Recent content by goros

+
  1. G

    Gra karciana Gwint oraz nowe, fizyczne dodatki do Edycji Kolekcjonerskiej Wiedźmin 3: Dziki Gon w wersji Xbox One

    Zdecydowałem się na zakup EK po tym jak została ujawniona zawartość. Gdybym wiedział, że edycja XO będzie bogatsza to może kupiłbym tą właśnie. Niech CDPR tłumaczy sobie to jak chce. Jest to nie w porządku i tyle. Skoro wiedzieli, że M$ narzuca jakieś wymogi mogli nie obiecywać takich samych...
  2. G

    Gry komputerowe

    Co do HL2, nie wiem nie grałem (głównie właśnie przez rejestrację, jak miałem pieniądze nie posiadałem internetu. Jak mam to nie mam kasy..ehh). Co do wspomnianego na poprzedniej stronie Fallouta to ja tam się mitów 'starych dobrych' gier nie trzymam, bo i dzisiaj są tworzone świetne tytuły. Mi...
  3. G

    Koniec ery komuterowej

    Nie wiem czemu dopatrywać się końca PC-tów, to, że MGS4 nei wyjdzie na blaszaki to inna bajka :P Ale koputery są, były i będą popularne. PC = postęp technologiczny (sztucznie opóźniany, ale jednak). Postęp technologiczny = lepsiejsze gierki. Lepsiejsze gierki PC-towe = lepsze konsole. Lepsze...
  4. G

    Po prostu sport

    Nie chcę być sceptykiem i odbierać Holendrom radości, ale oby się nie okazało, że będzie jak zwykle - tj do finału, a potem eliminacja.pozdrawiam
  5. G

    Overclocking

    Rendering obrazu tride, czy obróbka grafiki wektorowej kochają wielordzeniowe procesory. Także programy konwertujące pliki do innych foramtów (ale tylko niektóre kodedki wspierają wielowątkowość). Także troche tych programów jest ;)pozdrawiam
  6. G

    Overclocking

    Starałem się być uprzejmy, ale mam zły dzień. Pytanie brzmiało: Czy ktoś miał doczynienia z takim chłodzeniem? Czy może coś polecić?Nie potrzebuję mondralińskich porad. Nie bój się czytałem testy. Nie jestem jakimś przygłupem. Prosiłem po prostu odpowiedź na pewne pytanie. To wszystko.pozdrwiam
  7. G

    Po prostu sport

    A najgorsiejsze jest to, że tak na prawdę gówno daje Austriakom ten remis, bo szwaby im nie odpuszczą i austriacy i tak nie wyjdą z grupy. Rwa mać. Amiła być powtórka z historii i Wiedeń miał być znowu nasz...Płakać się chce jak człowiek widzi, jak jedna kretyńska decyzja zaprzepaszcza...
  8. G

    Overclocking

    Ano, ale ja chciałbym, żeby ktoś mi polecił konkretny zestaw. Jeszcze lepiej jakby miał z nim kiedykolwiek doczynienia. Tak na ślepo wziąść zestawik ze sklepu to i ja mogę. niestety są zestawy i zestawy.pozdrawiam
  9. G

    Overclocking

    Bardzo dobre są też pentagramy, ale ja mam tylko 2. No i są na prawdę cichutkie. Jednak wymiana obudowy niestety mnie nie minie. W środku mam na prawde ciepło. Częściowo rozwiązałoby problem zainstalowanie wodnego na procesor, ale nikt nie chce mi nic polecić :) A nie miałem z takjim chłodzeniem...
  10. G

    Overclocking

    Wiem, że to żaden wyczyn. To tam był wydział historyczny? Nic mi nie wiadomo :P A studia są spoko. Tylko ponoć na 1 tak cisną. Przynajmniej tak rzecze prowadzący :P A kompa przycisnę. Toż to ja ME nie odpuszczę. Tylko, że przez te upały muszem jeszcze kutwa bude dokupić. No nic nie bić bęðę w...
  11. G

    Overclocking

    Przyznaję się bez bicia. Zapomniałem :P Ale mam coś na swoje usprawiedliwienie. Byłem chyba tylko raz w domu i to raptem na 2 dni. Na dziń dzisiejszy pracują na 870, ale nie znów nie będę miał szybko czasu. na powrót do domu. Niestety geologia to dosyć ciężki kierunek. Sorka ;)pozdrawiam
  12. G

    Overclocking

    Ale są bezpieczniejsze dla mniej doświadczonego użytkownika...pozdrawiam
  13. G

    Co nieco o sprzęcie

    Dzięki, ale ja nie potrezbuję wykładu an temat zalet i wad takeigo chłodzenia:) , a raczej czy ktoś i jakie miał możliwość testować.pozdrawiam
  14. G

    Gry komputerowe

    Te całe brednie o różnicy sprzętowej i takie tam to za przeproszeniem rąbanie kota za pomocą młota. Jak słucham tych wywiadów, to, aż mnie w środku trzepie. A jeżeli SW:FU nie wyjdzie na 'poieca' to niestety, ale wygrali. Kupię konsole. Jeszcze żadnego wielkiego tytułu w uniwersum SW nie...
  15. G

    Wyszperane w sieci

    I tylko jedno ciśnie się na usta: Co jest kutwa? Ludzi to ju gnie w każdą stronę, a autorom fotek to trzeba pogratulować odwagi i samo zaparcia. Masakra.pozdrawiam
Top Bottom