Recent content by Perceval5000

+
  1. Perceval5000

    Rozpoczął się Sezon Elfów!

    To nie opcja automatycznego zakończenia ruchu lecz przeciwnik nie miał w talii drugiej karty z takim samym kosztem prowizji.
  2. Perceval5000

    Pytania do twórców GWINTA

    Dobry wieczór mam problem z Kartami Eskel, Vasemir , Lambert. W nowym drzewku nagród „Rok Dzika ” istniej możliwość odblokowania tych kart w wersji Premium. Posiadałem te karty w wersji Premium a po odblokowaniu w drzewku nagród nie dodało mi ich do mojej kolekcji Czy to jest celowe...
  3. Perceval5000

    Pytania do twórców GWINTA

    Czy z planowanymi zmianami budowania kart za skrawki wprowadzicie, inne zastosowanie skrawków np. wpisowa na arenie bądź zakup zwykłych beczek w sklepie ? Co się stanie z posiadanymi odznaczeniami w księdze nagród za drzewka frakcyjne, po wprowadzeniu nowych dowódców ?
  4. Perceval5000

    Homecoming - sukces czy porażka? Kilka przemyśleń od weterana.

    Talie są w miarę zrównoważone , chwile pograsz to się przekonasz kwestia inwencji.
  5. Perceval5000

    Homecoming - sukces czy porażka? Kilka przemyśleń od weterana.

    Wracając do tematu czy gra się podoba :), choć obecna wersja gry nie stoi na tak wysokim poziomie jak wersja beta a zwłaszcza zamknięta, uważam że gra jest prawie poprawnie zrobiona lecz trzeba było ją ponownie przerobić aby była w pełnij grywalna. Co mnie najbardziej boli i odpycha w obecnej...
  6. Perceval5000

    Pytania do twórców GWINTA

    To nie błąd, ale zamierzona mechanika, nie planujemy jej zmieniać. W zasadach gry, jest napisane że gracze mogą mieć maksymalnie 10 kart w ręce. Dlaczego teraz jak ktoś ma kart np 13 na ręce, piszecie że to nie jest błąd tylko zamierzona mechanika czy w związku z tym będą zmienione zasady gry...
  7. Perceval5000

    gra nie wyszukuje przeciwników

    Sporo osób tak ma, naprawa błędów ma nastąpić w grudniu
  8. Perceval5000

    Pytania do twórców GWINTA

    Doby wieczór mam pytanie dotyczące naprawy błędów . Czy wprowadzicie wcześniejszy algorytm wyszukiwania graczy w bitwach rankingowych , bo jak widać ten się nie sprawdza lepszy już będzie wcześniejszy który czasem wylosował słabszego gracza co w rezultacie odjeło punkty za wygraną bitwę niż...
  9. Perceval5000

    Zbyt długie wyszukiwanie przeciwnika ... nawet 30 minut

    Coś nie tak jest z tym szukaniem gracza bitwa pare minut potem po 15 minut czekania na szukanie "godnego" rywala.
  10. Perceval5000

    Pytania do twórców Gwinta - dyskusja

    Dzień dobr (Nie jest dobry :) )dzisaj po 17:20 wylogowało mnie z gry poczym znikneły mi wszystkie karty z mojego konta chyba macie mały problem z bazą danych. Proszę o pomoc i pozdrawiam
  11. Perceval5000

    Pytania do twórców GWINTA

    Czy będzie możliwość zdegradowania karty ze złotej na brązową tak jak to było możliwe we wcześniejszych wersjach gry (Kajdany z dwimerytu) Czy powrócą zakryte karty pułapki scoia’tael
  12. Perceval5000

    Pytania do twórców GWINTA

    Dołączam się do pytania . Czy zamierzacie coś zrobić z punktami żeby były np. na stałe przypisane ? W obecnej formie jest to trochę nie do przyjęcia żeby za wygraną dostawać minusowe punkty (Też tak miałem kilkukrotnie ) , A tłumaczenie że to zależy od punktów rankingowych jakie, posiada...
  13. Perceval5000

    Pytania do twórców GWINTA

    Mam troszkę inne pytanie a mianowicie, każda aktualizacja zmienia całkowicie rozgrywkę co czyni za każdym razem grę inna. Czy będzie możliwe w przyszłości rozegrać partie na starszych wersjach gwinta ?
Top Bottom