Recent content by janekd

+
  1. J

    Problemy z grą - Windows Vista

    A w trybie zgodnosci z Windows XP tez sie zawiesza?BTW, u mnie na Viscie 64 dziala bez zarzutu i jeszcze ani razu sie gra nie wywalila.System: C2Q6600, 4GB RAM (4x1GB Geil 800MHz CL 5), MSI Radeon x2900XT (sterownik: 7.14.0010.0532 z 29 wrzesnia br.), Creative X-Fi Gamer, MS Windows Vista Home...
  2. J

    Problemy z grą - Windows Vista

    Sprawdz "recznie" czy masz najnowsze - mnie Catalyst Control Center (ATI/AMD) tez wykrywal rzekomo najnowsze chociaz wcale takie nie byly.
  3. J

    Problemy z grą - Windows Vista

    To ciekawe, bo ja mam Viste od 3 miesiecy i nie mialem jeszcze ani jednego blue screena, a sam Wiedzmin mi sie jeszcze ani razu nie zawiesil. Watpie, ze to sama Vista jest przyczyna problemow z gra.
  4. J

    Bugi

    Ja mam dziwny blad - w Akcie IV nad jeziorem gdy sie poruszam po drzaewach przebiega taki dziwny blysk jakby je latarnia morska oswietlala. Probowalem to nagrac fraps'em ale co dziwne na filmie tego nie widac :o Podejrzewam, ze to jakis bug karty graficznej/sterownikow do niej - ktos sie z tym...
  5. J

    Bugi

    [UWAGA SPOILER]Po wykonaniu zadania w Domu Nocy, Pani Nocy i jej "siostry" caly czas sa w przemienionej formie i nie dosc tego stoja jak zamurowane (nie ruszaja nawet czesciami ciala) - przy czym mowia nadal te same teksty jak gdy byly w ludzkiej formie.
  6. J

    Bugi

    Jestempod wrazeniem ze go w ogole ubiles :) Golema sie zabija "sposobem" - przeczytaj bestiariusz i posluchaj co Ci druid mowi :)
  7. J

    Bugi

    W widoku TPP informacja o tym ile dostalismy XP za ubicie przeciwnika przelatuje tak szybko, ze praktycznie nie da sie jej przeczytac o ile nie wcisnie sie pauzy.
  8. J

    Problemy z grą - dźwięk

    A tego Alchemy to skad wziasc?Mam X-Fi i tez mi EAX nie dziala.
  9. J

    Bugi

    Bugi zwiazane z medalionem:- przestawilem medalion na wykrywanie magii, po jakims czasie sprawdzilem i byl znow ustawiony na potwory choc tego na pewno nie zmienialem,- gdy jest sie pijanym, podczas poruszania medalion dziwnie migocze,- amulet jest w b. malo uzyteczny, bo na przyklad nie potrafi...
  10. J

    Bugi

    2 nowe:1. Kiedy przeszedlem do aktu III a nastepnie wrocilem do Wyzimy Klasztornej, to po wejsciu do jakiegos budynku gdy wlaczylem mape to zaznaczalo mi jako odkryte tylko to co zwiedzilem w akcie 3 (czyli tylko kawalek od bramy do domu Kalksteina). Gdy wyszedlem na zewnatrz znowu cala mapa...
  11. J

    Bugi

    Z alchemikiem to nie bug - on jest "postacia questowa" i nie moze tam zginac.A teraz bug z cyklu - gdzie jest moja pochodnia - Zygfryd lazi z reka przed soba, jakby mial pochodnie ktora trzymal w nocy. Komicznie to wyglada zwlaszcza podczas dialogu.
  12. J

    Bugi

    Kolejny bug tym razem podczas gry w kosci.Kosci przy rzucie moga sie od siebie odbijac i czasami sie zdarzy, ze wylece poza palnsze do gry. Mnie sie jednak kosci od siebie odbily tak silnie ze jedna wyleciala w ogole poza obszar widoku i gra nie chciala uznac rzutu za zakonczony. Jedyne co...
  13. J

    Bugi

    KOlejny bug - kiedy jakas postac ostrzy miecz i podejdziemy aby z nia porozmawiac, to chociaz podczas rozmowy juz nie trzyma miecza w rece, nadal slychac dzwiek ostrzenia.
  14. J

    Broń dodatkowa - do czego służy?

    W daleszej czesci gry sa potwory niewrazliwe na zelazo i tylko srebrnym mozna je ubic. Poza tym wiekszosc potworow dostaje dodatkowe obrazenia od srebrnego miecza. Np. utopca zabijam 3 ciosami z sekwencji w stylu szybkim gdy wlacze zelaznym mieczem a tylko dwoma gdy walcze srebrnym.
  15. J

    Broń dodatkowa - do czego służy?

    Nie da sie miec dwoch broni na raz w rekach. A co do mieczy zelaznych i innych a wiedzminiskich to roznica jest chyba taka, ze tych pierwszych nie mozna stosowac w polaczeniu ze stylami walki.
Top Bottom