Problem z Azarem Javedem.

+
Problem z Azarem Javedem.

Witam, aktualnie jestem przy walce z owym przeciwnikiem, któremu bije po 8 hp na jeden atak ze stalowego miecza, a on ciągle ogłusza mnie i zabija w około 9 sekund. Jedyną opcją na wygranie tego jest bieganie dookoła oraz rzucanie co jakiś czas igni (aby zbić mu 50% hp muszę stracić 30 min.). Na walce używam rosomaka oraz jaskółki. Mogę wysłać screena z drzewkiem talentów. Jakieś porady?
Dodam jeszcze, że gram na poziomie trudnym.
 
Last edited:
Czy grasz na jakichś modyfikacjach? Jak masz poprzedniego sejwa, to skorzystaj z niego i lepiej przygotuj się do walki. W katakumbach masz ognisko, stwórz eliksiry: dzierzba, grom, puszczyk, wierzba, jaskółka, ewentualnie pełnia, las mariborski i filtr petriego. Wszystkie te efekty możesz mieć aktywne. Wystarczy, że najpierw wypijesz eliksiry których czas trwania jest długi, potem przemedytuj godzinę (toksyczność znika do 0) i pakujesz dalej. Jaki masz miecz? Runa albo olej na brzeszczot zawsze się przyda. Skoro bijesz tak mało, to może używasz złego stylu?
 
Albo w ogóle masz zbyt niski poziom. Robiłeś/aś zadania poboczne? Wszystkie talenty są rozdzielone?
 
Rozwiązałem problem. Musiałem rozwinąć styl silny, ponieważ szybki nic mu nie robił.
Dziękuję za poświęcony czas.
 
Top Bottom