Zbyt długie wyszukiwanie przeciwnika ... nawet 30 minut

+
Pojawia się u mnie problem z bardzo długim wyszukiwaniem przeciwnika na rankedzie (trwa to nawet 20-30 minut) (rangi 25-19, poz mmr ok 30.000)
Wcześniej na randze 30-25 nie było tego problemu.

Przerywanie i wyszukiwanie ponowne nic nie daje, ponowne uruchomienie Gwitna też nic.

Dziś grałem z 1 graczem 5 razy !!! Rankedy

W trybie potyczka gracza wyszukuje 10-30s i tu wszystko działa ok.

Problem leży po stronie Twórców gry? Czy wynika z innej przyczyny?

Jak go rozwiązać? Z góry dziękuje za odp.
 
Last edited:
Pojawia się u mnie problem z bardzo długim wyszukiwaniem przeciwnika na rankedzie (trwa to nawet 20-30 minut) (rangi 25-19, poz mmr ok 30.000)
Wcześniej na randze 30-25 nie było tego problemu.

Przerywanie i wyszukiwanie ponowne nic nie daje, ponowne uruchomienie Gwitna też nic.

Dziś grałem z 1 graczem 5 razy !!! Rankedy

W trybie potyczka gracza wyszukuje 10-30s i tu wszystko działa ok.

Problem leży po stronie Twórców gry? Czy wynika z innej przyczyny?

Jak go rozwiązać? Z góry dziękuje za odp.
Nie wiem, ja normalnie przechodziłem od 20 rangi. Wczoraj 18rangę jeszcze miałem, dzisiaj na 16 randze skończyłem i wszystko ok było
 
Jest gorzej niż było, na rankingowej nie może wyszukać przeciwnika (potyczka działa bez problemu)

Wcześniej w ciągu 2 dni na Rankedach trafiałem ... 6 razy ... na gracza nick RRRita
to wbrew logice prawdopodobieństwa.
 
Wczoraj na 8 gier, 2 grałem z tym samym gościem. Na każdą rozgrywkę czekałem też po kilka minut. Jest po prostu zbyt mało graczy żeby wszystko przebiegało płynnie i nic na to nie poradzimy.
 
Napisałem do supportu ... zobaczymy czy odpiszą.

Przy randze 19 jest matchmaking +- 1 ranga ... może powienien być +- 2-3 rangi?
Są dwie opcje albo system wyszukiwania jest zbugowany albo jest bardzo mało graczy na 20-18 randze. (potyczka wyszukuje w 10-30s przeciwnika) Z drugiej strony jestem na ok 30.000 miejscu na rankedzie ... czyli gracze są.

Ps. Znalazłem dziś pierwszego przeciwnika na rankedzie .... po raz 7 ... gracz RRRita
 
Ps. Znalazłem dziś pierwszego przeciwnika na rankedzie .... po raz 7 ... gracz RRRita
Nie no na serio to musi być jakiś bug. Mam 21 rangę i zero problemów z wyszukiwaniem przeciwnika na rankedzie. Nigdy jeszcze nie czekałem dłużej niż 10 sekund, a nie sądzę, aby między 20 a 21 rangą był jakiś znaczący przeskok w liczbie graczy.
 
Ja wczoraj byłem na 18-19 randze i bez problemu wyszukiwało mi różnych przeciwników. Może problemem są godziny w jakich grasz. Ja wczoraj grałem w godzinach mniej więcej 18:30-21:00.
 
Zastanawiam się czy nie odinstalować Gwinta i zainstalować ponownie.

Myślałem, że może coś trzeba zmienić w ustawieniach gry
Próbowałem zmienić ustawienia, język, opcje grafiki, cofanie kart itp ... nic nie pomogło

Dziś od 7,30 znalazłem na rankedzie 1 przeciwnika na prawie półtorej godziny wyszukiwania
 
@Mr2Red Jeśli masz możliwość spróbuj zmienić żródło dostępu do internetu. Jak masz lapka to skorzystaj z innej sieci WiFi albo udostępnij połączenie z telefonu. Pamiętam kiedyś, że jak próbowałem grać w AC Brotherhood w multi to miałem olbrzymie problemy ze znalezieniem graczy i ponoć takie problemy spowodowane były przez router. Może u ciebie w Gwincie jest tak samo.
 
Podbijam ja od premiery (23 października) nie mogę pograć wogóle. Wyszukiwanie preciwnika trwa bez końca nawet z botem w treningu bez skutku.
 
Zrobiłem unistal Gwinta i ponownie zainstalowałem ... nic nie pomogło

Jestem teraz u rodziny z laptopem przez 40 minut nie udało mi się znaleźć przeciwnika na rankedach (potyczki znajduje 10-30s) ... inna sieć (szybsza niż moja), inny router ... nic nie pomogło jest tak samo jak wcześniej.

Skoro to nie pomogło jest to jakiś bug od Cdprojekt.
Napisałem do Nich maila ... odpowiedzi brak.
Post automatically merged:

Wiadomość od CDProjekt. (mam ustawiony język ang)

Service interrupted. The was an error connecting with one of our servis. But fear not - chances we are already fixing it.
 
Last edited:
Coś nie tak jest z tym szukaniem gracza bitwa pare minut potem po 15 minut czekania na szukanie "godnego" rywala.
 
Top Bottom