Recent content by cyberiada5

+
  1. C

    Screenshot- problemy z robieniem zdjec

    jak takie odpowiedzi tu znajduje to jestem zmuszony szukać w google a nie tutaj
  2. C

    Zlecenie:Tajemnicze ślady

    Jak już piszecie to napiszcie dokładnie jak -W jaskini pojawią się 2 koła i napis "Zdobądź łajno biesa" wówczas trzeba wyjść z jaskini i podnieś to G czyli łajno zrobić miksturę z niego i dookoła polać z butelki 4 wskazane 0/4 miejsca. Powrócić do jaskini i zabić ..
  3. C

    [mod] Gotowe mody na postacie i podmiana NPC.

    Piszesz po naszemu A GDZIE JEST WERSJA POLSKA TEGO MODDB.COM? Nigdzie flagi nie widziałem - tak trudno Modderowi ....Ted
  4. C

    [przygoda] Prawa do Tronu - informacje, problemy, porady.

    Nie mogę znaleźć faktycznej drogi u Nobiltesa KOT też nie pomaga miuuuuczy a nie pomaga - muszę zrezygnować z tego moda?PODpowie mi kto?
  5. C

    Rozszerzenia

    Dumaju ja - MODU nie powstaną???? - gra za długo się slimaczyła dawono każdy ją przeszedł na piechotę i wrócił do Obliwiona bo tam coraz nowsze mody dochodzą a TU cisza :-X :-X www.tesnexus.com/downloads/today.php
  6. C

    Rozszerzenia

    od 2007 roku piszą będzie edytor i co? Oczywiście, że bedzie tylko wówczas się ukaże gdy Ci co kupili przejdą grę i zapomną o niej . Marny ten ich marketing nie wiedzą, że kuje się żelazo .............
  7. C

    Rozszerzenia

    Chętnie wysłuchamy Waszych pomysłów dotyczących tego, co chcielibyście otrzymać w ramach przyszłych rozszerzeń. Możecie je zgłosić i podyskutować na ich temat [tu]. WIĘC KLIKAM iiiiiiiiiiiiiiiiii patrzę i oczom ............... ostatni post jaki mi wyświetla strona to ro 2007 Październik -----...
  8. C

    Powitanie (oraz pytania odnośnie wydania Djinniego)

    Edytor do pisania modów ukaże sie wóczas gdy grający przejdą (SKOŃCZĄ GRAĆ) w wiedźmina, kupią iną grę lub powrócą do nowych modów TYU http://www.tesnexus.com/downloads/index.php a WY moi drodzy obudzicie się ..... a szkoda bo to dobry był produkt i można eeee psu na bude te moje wywody
  9. C

    Rozszerzenia

    Czy Wiedźmin nie może żyć wśród graczy tak jak jest to w na tej stronie? http://www.tesnexus.com/Updates today
Top Bottom