in some strange vision and great rush...
  3. Brzytwa

    [Bug] Nieśmiertelni przeciwnicy

    A jaki level mają przeciwnicy i na jakim poziomie trudności grasz? Może po prostu próbujesz rozwalić kontrakt z "czerwonymi" przeciwnikami lub masz ustawiony wysoki poziom trudności. Wtedy takie kwiatki będziesz widywał i później. Chociaż raczej paski przeciwników nie powinny być nienaruszalne...
  4. Brzytwa

    Cyberpunk 2077 - Dyskusja ogólna

    Pozazdrościć ;) Sprawdź sobie z ciekawości wszystkie zakończenia, bo ogranie wszystkich 3 (+1 ukryte) to max. 2h na wszystkie, a i tak nie zapisują się nigdzie bo wracasz potem do punktu przed spotkaniem. Fajnie byłoby gdyby to wybory w grze do tego prowadziły, a nie prosty wybór przed misją...
  5. Brzytwa

    Atrybuty, Zdolności, Atuty

    Statystycznie szanse na duży remodel są raczej niewielkie. Bardzo nieliczne firmy w to weszły (tj. Hello Games), a i to bardziej w grach planowanych jako multi, które miały być grami usługami. Trwało to też latami zanim osiągnęły zadowalający graczy poziom, a smrodek i tak z nimi pozostanie na...
  6. Brzytwa

    Cyberpunk 2077 - Dyskusja ogólna

    E no, nikt kamieniami rzucał nie będzie ;) Tak jak napisałeś. Gusta i guściki. Jeśli chodzi o samego CP to ja klimat czerpałem akurat z surowej materii miasta, które moim zdaniem zostało zaprojektowane fenomenalnie. Ale niestety sposób narracji i jakość questów do mnie nie trafiły zupełnie. Coś...
  7. Brzytwa

    Cyberpunk 2077 - Dyskusja ogólna

    A Tobie jaki quest z CP się najbardziej podobał? Jak oceniasz ich poziom? Mi najbardziej rzucały się w oczy różnice w kwestii jakości storytellingu CP do innych gier, który może oddać takie porównanie. Przywołam taki przykład questu "Żyli długo i szczęśliwie" z dodatku Hearts of Stone z...
  8. Brzytwa

    Cyberpunk 2077 - Dyskusja ogólna

    Momenty naturalnie są. Ale nie uwierzę, że pomimo nawet jakiegoś tam poziomu imersji nie wyczuwacie cięć fabularnych i kastrowania rozgrywki? Oczywiście mi też pewne aspekty się podobały. Nie jestem masochistą i nie ograłbym ponad 100 godzin jeśli byłoby całkowicie źle. Po prostu te wszystkie...
  9. Brzytwa

    Cyberpunk 2077 - Dyskusja ogólna

    Dokładnie w punkt. Trochę szkoda tylko, że dla nas gra została już ograna i jeśli nawet coś przemodelują to skorzystają raczej na tym nowi gracze. Czego im życzę. Nie sądzę jednak, aby redzi zrobili coś spektakularnego w kwestii tej gry. Naprawią błędy pewnie i owszem, ale ta gra ma mocne...
  10. Brzytwa

    Cyberpunk 2077 - Dyskusja ogólna

    No jasne. Ale w klasykach gatunku obok tego jest jeszcze to "coś więcej". Coś nad czym później porozmyślasz. Tutaj mamy niestety bardzo ciężko ociosaną i prymitywną historyjkę o złych korporacjach oraz jak to ciężko się żyje w NC (tutaj wpisz dowolny powód typu: ubóstwo, korupcja, przestępstwa...
  11. Brzytwa

    Cyberpunk 2077 - Dyskusja ogólna

    Miałem dokładnie te same odczucia kończąc grę. Na końcu musiałem już się zmuszać, aby pokończyć wątki, bo już mnie odrzucało z nudy od tej gry. Pięknie zmarnowany potencjał. No nie jest to gra z dobrze napisaną historią. Jakąś ma i nawet ma momenty, ale ogólne odczucie jak z taniego komiksu...
  12. Brzytwa

    Cyberpunk 2077 - Dyskusja ogólna

    Decyzje w CP? No Panie.. nie za dużo byś chciał? xD
  13. Brzytwa

    Cyberpunk 2077 - Dyskusja ogólna

    Przeszedłem i wątki poboczne (ponad 100h w grze i to głównie dlatego, że zapłaciłem pełną cenę za tę grę i chciałem jej jakoś doświadczyć). Osobiście mam dość Cybepunka na bardzo długo o ile nie na zawsze. Wymieniać można długo, ale ta gra jest mocno nierówna, a po przejściu gry mam jedynie...
  14. Brzytwa

    Cyberpunk 2077 - Dyskusja ogólna

    8/10? To bardzo łaskawy jesteś. Ja po przejściu tej gry i to jako fan uniwersum mógłbym dać max 4/10. To nie jest dobra gra.
  15. Brzytwa

    [BŁAD KRYTYCZNY] Cyberpunk uszkadza zapisy gry - nie da się załadować save

    To nie był wstęp do kłótni tylko sugestia, bo a nuż może SSDek sypie błędami. Miałem taką sytuację kilkukrotnie. Niby wszystko działało szybko, ale miałem podejrzane crashe gier i okazywało się, że stał za tym właśnie dysk. Ale ok, jeśli ze sprzętem wszystko gra to pewnie coś w grze.
Top Bottom