Recent content by mrgimli32

+
  1. M

    Kontrakty

    Miejmy nadzieję że poniedziałkowe przecieki do drugiej części setu będą zawierać też słowa kluczowe już wprowadzone.
  2. M

    Balans kart [propozycje, argumenty]

    Mógłby być transformującą się kartą z obecną umiejką jako finałowa postać oczywiście z wymogiem lojalności.
  3. M

    WitcherCon zawitał do GWINTA!

    To już było podczas świątecznego wydarzenia, więc nic z tym nie zrobili.
  4. M

    Aktualizacja 9.1 — lista zmian

    Mam jakiś błąd czy komuś też się zdarzyło. Przed chwilą wszedłem do kolekcji na telefonie i zniknęły wszystkie karty i wszystkie talie? Na komputerze po aktualizacji było ok a na telefonie takie coś. Edit Jednak jest wszystko w porządku. Po prostu gra się nie zaktualizowała, a mimo tego...
  5. M

    Balans kart [propozycje, argumenty]

    Po pierwsze status to jest wszystko nakładane na jednostkę np. Trucizna, tarcza, fatum, krwawienie/witalność. Arystokrata, żołnierz, driada, człowiek itp. to "tag" czyli etykieta. Po drugie podczaszy jest tylko sługą Van Moorlehemów, czemu miałby mieć błękitną krew.
  6. M

    Aktualizacja 9.0 i Sezon Magii!

    Ostatnio próbując zrobić talię z z magami i zaklęciami nie byłem w stanie wyszukać "zaklęcie" - pokazało tylko zaklęcie kompresji 🤨
  7. M

    Przedstawiamy zestaw dodatków Cena Władzy!

    Jak dociągniemy maga zabójcę na łapę to zostaje jeszcze stary nowicjusz z Vicowaro. Czyli można będzie ustawić mistrzem plag jakiś gold, dobrać go nowicjuszem i "discardować" na top zabójcę.
  8. M

    AKTUALIZACJA 8.5: LISTA ZMIAN

    Na chwilę obecną błędy uniemożliwiają grę. Cały czas wyskakuje remis po wykonaniu jednego ruchu.
  9. M

    Dzisiaj rozpoczęła się Podróż Alzura!

    Mam nadzieję że nerfy nie skończą się na +/- do prowizji /siły, bo to i tak nie rozwiąże problemu 0-1 systemu jaki zapanował czyt. nie masz kontry możesz esc-enter. Bo nawet jak zabiją Lippiego czy wiją to wyskoczy kolejna talia.
  10. M

    Brak zadania Chwała ZŁotu! w Podróży Alzura

    Czasem jest błąd i w zadaniach zagraj chodzi o wygrane. Ot "normalka" Że opisy są nie doprecyzowane.
  11. M

    Podróż Alzura, koniec na 70lvl?

    Ja dodałbym że liczenie questów znowu wariuje. Zaliczyło mi wszystkie kontrakty z podróży bez wykonania ostatniego zadania ze standardowej ścieżki.
  12. M

    Aktualizacja 8.1 — lista zmian

    W sumie trzeba by było pogratulować CDP, odkryli buga przed społecznością. Jest postęp.
  13. M

    Balans kart [propozycje, argumenty]

    Tak mniej więcej od Homecoming czekamy na pożądny roadmap.
  14. M

    Balans kart [propozycje, argumenty]

    "Urlop miesięczny" na reperowanie Cyberpunka 😜
  15. M

    Rozpoczęło się GWINTOWE Wydarzenie Zimowe!

    Problem z szałem bojowym to przede wszystkim zbyt długie animacje liderów, a na telefonie to już w ogóle tylko uzurpator może być grany. Powinna być opcją żeby tylko w tym trybie wyłączyć animacje. (Chociaż pewnie w normalnej rozgrywce też by się przydało)
Top Bottom