Po prostu sport

+
JaszczurPL said:
[quote author=Iwona]Jednak mam nadzieję, że za 4 lata na Euro sędziował nie będzie, przynajmniej nie w naszej grupie...
To Ty za 4 lata nie chcesz wyjść z grupy? ;)[/QUOTE]Jawna nadinterpretacja. Nie wiem czy on zna jeszcze jakieś języki w stopniu wystarczającym, jednak mam nadzieję, że nie będzie arbitrem głównym w meczu Naszych ;)
 
Meczu Holandia : Francja nie oglądałem od początku, a wręcz samą końcówkę ale załapałem się na 2 piękne gole holendrów. Końcowy wynik 4:1
 
Coz, finalu np. Holandia - Chorwacja sie chyba nikt nie spodziewal... A tak btw: jak na razie, to z grupy C wychodzi Holandia... i Rumunia! Coz, jesli pomaranczowi by sobie troche odpuscili w meczu z nimi, a Wlosi i Francja zremisuja... Mam nadzieje, ze tak bedzie! ;p
 
półfinały to jak dla mnie Portugalia-Chorwacja i Holandia-Hiszpania i jako zwycięzców widzę tylko drużynę z drugiego półfinału ;)
 
FirnomirIFRIT said:
FirnomirIFRIT said:
FirnomirIFRIT said:
FirnomirIFRIT said:
FirnomirIFRIT said:
FirnomirIFRIT said:
półfinały to jak dla mnie Polska-Chorwacja i Holandia-Hiszpania i jako zwycięzców widzę tylko drużynę z drugiego półfinału ;)
Fixed
Bugged
MasPingoned
OWN3D
*wpada oddział moderatorów*BANN3D
To musi trafić do "Cytatu tygodnia" jako najzabawniejsza praca zbiorowa... ;D
 
hostile said:
hostile said:
hostile said:
hostile said:
hostile said:
hostile said:
hostile said:
półfinały to jak dla mnie polska-chorwacja i holandia-hiszpania i jako zwycięzców widzę tylko drużynę z drugiego półfinału ;)
fixed
bugged
maspingoned
own3d
*wpada oddział moderatorów*bann3d
to musi trafić do "cytatu tygodnia" jako najzabawniejsza praca zbiorowa... ;d
ok ok ok ok
 
dEviss said:
dEviss said:
dEviss said:
dEviss said:
dEviss said:
dEviss said:
dEviss said:
dEviss said:
półfinały to jak dla mnie Polska-Chorwacja i Holandia-Hiszpania i jako zwycięzców widzę tylko drużynę z drugiego półfinału ;)
Fixed
Bugged
MasPingoned
OWN3D
*wpada oddział moderatorów*BANN3D
To musi trafić do "Cytatu tygodnia" jako najzabawniejsza praca zbiorowa... ;D
OK OK OK OK
Przypominam, że w centrum tego wszystkiego znajduje się JA ;)
 
Co jest, nikt nie oglądał meczu? Czy wszyscy jeszcze rozmyślają o naszym zremisowanym spotkaniu?Pół godziny temu zakończył się Szwecja - Hiszpania 2:1, mecz numer trzy grupy D. Myślałem, że Szwedzi pokażą coś lepszego, a dostali bramkę tak jak my w doliczonym czasie gry :p - 93 min bodajże. Ale Hiszpanii się należało - byli lepsi. Za chwilę rozpoczyna się mecz Grecja: Rosja, tutaj nie mam faworyta. Wczoraj zaś piękny mecz Holandia - Francja, Pomarańczowi wyrastają nam na kandydata na mistrza Europy.
 
92 minuta, tak btw ;]ale bramka jak najbardziej prawidłowa i chyba zasłużona. Jetsem za drużyną Rojas, tak zarówno z powodów sportowych, jak i osobistych :] szkoda, że nie będzie finału Hiszpania-Holandia :/chrzanić drabinki!
 
Gryczka said:
Pomarańczowi wyrastają nam na kandydata na mistrza Europy.
Nie chcę być sceptykiem i odbierać Holendrom radości, ale oby się nie okazało, że będzie jak zwykle - tj do finału, a potem eliminacja.pozdrawiam
 
goros said:
goros said:
Pomarańczowi wyrastają nam na kandydata na mistrza Europy.
Nie chcę być sceptykiem i odbierać Holendrom radości, ale oby się nie okazało, że będzie jak zwykle - tj do finału, a potem eliminacja.pozdrawiam
W pełni się z Tobą zgadzam. Wystarczy prześledzić ich dokonania. Co nie znaczy, że chciałbym aby zdobyli mistrza europy.Pozdrawiam
 
Taa, dokonania mieli zerowe. No bo co to za sztuka wje**c 'makaroniarzom' 3:0 czy 'zabojadom' 4:1? Toz to nawey nasze janasy umio!
 
Top Bottom