Recent content by melkor01

+
  1. M

    Forum - opinie, spostrzeżenia, propozycje i pytania.

    Kiedyś było to forum lepsze. Kiedyś Wiedźmin był lepszą grą. Kiedyś wszystko było lepsze.A teraz mamy inne czasy, więc pozwolę sobie zadać pytanie. Ktoś prócz Isa, Arwila, Socziego i Hostile'a bywa tu jeszcze?
  2. M

    Nocna Wyzima czynna od 22 do 6.

    Soczi nie dość, że jak zwykle nie w formie, to jeszcze łamie regulamin.
  3. M

    Nocna Wyzima czynna od 22 do 6.

    Dzień dobry, jest ktoś ze starego forum? //Iwona czy tam Edyta// Trzeciego miesiąca o świcie JIMP mi przekazał - roi się tutaj od neokidów i marnych prowokacji. Więc przybyłem ja, a i ze mną spodziewajcie się zmian!
  4. M

    Nocna Wyzima czynna od 22 do 6.

    Arwil, dlaczego tyle Cię nie było?
  5. M

    [przygoda] Ostatnie miejsce

    Czyli Wiedźmina 3 nie doczekamy.
  6. M

    [przygoda] Ostatnie miejsce

    To oznacza, że jest dużo bliżej do końca świata, niż mogłoby się wydawać?
  7. M

    Kontynuacja gry po skończeniu epilogu - możliwe?

    Logosxx nie chcę nic mówić, ale kupiłem Fable w wersji z poradnikiem. Wiecie, że było to wpisane w ciekawostki przydatne do gry?
  8. M

    Anime i manga

    Ktoś coś może powiedzieć o Non-Genesis? Czy jakoś tak.
  9. M

    Forumowa filmówka

    Niech zgadnę, drewniane fotele, służy często jako teatr lub miejsce w którym organizowane są przedstawienia, występy kabaretów... No i by w ogóle coś puszczono, to musi być odpowiednia ilość osób, by się opłacało.
  10. M

    Forumowa filmówka

    Wy narzekacie na brak znajomych do pójścia. Ruszyć zadki i wybrać się. Ja by na takie coś skoczyć muszę zapieprzać ponad godzinę autobusem do najbliższego miasta z kinem (nie takim jak u nas).
  11. M

    Gry na których się wychowaliście

    E tam trudna. Odpaliłem sobie, bo ktoś podrzucił linka do wersji w przeglądarce. Bez straty życia do tego bossa, który jest po tym gdzie się wspinamy do góry.
  12. M

    Wyszperane w sieci

    On żartował.
  13. M

    Gry komputerowe

    Do cholery, komuś odbija? Nie jestem na czasie w grach, ale to jest idiotyczny pomysl z DLC. Czy to za PoP, DA czy ACII. Dobra, w przypadku AC II i DA można uznać to za male dodatki. Ale kurde, żeby zakonczenie gry bylo mozliwe tylko po zakupieniu czegos? To od razu podzielmy gry na rozne...
  14. M

    Forumowa filmówka

    Się wypowiem i dam moje odczucia. Wydarzenia nie zaskakują, spokojnie da się przewidzieć 90% filmu. Świat filmu? Fauna... no niestety, tutaj jest chyba tylko 7 stworzeń (z czego jedni to ludzie). Flora natomiast świetnie dopracowana, widać różnorodność, duże starania. Efekty 3D nie są jakieś...
  15. M

    Nocna Wyzima czynna od 22 do 6.

    Arwil, spać!
Top Bottom