Recent content by karak-a-karaz

+
  1. K

    Wymagania sprzętowe gry Wiedźmin 3: Dziki Gon ujawnione!

    Prawda jest taka ze oficjane wymagania nawet minimalne sa zawyzone. Tyle gier nie powinno mi pójść a smigały świetnie na średnich, fakt na wysokich nie wyrabialy.
  2. K

    Wymagania sprzętowe gry Wiedźmin 3: Dziki Gon ujawnione!

    Geforce GTX 650 AMD Phenom II x4 965 3,4 GHz 8 GB Uciągnie to na średnich?
  3. K

    Problemy z launcherem - temat zbiorczy

    Witam mam problem z launcherem. LAUNCHER pobrał mi i zainstalował wersję rozszerzoną włączam launcher. odpal gre. pokazuję sie głowa wilka i wraca to ekranu launchera z powrotem. Odpalałem przez witcher.exe brak efektu. Nvidia nie ma nowych aktualizacji. wgrałem właśnie patcha 3.1 i 3.2 zaraz...
  4. K

    Wiedźmin 3 - sugestie, marzenia i pobożne życzenia

    Co bym na pewno poprawił... 16 zakończeń nie wiem jak dla was ale dla mnie były 3 po stronie scoia, neutral i Roche. Brakowało mi podsumowania na końcu i konsekwencji naszych wyborów. Wolałbym filmiki jak w większości gier zamiast cutscenek rysunkowych streszczających wspomnienia. W...
  5. K

    Patch 1.3 usuwa sceny erotyczne!

    Nie będę robił nowego tematu spytam tutaj. Po zainstalowaniu patcha 1.3 i teraz idę ścieżką Iorwetha... Jak przechodziłem po stronie Rocha na patchu 1.2 to pasek adrenaliny po walce spadał do zera. Teraz trzyma się cały czas tyle ile nabiłem i nie spada. Na dodatek na 1.2 po naładowaniu paska...
  6. K

    [MOŻLIWE SPOILERY] Patch 1.4 - błędy w grze, propozycje zmian

    Na pewno dodałbym by znaki można było używać NORMALNIE, a nie jakis rytuał z wyciąganiem miecza by użyć wiedźmińskiej magii. Jest to po prostu bez sensu, żeby rozbić ścianę Geralt automatycznie wyciąga miecz.
  7. K

    Najlepsze sceny, teksty i dialogi

    Teksty Trolli i Yarpena wymiataja krótko ujmując
  8. K

    W2 - system walki i mechanika gry

    Panowie przepraszam za offtop ale dlaczego jak chce wyjść z forum na strone główną to wywala mi na strone cd projekt a nie na witchera?Wcześniej takich jazd nie miałem...
  9. K

    W2 - system walki i mechanika gry

    Przeszedłem cały z flashem i choć starał sie jak mógł to niestety nie mial odpowiednich narzędzi by zdecydowanie utrudnić sprawe.Na pewno ciężej, lepiej sie grało.
  10. K

    W2 - system walki i mechanika gry

    Blade of darkeness jest kultową i jak na tamte czasy genialna grą.Gra jak kolega mówi była wymagająca, i jak ork czy szkielet sie przebił przez twoja obronę to mogłeś zaraz gryźć piach.Nie mówiąc o pół bossach których miałeś na każdej planszy jeden dwa ciosy ich kończyły walke.Blade wtedy...
  11. K

    W2 - system walki i mechanika gry

    Masz racje, ale lepiej dmuchać na zimne niż póżniej płakać nad rozlanym mlekiem.Nie sądzisz?Teraz jest odpowiedni moment by dać jakikolwiek sygnał redom że oczekuja czegoś gracze wyzywającego a nie tepego Hack&Slasha ( ah te bagna...) Pożniej już nic nie zmienią.
  12. K

    W2 - system walki i mechanika gry

    Dla mnie w jedynce walka na poziomie najwyższym była banalna i wogóle nie sprawiała mi przyjemności.Powód? BRAK WYZWAŃ.Fajnie się, patrzyło na sekwencje jednak przechodząc drugi raz gre ziewałem podczas walki.Sądze iż możecie sie nastawić na podobne odczucia i w tej części i od razu łapać poziom...
  13. K

    W2 - system walki i mechanika gry

    Oby naprawde oby bo 1 była naprawde fajna i licze na pełnokrwistego rpga.Tylko jak dla mnie zlamili troche że napisali gre potem wycieli pare watków z niej i dali w dlc płatnym...:| to było..płytkie jak dla mnie.
  14. K

    W2 - system walki i mechanika gry

    Tak to własnie wygląda masowa siekanka mobów by lvl wbić:p nie podoba mi sie w którą strone zmierza ten dragon age.Podobno wycofali ekran taktyczny, a mial być taki nastepca baldura xD zrobia z tego mmorpg i tyle z tego wyjdzie na koniec;PDragon age online beware!
  15. K

    W2 - system walki i mechanika gry

    A mnie ciekawi i martwi to co moich kolegów.Wyłapałem te posty i popieram ich zaniepokojenie gdyż podobna sytuacja była w jedynce.PROSZĘ kompetentne osoby i odpowiedzenie nam na te obawy.Czy rzeczywiście wróg będzie wymagający i wymusi na nas UŻYWANIE piruet,uników,bloków,znaków,alchemii.Czy...
Top Bottom