Recent content by korgan

+
  1. K

    Forumowy RPG

    Sorka nie miałem czasu wchodzić na forum :P Jestem ostatnio troszkę zalatany. Tutaj załatwianie półmetka tam jeszcze inne wyjście na pepsi do baru... :p Eeee znaczy się mam strasznie dużo nauki i wogóle :)Dagon robienie takiej sesji na żywo sprawia pewne problemy natury technicznej... Mieszkamy...
  2. K

    Forumowy RPG

    Tilran jedną z głównych bohaterek sesji była żona mojej postaci (Norara chyba :)) i jej główną broną była patelnia albo wałek do ciasta. Trzeba znaleźć MG i sesję zaczynać jak najszybciej! Ktoś się odwarzy? :D
  3. K

    My forumowicze

    Oj wy spamerzy no jak tak możecie spamować? :D Won mnie stond do konta!Tak btw. nie wiem czemu ale na forum rozmowy udają się głównie tylko wtedy kiedy ktoś spamuje :D
  4. K

    Wrzesień - oficjalna data premiery

    Data była przekładana caaaaaaaaaaaały czas. Już się cieszymy że za 4 miesiące premiera a tutaj okazuje się że za pół roku, za rok, za dwa lata... Ech... Załamać się można. Będę optymistą i w wiedźmina zagramy na następną gwiazdkę :D :) Będzie tak jak z stalkerem! No ale to właściwie dobrze. Gra...
  5. K

    Forumowy RPG

    Fajnie wtedy było.. Pamiętam chyba coś jeszcze z pierwszej sesji. Chciałbym żeby ludzie zaczęli się odzywać na forum. Jednak cześć pewnie już zajmuje się dziećmi... (nie żebym złorzeczył elfowi... :P) część pracuje a reszta pewnie gdzieś powyjeżdżała :( Znając życie sesja będzie rozgrywana w...
  6. K

    Forumowy RPG

    Ja też chcem! Ja też chcem :P :) kurde no przygotowywanie postaci jest bardzo fajne :D może już się zabiorę za pisanie? :DPamiętam jak Rioo grał Norarą żoną mojego krasnoluda (hmm dosyć ciekawie to chyba zabrzmiało :P)... to były czasy
  7. K

    Muzyka bez granic, czyli wszystko, czego słuchasz

    Hmmm pożyczyłem sobie od kolegi płytę i stwierdzam że strasznie... nie wiem co o niej myśleć. Pierwsze dwie płyty bardzo ciepło mi się kojarzą i mam z nimi wiele wspaniałych wspomnień. Więc sam nie wiem co mam sądzić, ta zmiana chyba nie wyszła im na korzyść, ale to chyba kwestia gustu. Płytę...
  8. K

    My forumowicze

    Hmmm piesek był fajny, sam już nie pamiętam czy zginął czy nie... A co do sesji to jestem za!
  9. K

    Muzyka bez granic, czyli wszystko, czego słuchasz

    Byłeś na Chmielakach? O żesz ty jop twoja mać... :P Znaczy się mieszkasz w chełmie albo okolicach?Fajnie było na koncercie? Jak grał Hunter? Cały czas zapominam zapytać się ludzi jak tam balowali i czy rzeczywiście u koleżanki spało z 30 osób ;)
  10. K

    My forumowicze

    Kurde no w tej chwili będę się bał chociaż sprawić że na nowiusieńką zbroję Tiba ktoś wyleje szambo z domu :( No dobra Tibor no każdy wie że ja taki jestem chamski i ordynarny i wogóle zajebisty ;) więc nie martw się o swoją reputację ;) Nie wiem co z sesją mam teraz trochę dużo do nauki jestem...
  11. K

    My forumowicze

    Taaa gratulacje teraz przez to mamy tutaj korupcję i inne takie złe rzeczy :p Widzicie Tibor już chce używać władzy przeciwko mnie (niech ja tylko przypomnę mu jak kiedyś ratowałem tego psa... wszyscy chcieli go zabić ale ja byłem za Tibem ) wiedziałem że to człowiek z manią...
  12. K

    Muzyka bez granic, czyli wszystko, czego słuchasz

    Słyszał ktoś najnowsza płytę Happysadu? Warto inwestować w nią pieniądze? jedni ludzie mówią że płyta jest beznadziejna a drudzy że wspaniała ;/ Podobno jest jakaś taka smutna i straciła swój urok :(
  13. K

    My forumowicze

    Hmmm no mam mało czasu, dziewczynę, dzieci na karku, pracę kurde ciężką, terminy gonią i jeszcze szkoła :/ Eeee eeee eeee cholera jasna jak szedł ten czar na teleportację albo chociaż dezintegrację jakiegoś członka Tiba eeee eee...
  14. K

    My forumowicze

    Nie martw się ja odzywam się czasami na forum więc będziesz mógł przeczytać jakieś wartościowe posty... A nie to co Tibor pisze... załamać się można ;) ;D
  15. K

    Nasze ulubione miejsce czyli szkoła :)

    Hmm czepiacie się planów to sami stwórzcie idealny plan np. dla 30 klas :) Większość szkół korzysta z takiego programika, bestyjka jest zdolna, jednak wf, infy, języki trzeba ustalać samodzielnie. Ja np. mam w środę 6 lekcji w czwartek 5 a w piątek 8 więc też nie mam najlepiej ;P
Top Bottom