Recent content by Madt.210

+
  1. M

    E3 2014

    O ile pamiętam to coś podobnego było w Dragon Age II z runami i miksturami, że w czasie całej rozrywki była do zebrania określona ilość wszystkich składników i im miało się ich więcej tym potężniejsze można było wytworzyć "wspomagacze" w domku ;) Oczywiście składników nie trzeba było...
  2. M

    E3 2014

    Według mnie DAI też się świetnie zapowiada i nie mogę się doczekać październikowej premiery gry. Jednak co do targów to wiadome jest, że Wiedźmin wygrał i przyćmił DAI. Wszędzie tylko The Witcher, czy tylko ja mam takie wrażenie? ;)
  3. M

    E3 2014

    Miasto może być tak wielkie, ale nalezy pamiętać, że miejsca, do których można wchodzić + uliczki, mogą być tylko niewielką częścią całości.
  4. M

    E3 2014

    Według mnie pokaz zbyt krótki. Na erpega potrzeba o wiele więcej czasu, żeby coś zaprezentować, dlatego czekam do 1:30. :) Walka z gryfem jest pewnie dłuższa, a ta cutscenka to najprawdopodobniej wstęp do drugiej "fazy" walki. Mimo krótkiego czasu - dla mnie bomba. Podoba mi się i czekam z...
  5. M

    Komunikat od Waszego ulubionego Community Managera

    Bardzo fajnie by było mieć taki medalion, więc tym oto postem biorę udział w konkursie i liczę na wygraną. ;) A, i 100 lat dla gry. Żeby po tym czasie dalej miała swoich fanów. :)
  6. M

    Nowa twarz Geralta

    Troszkę się pobawiłem i wyszło coś takiego. Jak widać kontrast i kolorystyka też mają znaczenie. :)
  7. M

    Nowa twarz Geralta

    To jest to. Kto czytał sagę ten chyba się zgodzi, że Geralt właśnie tak powinien wyglądać. Jak dla mnie obecna facjata lepsza od poprzedniej. Tamta wygląda przy tej teraz bardzo dziwnie. Zmiana na plus. Tylko jedno mnie dziwi - te "błyski" w tle są po lewej stronie, a łepetyna Geralta świeci się...
Top Bottom