Recent content by Eskadro

+
  1. E

    Twórczość Eskadro

    Widziałem niewiele, ale wystarczająco by się przemieszczać w oświetlonym pomieszczeniu. Jednak całość jest przygotowana pod sesję cosplay, a nie na imprezy. :P Jednak tematycznie idealnie pasowało, by Klucznika zabrać.
  2. E

    Twórczość Eskadro

    Miałem wcześniej wstawić, ale jakoś się nie złożyło. Klucznik podczas imprezy Halloween.
  3. E

    Twórczość Eskadro

    Kilka fotek ze Strzygą wraz z jej nowymi właścicielami. :D
  4. E

    Twórczość Eskadro

    Najważniejsze, że Percivalom się spodobał. :)
  5. E

    Twórczość Eskadro

    Pora zaprezentować moją najnowszą pracę, mianowicie miecz Strzyga przygotowany specjalnie dla Percival Schuttenbacha. Jest on bezpośrednio związany z najnowszym krążkiem dzierżącym te samo imię. Na głowni wybite siłą tej cudownej muzyki nazwy poszczególnych utworów zapisane alfabetem naszych...
  6. E

    Muzyka bez granic, czyli wszystko, czego słuchasz

    Chciałem wszystkich fanów najwspanialszego zespołu folk melatowego Percival Schuttenbach zaprosić na najnowszą trasę koncertową promującą najnowszy krążek Strzyga. Specjalnie dla fanów Wiedźmina zostanie odegranych kilka przygotowanych na tę okazję kawałków. Nasi genialni współtwórcy muzyki do...
  7. E

    Twórczość Eskadro

    Pora napisać o moim kolejnym projekcie, który jest bezpośrednio związany z najwspanialszym folk metalowym zespołem na świecie, mianowicie Percival Schuttenbach. Z okazji premiery najnowszego albumu Strzyga szykuję wyjątkową replikę srebrnego wiedźmińskiego miecza. Zostanie ona przekazana podczas...
  8. E

    Twórczość Eskadro

    Robię moimi rękoma. W zasadzie jest to typowo ręczna robota, gdyż nie posiadam ani specjalnych narzędzi, ani warsztatu, ani wcale stałego miejsca do pracy. :P
  9. E

    Twórczość Eskadro

    Aktualnie mie mogę.
  10. E

    Twórczość Eskadro

    Niedługo zabieram się za kolejny wiedźmiński miecz. Będzie to jednak bardzo wyjątkowa robota. :)
  11. E

    Twórczość Eskadro

    Kolejne, tym razem lepsze zdjęcia IRIS.
  12. E

    Twórczość Eskadro

    Dzięki za pozytywne komentarze. Jeśli od nowej właścicielki Iris otrzymam dodatkowe bardziej szczegółowe zdjęcia, to także zamieszczę w temacie.
  13. E

    Twórczość Eskadro

    Jakoś podczas gry nie zwróciłem na niego uwagi. Przyjrzę się na spokojnie w domu na dużym ekranie. :)
  14. E

    Twórczość Eskadro

    Niestety nie kojarzę. Możesz przybliżyć?
  15. E

    Twórczość Eskadro

    Wszystko robiłem na podstawie modelu z gry. W grze masz stosunek głowni do rękojeści 2.75/1. Efekt krótkiej głowni może być spowodowany tym, że musiałem delikatnie zredukować zakrzywienie sztychu, ponieważ uniemożliwiało ono chowanie szabli do pochwy.
Top Bottom