Recent content by Polliver

+
  1. P

    Wątek miłosny

    zawsze możesz zrobić #teamtriangle :D jednak nie polecam :3
  2. P

    Seks

  3. P

    Wiedźmin 3: Dziki Gon

    I_w_a_N Przecież była klata i tyłek, co byś chciał więcej?
  4. P

    [SPOILERY] Wiedźmin 3 - Humor, satyra i easter eggi

    pepex ale jakie?
  5. P

    Wiedźmin 3: Dziki Gon

    A jest tam coś ciekawego?
  6. P

    Wiedźmin 3: Dziki Gon

    Jak ktoś ma dysk ssd to sama instalacja ściągniętych plików zajmie na prawdę niewiele czasu. Główny problem z dvd to to żeby te pliki rozpakować.
  7. P

    Wiedźmin 3: Dziki Gon

    Mi się instaluje już 40 min gdzieś na oko, a piszą że jeszcze 16 min.
  8. P

    Wiedźmin 3: Dziki Gon

    no wstałem (tak jestę studentę) za 14 min autobus, 10 min do paczkomatu w jedną stronę. Za 40 zacznę instalację. Ile na nią schodzi? I ile na pobranie patcha?
  9. P

    Wiedźmin 3: Dziki Gon

    Ktoś też dostał smsa od paczkomatu: "Czy słyszysz ten galop? To Twój premierowy wiedźmin, który zbliża się już do Paczkomatu. Kod odbioru otrzymasz tuż po godzinie 23.00. Bądź gotów." Wpisałem numer przesyłki, widzę, że jest już na miejscu. Troche nie rozumiem dlaczego dopiero o 23 będę mógł...
  10. P

    Wiedźmin 3: Dziki Gon

    A ja też bym chętnie kupił bilet na hypetrain :P
  11. P

    Wiedźmin 3: Dziki Gon

    Właściwie unikałem wszelakich gameplayów i mam drobne pytanie. Gra posiada intro? :P
  12. P

    Dyskusja o artykułach i mediach dot. Wiedźmina 3

    Znaczy jeśli mogę, czytanie Sokratesa czy tam innych nie czyni z automatu mądrym :P
  13. P

    Pamiętna Noc - Premierowy zwiastun filmowy

    Hehe teraz pewnie 3/4 recenzentów zastanawia się co to za quest (z jakim potworem), bo nigdy go na oczy nie widziało :P No chyba, że go nie ma w grze... wtedy mój pocisk jest inwalidą :(
  14. P

    Pamiętna Noc - Premierowy zwiastun filmowy

    Zbieram szczenę z podłogi. PS. Standardowe pytanie, będzie polska wersja?
  15. P

    Wiedźmin 3: recenzje [SPOILERY]

    To nie miał być temat o recenzjach? Generalnie nie chce mi się czytać waszych kłótni.
Top Bottom