Recent content by lukizzz

+
  1. L

    W3 krew i wino. Problem z arachnomorfami.

    Czerstwa rada - co drugi post w tym dziale to zasugerowania sprawdzenia tej integralnosci plików. Podejrzewam, że nikt nie zakłada nowego tematu przed zrobieniem tych ,,podstawowych" rzeczy. No ale mniejsza - sprawdzenie integralnosci plików nic nie dało.
  2. L

    W3 krew i wino. Problem z arachnomorfami.

    Miałem to wyłączone, a włączenie tego nic nie daje. W dodatku tu nie chodzi raczej o ilośc obrażeń tylko o jakiekolwiek obraznenia, bo nawet jesli ten stworek uderzy geralta to nie wyświetla sie informacja, ze np zaabsorbowalem cały dmg. W dodatku te pajączki strasznie rzadko atakuja. W...
  3. L

    W3 krew i wino. Problem z arachnomorfami.

    W3 krew i wino. Problem z arachnomorfami. Z poczatku zaznaczam, ze posiadam tylko drugi dodatek do wieska, a wersja gry to 1:30. Podczas wykonywania zlecen dla winiarzy mamy za zadanie wybić jaskinie z tych wlasnie pająków. Z poczatku byłem sceptycznie nastawiony gdyż ledwie co przeszedłem...
  4. L

    Wiedźmin 3: Dyskusja na temat wymagań sprzętowych

    Mam pytanie - czy na takim zestawie dało by się grać w wiedźmina 3 na minimalnych detalach w miarę płynnie? - i3 - 550, GTX 570/HD7850 1gb, 8gb ram, rozdzielczosc 1280x1024. Z góry dzięki za pomoc :)
  5. L

    Wiedzmin 1 problem graficzny na windowsie 8.1

    Skoczyłem wiedzmina 1 - nie ma sensu szukac przyczyny tego błędu :)
  6. L

    [W1][mod] Full Combat Rebalance v1.6

    Zauwazylem, ze eliksiry zmieniające poziom trudności działają tylko do określonej paczki poziomów trudności, czy po przeinstalowanie moda ( zmienieniu paczki poziomów trudności na niższa) da sie kontynuować gre na starym save bez bugow? Zdecydowałem, ze chce to zrobic, gdy wypakowany eliksirami...
  7. L

    Wiedzmin 1 problem graficzny na windowsie 8.1

    A moze te dodatkowe animacje opadającej głowy sa w tej tak zwanej wersji reżyserskiej, która mozna na steam kupic?
  8. L

    Wiedzmin 1 problem graficzny na windowsie 8.1

    szypek26 U mnie żadna ikonka nie dziala właściwie - wszedzie jest to samo czarne tło. A co do finisherow to chyba przy tym ,,naskoczeniu na klatę i ścięciu głowy", lub przy podcięciu kolan i tez obcięciu głowy, ta wlasnie wczesniej wspomniana głowa powinna sie toczyć :D
  9. L

    Problem z launcherem - przerwana aktualizacja 3.4

    Ok, moj problem rozwiązany, dziekuje niezmiernie za pomoc :)
  10. L

    Wiedzmin 1 problem graficzny na windowsie 8.1

    Wiedzmin 1 problem graficzny na windowsie 8.1 Kolejny problem z mojej strony, moze mały, ale zawsze jest. Jest to problem wizualny - zapisane stany gry nie maja swoich ikonek na windowsie 8.1, a pamietam jak gralem na xp i starym kompie, ze te miniatury przedstawiajace dany moment z zapisu gry...
  11. L

    Problem z launcherem - przerwana aktualizacja 3.4

    Aha, a ten redkit to taki edytor przygód jaki był w W1?
  12. L

    Problem z launcherem - przerwana aktualizacja 3.4

    Rozwiązałem problem - jakis dziwny proces pozostały po dawnym antywirusowe blokował launcher, teraz mi normalnie zainstalowało i ściągnęło aktualne 3.4, ale mam jeszcze 1 pytanie - czy to normalne, ze nie da sie włączyć tego redkita? Bo opcja ,,uruchom redkit" jest u mnie przyciemniona i nie...
  13. L

    Problem z launcherem - przerwana aktualizacja 3.4

    Nie - launcher sciągał poprawnie wszystkie aktualizacje do numeru 3.4 gdzie zaraz po pojawieniu sie tego paska ktory pokazuje ile sie ściągnęło stracił połączenie z tymi serwerami i od tamtej pory cały czas widnieje napis ,,blad połączenia, ponawianie za 10sekund".
  14. L

    Problem z launcherem - przerwana aktualizacja 3.4

    Nic, ale zawsze wolałbym, zeby to gra sama sie poprawnie zaktualizowała. I chciałbym rozwiązać problem z tym launcherem - dlaczego nagle stwierdził, ze nie moze sie połączyć z internetem.
Top Bottom