Wrzesień - oficjalna data premiery

+
ukasz said:
Słyszeliście o nowych informacjach odnośnie daty premiery Wiedźmina? Jeśli nie, przeczytajcie TOJeśli to prawda to mam nadzieje że dotyczy USA, a w Polsce gra ukaże się planowo we wrześniu.
Nie ma powodu aby przekładać premiere, gra jest przecież gotowa. mam nadzieje, że to znowu Atari coś spieprzyło
 
nie mogę się powstrzymać
Nie ma powodu aby przekładać premiere, gra jest przecież gotowa.
Używając oficjalnego slangu PR CDR:
gra jest gotowa bardziej niż kiedykolwiek wcześniej
to hasło jest mojego autorstwa​
A:
Dostępność: IV Kwartał 2007
to tylko zmyłka ;D
 
;D
O komentarz w sprawie poprosiliśmy zarówno firmę CD Projekt, jak i europejski oddział koncernu Atari, Inc. Gdy tylko uzyskamy nowe informacje, opublikujemy je
Uaktualnienie: CD Projekt nie potwierdził dat 14 września i 30 października jako dat premiery Wiedźmina.
może ze skreślaniem nieco się pospieszyłem, (naciągając jednocześnie konwencję cytatu) ale...najlepsiejszym okresem handlowym, w którym sprzedaję sie najwięcej gier jest... Boże Narodzenie!A IV kwartał to: październik, listopad oraz... grudzień!Ale to tylko takie luźne dywagacje. Wszystko będzie dobrze. Właściwie można powiedzieć, że przesyłka z EK (jak ktoś był wybrańcem) albo z ES (wszyscy pozostali) już do nas jedzie - aby nam sprawić wielką niespodziankę.
 
Ja cos czuje w swych starych kosciach, ze nie bedzie "kampani wrzesniowej" dla Wiedzmina.Pewnie kolejny raz przeloza. Na moje wlasne szczescie skonczylem sie "napalac" ;) juz w zeszlym roku...
 
ja też się już nie napalam, choć nie ukrywam, interesuję się grą i to bardzo. Wielu moich kumpli traci już wiarę w Wiedźmina. Jeden powiedział, że naciął się na EK Homm5 i G3 i teraz bardzo się zastanawia czy chce kupować EP gry... nie jest on wielkim fanem Wiedźmina, ale jak dla mnie to i tak trochę to dziwne zachowanie...
 
Wielu moich kumpli traci już wiarę w Wiedźmina.
Wszyscy stracili wiarę w S.T.A.L.K.E.R.'a. Mało kto wierzył, że w ogóle wyjdzie. Przecież to był drugi DNF.A gdy było wiadomo, że wyjdzie - to i tak wszyscy go skreślili - ba za długo powstawał, developerze odeszli od wielu rzeczy jakie zapowiadali...I co?Pewne gry (mimo pewnych niedoróbek) wygrywają klimatem. Mam nadzieję, że Wiedźmin będzie do nich należał.EDIT:
Sobcik said:
Dzis dostalem newsseller z Ultimy:http://www.ultima.pl/PC/Wied_min_PL/i4774/I porsze :)Czyli jednak EP Wiedźmaka kosztowac ma tak czy siak 79zł, a nie z uzyciem wPLN :p
A w tym linku:
Premiera tego produktu zapowiedziana jest na Październik 2007.
Dobrze, że rok podali. :D Nie będzie można powiedzieć, że "źle nas zrozumiano". ;DAle i tak myślę, że będzie większa obsuwa.EDIT v.2.0 za http://witcher.elkander.pl/
Według niejakiej gazety:) CD-Action premiera wiedźmina została przesunięta na 24 października. Nie pozostaje nic innego jak z łzami w oczach poczekać na oficjalne potwierdzenie lub zaprzeczenie tych rewelacji.
 
BlizarizRivii said:
Może mi ktoś powiedzieć z jakim średnio uprzedzeniem ( od czasu premiery ) REDzi przekładali premiery? Bo nie pamiętam ???
Ostatni raz przełożyli z września na październik koło maja (może nawet kwietnia?) tego roku, wcześniej w lutym(?) dowiedzieliśmy się że gra nie wyjdzie na wiosne tylko na jesień.
 
