Recent content by przybysiek

+
  1. P

    Zapraszamy na Publiczny Serwer Testowy!

    W porównaniu do wcześniejszych tempo pasjansów zmiany na plus, w większości przypadków limit kart i dobór 3 itd. mi nie przeszkadza. Większość rzeczy była już wspomniana w różnych miejscach. Zebrałem to, co nie do końca mi pasuje, od najistotniejszych: - Usunięcie blacklistowania (!) -...
  2. P

    Scoia'tael - budowa talii, ogólne taktyki

    Ostatnio grało całkiem sporo różnych archetypów, chociaż po pojedynku zaczął dominować właśnie mulligan, jest też trochę Eithne pod palenie. Raczej nie sądzę, żeby to się zmieniło, póki awangarda będzie wzmacniała wszystkie elfy na stole. Mimo to jest lepiej niż było z krasnalami, spokojnie...
  3. P

    [FAQ społeczności] Nie rozumiem działania Karty / Talii / Gry - wątek zbiorczy

    Marat87 ​​​​​​Za wygrane rundy pył można dostać, ale szansa jest zdecydowanie mniejsza niż w przypadku złota/skrawków. Nie wiem jak jest z GG, ale nie pamiętam, żebym wtedy dostał.
  4. P

    Błędy napotkane w Otwartej Becie

    Zagrana cerysetka wskrzesza pozostałe, a wskrzeszenie zdejmuje blokadę.
  5. P

    Scoia'tael - budowa talii, ogólne taktyki

    Nawet zwykłe grzybki wystarczą, przechodzą przez quen.
  6. P

    Scoia'tael - budowa talii, ogólne taktyki

    Elfy mają teraz spore możliwości w robieniu tempa (saskia, płotka, aelireen, tancerze). Do tego neofici, którzy nie padają od pioruna i często pierwszą runda kończy się w 2-3 ruchach. Ma ktoś jakiś patent na SK? Cyprian z atrapą działa nieźle, ale nie zawsze się wszystko trafi na start. Może...
  7. P

    Nowa aktualizacja do GWINTA już dostępna!

    Jaki ta aktualizacja ma numer? Najnowsza jaką mi pokazuje jest sprzed 2 dni i nic nowego nie widzę.
  8. P

    Wątek o bugach - tu zgłaszajcie zabserwowane błędy w kartach

    Duckingman Za jakie srebro wrzuciłeś Dennisa? Za krzyż? Przydałby się, szczególnie, że nie mam igni (za dużo kp, pogodynek i NG, zwykle daje tylko 4 punkty). Krzyż jest dość istotny, albo wyciąga wiedźminów za 22 punkty (trzy karty wyrzucone jedną) albo tasaka za 8 - lepsza ochrona przed pożogą...
  9. P

    Wątek o bugach - tu zgłaszajcie zabserwowane błędy w kartach

    Patrząc na W2, to przy Saski pałętał się właśnie Iorweth ;)
  10. P

    [Opinie] Cesarstwo Nilfgaardu

    Czy po użyciu umiejętności Morvrana pozostałe dwie karty zostają wtasowane do talii czy lądują na spodzie?
  11. P

    Meta decks patch 0.8.60

    Pogoda nie zawsze rozwiązuje problem, bo można rzucić na pułapkę quen. Przy odsłonięciu chroni przed pogodą, ewentualnie zdjęciem przez Morren.
  12. P

    [Opinie] Potwory

    Jeśli gra ktoś pogodynką, albo czymś pochodnym, to chętnie się zmierzę. Póki co słabo to wygląda, nie mogę znaleźć kompromisu między kontrolą pogody a siłą jednostek. Zastanawiam się czy nie wyrzucić zupełnie harpii i jednego arachasa, a w zamian dodać czyste niebo i archegryfa. Jaka jest...
  13. P

    [Opinie] Cesarstwo Nilfgaardu

    TraN999 Graliśmy, wtedy nawet zrobiłem największy missplay dnia i zamiast zdechłej krowy ekkima zjadła szpiega... Vs skellige jest najłatwiej, najlepiej z Letho, ale i bez tego da się wygrać (zwykle rage quit, chyba mamy następcę bezmyślnej piechoty). KP z villenem są prawie tak męczące jak...
  14. P

    [Opinie] Cesarstwo Nilfgaardu

    TraN999 Jakie masz wr z potworami na zjadaniu? Potworami jeszcze się nie spotkałem z czymś, co by dało mi radę (nawet dziś mimo dwóch okrutnych błędów w jednym meczu dało radę ;) ) I to w sumie jedyna frakcja z którą zawsze mam problem jak gram nilfgaardem. Xarthisiusa polecam, chociaż dość...
  15. P

    [Opinie] Potwory

    Tak, rój na nekkery, raz czy dwa poleciał na jaja. Szczerze, to rzadko mam okazję tą babę zagrać, bo przeciwnik wcześniej wychodzi. Jeśli widzę, że może oberwać, to leci operator, póki co się nie zdarzyło, żeby ktoś ubił obie. ​​​​Przydałby się ekkimy, żeby przechwytywać jajka i samotne vrany...
Top Bottom