HuntMocy's latest activity

+
  • HuntMocy
    HuntMocy reacted to undomiel9's post in the thread Seriale with RED Point RED Point.
    To serial na motywach znanej książki, scenarzyści dobrze potraktowali materiał źródłowy i udało im się przekazać zwłaszcza różnice...
  • HuntMocy
    HuntMocy reacted to kuba_21's post in the thread Seriale with RED Point RED Point.
    Szogun skończony i w sumie smutek bierze, że tak szybko dobrnął do końca bez szans na kontynuację. Dla mnie to jeden z lepszych...
  • HuntMocy
    HuntMocy reacted to Nars's post in the thread Marvel Cinematic Universe with RED Point RED Point.
  • HuntMocy
    Na wszelki wypadek powtórzę, bo nałożyły się posty - proszę już wrócić stricte do wątku; kolejne posty nie na temat będą kasowane. Nie...
  • HuntMocy
    Temat budzi dużo emocji i generuje dyskusję, to dobrze - tylko niech to będzie dyskusja na poziomie. Proponuję powstrzymać się od...
  • HuntMocy
    HuntMocy reacted to 5ander5's post in the thread Kingdom Come: Deliverance with RED Point RED Point.
    Wedlug tvgry bedzie czeski dubbing, we fleshu facet cos wspominal. Sam się zdziwiłem że to powiedział, bo obstawiałem że to pewnik...
  • HuntMocy
    HuntMocy replied to the thread Kingdom Come: Deliverance.
    No i to się chwali! Na premierę nie dali rady, ale gra odniosła sukces i postanowili zainwestować dokładnie tak jak we wspomnianym przez...
  • HuntMocy
    HuntMocy reacted to Yngh's post in the thread Kingdom Come: Deliverance with RED Point RED Point.
    Na GOG-u też jest dostępny czeski dubbing. Podobno zostało to dodane później, tj. na długo po premierze gry. BTW japoński dubbing musi...
  • HuntMocy
    HuntMocy reacted to Yngh's post in the thread Kingdom Come: Deliverance with RED Point RED Point.
    Ja mam tutaj problem z grami Bloobera, zwłaszcza że lubią wykorzystywać nasze lokalne klimaty, ale niestety bez polskiego dubbingu...
  • HuntMocy
    HuntMocy replied to the thread Kingdom Come: Deliverance.
    Jak to jest z tym czeskim? Patrzę teraz na Steama i widzę że jest on obecny wśród języków. Wydawało mi się że jedynka nie miała...
  • HuntMocy
    HuntMocy replied to the thread Seriale.
    No i gites :D
  • HuntMocy
    HuntMocy reacted to Shavod's post in the thread Seriale with RED Point RED Point.
    Skończyłem serialowego Fallouta i niestety będę musiał się wyłamać jeżeli chodzi o zachwyty. Jeśli chodzi o plusy dodatnie, jak każdy...
  • HuntMocy
    HuntMocy replied to the thread Seriale.
    Skończyłem wczoraj Fallouta, ale zanim opiszę swoje wrażenia to muszę się odnieść do modelu dystrybucji. Zaskoczyło mnie że Amazon...
  • HuntMocy
    HuntMocy reacted to Nars's post in the thread Wyszperane w sieci with RED Point RED Point.
    Boston Dynamics wrzucił wczoraj to słodkie pożegnanie z Atlasem... ...by dosłownie jeden dzień później wrzucić filmik pokazujący...
  • HuntMocy
    HuntMocy reacted to maniak6767's post in the thread Seriale with RED Point RED Point.
    Serial na plus, wydaje mi się, że pierwszy odcinek był najlepiej zrealizowany. Grałem we wszystkie fallouty oprócz konsolowego...
Top Bottom