Recent content by Kahali

+
  1. K

    Last second plays cause error resulting in Defeat!

    Ye i can confirm, this game is bugged as ****. There's no point of playing it if you will be annoyed because of loosing 3 matches on arena because of it or on ranked...
  2. K

    Rozpoczął się nowy sezon!

    Ehhhh no trudno.
  3. K

    Rozpoczął się nowy sezon!

    Na forum nie wchodzę i z tego powodu nie wiedziałem, że dzisiaj będzie koniec sezonu.
  4. K

    Rozpoczął się nowy sezon!

    Nawet nie daliście ostrzeżenia, że dzisiaj rozpocznie się nowy sezon. Dzięki wam straciłem awatar z Yennefer, bo myślałem, że nowy sezon będzie jak zwykle pod koniec miesiąca. Dziękuję CD Project.
  5. K

    Nie dostaję zwycięstw frakcji oraz bug z kartą "Siewca Zarazy"

    Co twórcy zostawiają bugi? Przez tego siewce straciłem 16 punktów, bo krowa postawiła się w rzędzie bez jednostek... Albo kłamiesz z tym, że oni nie chcą tego błędu naprawić, albo twórcy marnują tak wielki potencjał tej gry.
  6. K

    Nie dostaję zwycięstw frakcji oraz bug z kartą "Siewca Zarazy"

    Nie dostaję zwycięstw frakcji oraz bug z kartą "Siewca Zarazy" Ostatnio walczyłem na rozgrywce rankingowej i po 4-3 meczach zdałem sobie sprawę z tego, że nie dostaję zwycięstw frakcyjnych. Czy moglibyście mi je dodać oraz naprawić ten błąd, ponieważ nie mam dużo czasu na granie, a...
  7. K

    SOLVED Brak materiałów (Tryb mroczny)

    Nie wiedziałem, że przedmioty u kupców się odnawiają. Dziękuję wszystkim.
  8. K

    SOLVED Brak materiałów (Tryb mroczny)

    No właśnie tak zrobiłem, ale nie mam składników na te przedmioty. Edit; Wszystko mam oprócz oleju i trzech rud srebra, a wcześniej zniszczyłem gniazda trupojadów w kopalni i przez to nie mogę tworzyć tego oleju.
  9. K

    SOLVED Brak materiałów (Tryb mroczny)

    Brak materiałów (Tryb mroczny) Od jakiegoś czasu próbuje zebrać pełny rynsztunek "wiarołomcy", lecz brakuje mi 14 ćwiekowanych skór i nie wiem gdzie je zdobyć, a okradłem już chyba wszystkie domy. Gram na ścieżce Iorwetha i nie jestem pewny czy mogę w kolejnym akcie dokończyć ten rynsztunek...
  10. K

    Problem z Azarem Javedem.

    Rozwiązałem problem. Musiałem rozwinąć styl silny, ponieważ szybki nic mu nie robił. Dziękuję za poświęcony czas.
  11. K

    Problem z Azarem Javedem.

    Problem z Azarem Javedem. Witam, aktualnie jestem przy walce z owym przeciwnikiem, któremu bije po 8 hp na jeden atak ze stalowego miecza, a on ciągle ogłusza mnie i zabija w około 9 sekund. Jedyną opcją na wygranie tego jest bieganie dookoła oraz rzucanie co jakiś czas igni (aby zbić mu 50% hp...
  12. K

    Brak beczek i innych nagród za nową rangę.

    Dziękuję wszystkim za pomoc.
  13. K

    Brak beczek i innych nagród za nową rangę.

    Ale ja się tylko zapytałem, ponieważ tego nie wiedziałem. To jest trochę niemiłe zachowanie. :/
  14. K

    Brak beczek i innych nagród za nową rangę.

    Brak beczek i innych nagród za nową rangę. Po otworzeniu moich beczek za koniec sezonu chciałem odebrać je jeszcze z nowej rangi, ale nic nie dostałem.
Top Bottom