BlizarizRivii said:
Może mi ktoś powiedzieć z jakim średnio uprzedzeniem ( od czasu premiery ) REDzi przekładali premiery? Bo nie pamiętam ???
A czy to naprawdę istotne??? Ważne, że już za nieco ponad miesiąc gramy.
 
Kiedyś myślałem, że będziemy śpiewać "Już za cztery lata Wiedźmin będzie RPG-iem świata" Dobrze, że trochę szybciej to się stanie :)
 
Data była przekładana caaaaaaaaaaaały czas. Już się cieszymy że za 4 miesiące premiera a tutaj okazuje się że za pół roku, za rok, za dwa lata... Ech... Załamać się można. Będę optymistą i w wiedźmina zagramy na następną gwiazdkę :D :) Będzie tak jak z stalkerem! No ale to właściwie dobrze. Gra będzie dopracowana. Chciałbym a właściwie to każdy chciałby żeby gra miała jak najmniej błędów i przykuwała do monitora na dłuuugie wieczorne i coraz zimniejsze wieczory przy puszce piwa i smsem od dziewcyzny która twierdzi że jesteśmy chorymi psychopatami i maniakami ;) Fileemon brawo za mądre słowa ;) Klimat to podstawa :p
 
Korgan said:
przykuwała do monitora na dłuuugie wieczorne i coraz zimniejsze wieczory przy puszce piwa i smsem od dziewcyzny która twierdzi że jesteśmy chorymi psychopatami i maniakami ;)
Jeśli dziewczyna przeszkadza Ci w graniu to zmień dziewczynę ;)Zapewniam, niektóre uwielbiają gry komputerowe ;), choć są w mniejszości....Wiesz, ja pierwszy raz się ucieszyłam że wiesiek wyjdzie na wiosnę 2006 (bo to był już w miarę realny termin), choć nie chciało mi się wierzyć, że można dobrą grę cRPG stworzyć w 2 lata...
 
Iwona said:
(...)Wiesz, ja pierwszy raz się ucieszyłam że wiesiek wyjdzie na wiosnę 2006 (bo to był już w miarę realny termin), choć nie chciało mi się wierzyć, że można dobrą grę cRPG stworzyć w 2 lata...
Torment powstawał 1,5 roku ;) a BG własnie 2 lata - to tak apropo dobrych cRPGów
 
Oby już nie było przesunięcia premiery ::) bo tak to załamka :'( mam zamiar za miesiąc już grać w Wiedźmina , w końcu gra osiągnęła już tam jakiś etap końcowy „master candidate” więc chyba nie ma już możliwości aby przekładać premierę na inny termin i oby tak dalej było ;).Atari pewnie także chce już jak najszybciej wydać grę w końcu mają problemy finansowe ;) a na Wiedźmina już czas.
 
26.10.2007r. - Wielka premiera Wiedźmina .10.10.2007.r - moje urodziny (mam nadzieje ,że nazbieram troche kasy na Wiedźmina przez ten czas =])
 
Został dokładnie mieciąc. A dla niektórych miesiąc -2dni... Wierzycie, po trzech latach, oldschoolowcy? Bo ja jakos nie mogę...
 
YarpenZirgin said:
Został dokładnie mieciąc. A dla niektórych miesiąc -2dni... Wierzycie, po trzech latach, oldschoolowcy? Bo ja jakos nie mogę...
odschoolowcem forumowym nie jestem, ale wierz mi, z wiedźminem byłem na bieżąco ;)miesiąc -2dni.... my godness..ale żeby nie było tak fajnie, polskim zwyczajem ponarzekam: "Gdyby nie takie a takie rzeczy to już byśmy w wieśka grali ponad tydzień!;)
 
SBK7 said:
SBK7 said:
Został dokładnie mieciąc. A dla niektórych miesiąc -2dni... Wierzycie, po trzech latach, oldschoolowcy? Bo ja jakos nie mogę...
ale żeby nie było tak fajnie, polskim zwyczajem ponarzekam: "Gdyby nie takie a takie rzeczy to już byśmy w wieśka grali ponad tydzień!;)
To dopiero abstrakcja...
 
Top Bottom