Recent content by killaszit

+
  1. killaszit

    Aktualizacja 10.1 — lista zmian

    przecież ten deck jest bardzo łatwo skontrować - na Saskie to Zdrada NG i po problemie a ten cały handbuff to kompletnie leży jeśl nie ma last say w 3rundzie - wrzuć do talii jakies karty resetujace siłę zamiast tu sie frustrować
  2. killaszit

    Przegięta karta "wij" insektoid potwory

    no wiadomo, że w ten sposób trzeba to skontrować ale nie każda frakcja ma jednostkę o tak wysokim koszcie werbunku która moze sobie wejść na stół ze stratę umiejki rozmieszczenia bez wpływu na cały plan gry, nie wspominając też o tym ze taka sytuacja zmusza nas do kitrania na ręce w pierwszej...
  3. killaszit

    Przegięta karta "wij" insektoid potwory

    Sam Wij to karta jak karta - to co jest moim zdaniem najbardziej przegięte to wyciąganie go Jednorożcem kóry przy okazji pozbawia nas naszej w 99% najlepszej jednostki (np Yrden)
  4. killaszit

    Villen vs Tyrgvvi - kto powinien aktywować się pierwszy?

    czyli wolna amerykanka... logicznie powinno być tak że tarcza jako zdolnośc samej karty powinna wejśc jako ostatnia
  5. killaszit

    Villen vs Tyrgvvi - kto powinien aktywować się pierwszy?

    akurat z werblistą to jest kiepski przykład bo tu zachodzi zasada że karty są rozpatrywane w kolejności od lewej do prawej zatem to jest powód dlaczego werblista najpierw wzmacnia jednostkę a potem ta jednostka dostaje obrażenia od krwawienia co do meritum tematu to jednak wydaje mi sie takie...
  6. killaszit

    Balans kart [propozycje, argumenty]

    a może by tak sprawić by Vincent niszczył LOSOWĄ jednostkę ze statusem?
  7. killaszit

    Aktualizacja 7.0-- Problemy

    przy okazji czy tylko mnie nie aktualizuje się na bieżąco wynik rankingowy na ekranie wyboru talii w grze rankingowej? dopiero po wylogowaniu i zalogowaniu ponownie widoczne są zmiany wartości
  8. killaszit

    Aktualizacja 7.0-- Problemy

    tez miałem/mam ten problem - aktualizowałem gwinta z poziomu google play i zaawansowanie dochodziło do pewnej (różnej wartości ale nigdy wyższej niż 25%) po czym transfer spadał do 0... i nie ważne czy WI-Fi czy LTE odinstalowałem Gwinta z telefonu, zainstalowałem ponownie i póki co cos tam...
  9. killaszit

    Przygotujcie się na GWENT Open #2!

    ogólnie to shinmiri jest najlepszym człowiekiem do fuchy komentatora - mam nadzieje że CDPR znajdzie dla niego miejsce w kolejnych turniejach
  10. killaszit

    Pan Lusterko - prezentacja kart

    w tej całej dyskusji zapominacie o takiej śmiesznej umiejętności jak Manewr Okrążający - przy pomocy desantu będzie można ładne łańcuszki kręcić
  11. killaszit

    Pan Lusterko - prezentacja kart

    nie ma opcji by devotion nie było spełnione w przypadku gdy mamy po swojej stronie jednostkę z poza naszej frakcji ale nie będącą w składzie naszej talii początkowej - jeśli tak to ta mechanika jest na stracie już martwa do tej pory ujawniane karty wspierały/rozbudowywały istniejące archetypy...
  12. killaszit

    Pan Lusterko - prezentacja kart

    mnie zastanawia jedna rzecz: Veil/Osłona jest statusem który uniemożliwia nadawanie statusów czy zatem będzie można usunuąc Veil za pomocą oczyszczenia? pomysł aby wykorzystywac Odanie defacto do balansowania gry uważam za bardzo fajny @Solan7
  13. killaszit

    Przedstawiamy piąty dodatek do GWINTA, Pan Lusterko!

    obrońca jest statusem więc po nadaniu mu Veil tym obrońcą już być nie powinien
  14. killaszit

    Oglądajcie pierwszy turniej 2. sezonu GWENT Masters w ten weekend!

    kilka moich uwag co do turnieju: na plus - Demarcation - pięknie chłop grał, trzeba mieć niezłego skilla by bodajże trzykrotnie w finale wygrać ze skeliige bez ostatniego słowa, pojedynke z Tailbotem też klasa, półfinału nie widziałem ale tak czy siak moim zdaniem gość to w tej chwili "guy to...
Top Bottom