Recent content by gofer31

+
  1. G

    Muzyka bez granic, czyli wszystko, czego słuchasz

    Kurde, to sie powoli robi "wyszperane w sieci" :P
  2. G

    Po prostu sport

    Tylko sie cieszyc i gratulowac! Oj cos czuje ze z wyscigu na wyscig moze byc coraz lepiej ;]. Jedyna rzecz jaka martwi? Ferrari na prostych jest nie do pokonania ;/.
  3. G

    Wyszperane w sieci

    Dzieki wielkie! Jutro obejrze :)
  4. G

    gram.pl

    Kurcze Elwer...Naprawde masz pecha! ;/Łeee, ja dostane koszulke i smycz :P Co jak co ale zamiast koszulki (ktora juz mam z kolekcjonerki Wiedzmina) wolalbym plytke z muzyka inspirowana :P
  5. G

    gram.pl

    Cicho! Brakuje Ci niecalego procenta?
  6. G

    gram.pl

    No coz, juz raczej nie wygram ;). Za to trzymam kciucki za Elwera! :)Ale, przynajmniej bede mial ten drobny upominek :)
  7. G

    gram.pl

    No! Mozna oddac trzy glosy, tak wiec na nas mozecie oddac hehe ;)
  8. G

    gram.pl

    Bylbym wdzieczny za glosy na moje nagranie :)http://www.gram.pl/news_6wfrHu2_Final_walki_o_Wiedzminofon_zadecyduj_o_podziale_nagrod.html
  9. G

    Easter Eggs *SPOILERS*

    Nie zauwazylem tego nigdy :D
  10. G

    Sprzedaż Fisstechu, komu, gdzie i od kiedy?

    No wiec pewnie nie.
  11. G

    Sprzedaż Fisstechu, komu, gdzie i od kiedy?

    Np. jak zabijesz kogos od salamandry w nocy na ulicach Wyzimy Klasztornej. Czasami maja ja przy sobie.
  12. G

    Forumowa filmówka

    Naprawde spodziewaliscie sie po tym az tak ambitnego filmu? Przeciez Zielona Mila i Skazani na Shawshank to kompletnie inny gatunek! Mgła miała byc horrorem i nim jest. Zielona Mila i Shawshank to dramat-thriller.
  13. G

    Gry komputerowe

    A na torrentach nie ma przypadkiem wersji na konsole? xP
  14. G

    Forumowa filmówka

    Szkoda bo zapowiadal sie niezle...A "Sierociniec" jak najbardziej polecam! Film nieglupi ;)
  15. G

    Muzyka bez granic, czyli wszystko, czego słuchasz

    Chetnych do zapisania sie do polskiego fanklubu Metalliki zapraszam tutaj:http://overkill.superhost.pl/news/goto.php?id=1205
Top Bottom