Recent content by julciczka

+
  1. J

    Wiedźmin i wspomnienia z nim związane - Konkurs

    Ja do tej pory wspominam moje zetknięcie się z Geraltem, które samo w sobie jest fajnym i śmiesznym wspomnieniem. :) Jestem molem książkowym i rozmawiając pewnego razu (tj w 2009) z kolegą zaczęłam mu marudzić, że nie mam co czytać, na co on powiedział "Wiedźmina pewnie czytałaś, więc nie wiem...
  2. J

    Wiedźmin 3 w lipcowym numerze magazynu EDGE

    Hmm wygląda jak Geralt z mojej wyobraźni podczas czytania Sagi. Broda może i troszkę jak dla mnie za długa, ale wygląda super.
  3. J

    REDkit – Beta wciąż trwa

    No i zagadka tajemniczej rękojeście rozwiązana - packa na muchy a'la Wiedźmiński miecz. :D
  4. J

    REDkit – Beta wciąż trwa

    Ja Wam mówię, że to packa na muchy i inne małe istoty latające, stylizowana na Wiedźmiński miecz srebrny z niebieskiego meteorytu. A hasło reklamowe brzmi "Teraz i Ty możesz być Wiedźminem w swoim domu z nową packą na muchy firmy CD PROJEKT RED". ;)
  5. J

    Komunikat od Waszego ulubionego Community Managera

    Oczywiście, że chodzi o pierwsze urodziny Wiedźmina 2, który wyszedł rok temu na PC. :) Życzę, dalej tak wspaniałej passy, nadal tak dużej i wspaniałej wyobraźni, a przede wszysktim siły i cieprpliwości, bo wiemy jak wymagająca jest produkcja takich gier jak Wiedźmin, i ile nocy mają Państwo...
  6. J

    Problem "Jak zarejestrować?"

    RaV47: no właśnie też jestem zdziwiona, wgl nie mam czegoś takiego jak pobierz jakieś dodatki czy coś, jak to ostatnio było z tym questem z Trollem.
  7. J

    Problem "Jak zarejestrować?"

    thantor: To nie ja zniszczyłam płytkę, tylko mój kolega, i sam już kombinował, a wynikiem tego kombinowania był zakup nowej gry. ;) Dziękuję za pomoc ;)
  8. J

    Problem "Jak zarejestrować?"

    Problem "Jak zarejestrować?" Witam! Mam pytanie, jak zarejestrować tą grę? Mam podane z tyłu książeczki dwa kody, a pokazało mi się okienko do tylko jednego kody, innymi słowy, nie mogę pobierać żadnych dodatków. Kod secuROMU już był, tylko tego okienka do kodu CDprojectu nie ma...
Top Bottom