Recent content by istrit

+
  1. I

    Mody do gier

    zawsze warto spróbować na innym forum. Ok dzięki za pomoc
  2. I

    Mody do gier

    Szukałem ale niestety takie mody jakie ja chcę nie istniją
  3. I

    [mod] Mody do Wiedźmina

    Witam, poszukuje osoby która podjełaby się stworzenia kilku modów do różnych gier. Odrazu dodam, nie do wiedźmina.
  4. I

    Mody do gier

    Ok, dzięki Chodzi mi o mody do do gier takich jak "18 Whelse of Stell" wszystkie części i gier tekich jak "Euro Truck Simulator", "German Truck Simulator". Chciałem dołożyc parę rzeyczy, które dały by lepsza frajdę z gry. Wiem, że trochę tego jest, ale bardzo lubię grać w tekie gierki...
  5. I

    Mody do gier

    Chodzi mi o symulatory ciężarówek. Mam podać nazwy gier ?
  6. I

    Mody do gier

    Mody do gier Witam, poszukuje osoby która podjełaby się zrobienie kilku modów do różnych gier.
  7. I

    Problem z zadaniem od barona Kimbolta

    Problem z zadaniem od barona Kimbolta Witam jestem w III akcie gry Wiedźmin 2. Mam pewien problem z przejściem zadania, które dał mi Baron Kimbolt. Mam zabić pewego maga i zdobyć od niego list ale gdy dochodzi do walki nieda się go zabić bo cały czas się teleportuje. Jak przejść to zadanie ?
  8. I

    [W2] Mod na wszystkie przedmioty (edytowalny)

    dzięki za mod, a czy on podmienia jakąś zbroję czy tylko dodaje ?
  9. I

    [W2] Mod na wszystkie przedmioty (edytowalny)

    Aha ok wielkie dzieki za pomoco
  10. I

    [W2] Mod na wszystkie przedmioty (edytowalny)

    Witam, dzieki wielkie za moda. Mam dwa pytania. Czy w tym modzie jest zbroja i miecze z trailera ? i czy po zainstalowaniu trzeba zaczynac grę od nowa ?
  11. I

    Cosplay - Triss

    Brakuje tylko Geralta :D
  12. I

    Program The Witcher 2 Launcher Application przestał działać.

    Też mam taki sam problem, z tego co czytałem na forum o pomocy technicznej do W2 to musi być jakaś większa usterka bo nie tylko my dwaj mamy taki problem. Przeczytałem że odłączenie komputra od sieci pomaga.
  13. I

    Edycja Rozszerzona - problemy z instalacją, problemy w grze po instalacji

    Dzięki za pomoc. Mam nadzieję że szybko naprawią ten problem
  14. I

    Edycja Rozszerzona - problemy z instalacją, problemy w grze po instalacji

    Witam, mam problem z uruchomieniem gry Wiedźmin 2. W grę grałem dłuższy czas i pewnego razu przy jej uruchomieniu pokazał się BŁĄD: Runtime Error ! Program: D:\Program Files\Wiedźmin2\Launcher.exe This application has reguested the Runtime to terminate it in an unusual way. Please contact the...
Top Bottom